Jump to content

Secrets Of The Moon


Grobodan

Recommended Posts

Lunar Aurora, sasvim dobar album.

Love Sex Machine, zajebancija samo takva od Francuza.

T.R.A.M.

 

I gomila stvari koje ćeš preskočiti, jer nisu striktno povezane sa metalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt rekao sam šta mi je trenutno u winampu, kao da je to be all end all mog slušanja muzike :haha: a ne mogu slušati sad hip hop zbog azala.

 

grob je seljak ograničeni

 

umesto da sluša avangardu tipa novi proclamation

 

Od ovog krešuje ceo sistem, izađe blue screen sa obrnutim krstom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt rekao sam šta mi je trenutno u winampu, kao da je to be all end all mog slušanja muzike :haha:

Ubacuj još, odma'! :D

 

Album je dobar, otprilike onaj kvalitet zbog kojeg vredi i dalje slušati black metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbacio sam neke fyi. Nego da se vratimo konačno na album, nešto o guest appearances:

- We're grateful to announce "The Three Beggars (Satan's Chuch) from the upcoming album SEVEN BELLS features the guest appearance of Mat "Kvohst" McNerny (Hexvessel/DHG/Code)

 

- And "Nyx" would have never felt complete without Morten Gass of BOHREN UND DER CLUB OF GORE playing Organs in it.

 

Sad ću konačno da odslušam album, baš sam uzbuđen, weee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo odlično, baš kako treba. Volim taj stil kojim se kreću i sve te njihove promene mi savršeno leže. Ima baš taman razlika u odnosu na Privilegivm taman da ne bude ponavljanje i dosada - brži je album i malo varijabilniji, nije baš repetitivan i težak kao prethodnik. Iako nije baš slična muzika ovo mi upada u kategoriju Monotheista, Triptykon albuma, pa čak i novijih Satyricon izdanja na neki čudan način. I da, kao što sam i mislio, Nyx se savršeno uklopila u celinu, ista priča kao Queen among rats. Sve u svemu, jedno izdanje koje će se slušati i slušati.

 

I da, izgleda da LSK ne svira bas više, nema pomena o njoj na stranicama u postavi a kažu ljudi ni u bukletu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije baš slična muzika ovo mi upada u kategoriju Monotheista, Triptykon albuma, pa čak i novijih Satyricon izdanja na neki čudan način.

U smislu da u okviru žanra rade šta hoće, pretpostavljam. Tako i ja kontam njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одличан албум. Оно што сам чуо са Тјуба пре изласка ми се није превише допало, али целина је сјајна. Serpent Messiah песма године, за сада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to super al prethodni zvuci nekako ''pametnije i smelije''.

 

Meni je svaki logičan korak, prošli tako zvuči jer je bilo očekivano nakon Antithesisa da uspore još, sad nisu više mogli u tom smeru jer bi otišli u funeral doom i malo su ga prošarali. Inače provaljujete kako se album pri kraju ucrnjuje do koske i usporava, kao da je na izdisaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...