Jump to content

You Avantguarde Fuck!


Out Of Time

Recommended Posts

Haha,neko spominje napucanu loptu.Nema toga vishe,zar se ne secate polufinala EP-a Francuska-Portugal?

Zhigica,Vidica i Koromana od pochetka,Nenada Djordjevica,Savu i Nadja napolje i zdravo djaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi kad je onaj tip procitao nasih startnih 11, sat vremena pre pocetka tekme

vec tad sam se iznervirao ko zmaj

 

jer sam skapirao da je petkovic otisao na sp sa planom:

 

sa holandijom odigramo 0:0

sa argentinom 0:0

slonovacu pobedimo 1:0

argentina ce da dobije holandiju pa cemo biti drugi u grupi

u osmini finala opet igramo 0:0, u medjuvremenu na treninzima vezbamo penale

 

 

---------------------------------------

losa selekcija, losa taktika

 

razlog da se ne pozove rambo petkovic je taj sto mora da igra ekipa koja je iznela kvalifikacije, ali to nije razlog da se ne pozove ergic, nadj, vukic - koji covek nije igrao fudbal od nove godine? da ne pricam o epizodi "pozivanje petkovica juniora u reprezentaciju"

koroman je dobar al je glup ko kurac

 

ali najvise od svih me nervirao onaj DEGEN gojko andrijasevic sa konstantnom pricom "ma mi igramo do jaja, ali je holandjane usralo da slucajno daju gol, inace nisu ni za dlaku bolji od nas"

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,neko spominje napucanu loptu.Nema toga vishe,zar se ne secate polufinala EP-a Francuska-Portugal?

Zhigica,Vidica i Koromana od pochetka,Nenada Djordjevica,Savu i Nadja napolje i zdravo djaci.

Da razjasnimo "ruka u 16 metara" situaciju.Svira se indirektan udarac.Pa zamislite da je penal svaka ruka, pa svi bi gadjali u ruku igraca. laugh.gif

 

 

 

A ne valja vam ova kritika jbg...borili su se, nisu ni lose igrali...Lose otvorili utakmicu, malo bojazljivo, losa taktika.Desava se...nisu oni slucajno na svjetskom.Imaju svoju igru, ako vam se ne svidja, to je druga stvar.Nije se klizao samo kezman, na svakoj utakmici padaju igraci.Postavili su neku vjestacku travu (holandsku) koja je mnogo klizava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadj i Vukic su igrali u kvalifikacijama tako da.. druga stvar je sto i ja nisam njihov fan ali treba biti realan. Realnost je i da Nadj dobro igra na zalasku karijere i on meni uopste ne smeta u reprezentaciji. Ne znam kako to mislis da je Koroman dobar a istovremeno i glup ko kurac. Ne kapiram to bas najbolje. Decko dobro igra i vidi se da je jedan od najspremnijih.

Gojko Andrijasevic - ne znam za takvu izjavu ali i da je bilo logicno je da komentator donekle stane na stranu svog nacionalnog tima, a pritom to i nije strasna izjava. Sve u svemu, on je trenutno po meni najbolji izbor za prenosenje utakmica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koroman je najbolji iz prostog razloga ahto je igrao u radichkom iz kg-a...

eto...

 

inache, napred mexico...

shto?

eto, onako!

 

prvi put da me ni jedna repka ne zaludi da je zavolim...

de je bre danska kad mi treba...

 

 

e, mozda shvica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem ja da se igraci nisu borili, njima svaka cast

ali smorila me petkoviceva taktika, i sam kazes therapsid da je taktika bila losa

inace generalno sam gotivio petkovica, bar do skoro....

 

teska je grupa, nismo imali srece sa zrebom, sve toi stoji,

ALI DA GA JEBEM, AKO OBALA SLONOVACE NIJE IGRALA BUNKER PROTIV ARGENTINE

NISMO MORALI NI MI PROTIV HOLANDIJE!

 

aj sad naka neko kaze da nije bio plan da igramo BUNKER 90 MINUTA

taj plan nam je sjebao roben, da ga nije zabo, gledali bi bunker do kraja tekme

 

holandjani su igrali da pobede, mi smo igrali da bude 0:0, kraj price.

 

evo gledajte sutra hrvate protiv brazila, da se kladimo da nece igrati bunker

 

ako budu igrali bunker ispascu glup, haha icon_smile.gif

 

Realnost je i da Nadj dobro igra na zalasku karijere i on meni uopste ne smeta u reprezentaciji

 

to sto radi nadj duljaj radi 786 puta bolje

mi smo do izlaska djordjevica igrali sa 2 zadnja vezna

onda je duljaj presao na desnog beka, sto je do tad igrao djordjevic

 

Ne znam kako to mislis da je Koroman dobar a istovremeno i glup ko kurac.

 

mislim tako sto onakav zuti karton kakav je on dobio moze da dobije samo glup covek. sto se igre tice, bio je najbolji, to uopste nisam sporio (?)

 

Gojko Andrijasevic - ne znam za takvu izjavu

 

parafrazirao sam.

 

 

logicno je da komentator donekle stane na stranu svog nacionalnog tima, a pritom to i nije strasna izjava

 

tip je sve vreme pricao da igramo dobro a igrali smo lose. po meni to uopste nije logicno, ali svako ima pravo na svoje misljenje.

 

 

 

Sve u svemu, on je trenutno po meni najbolji izbor za prenosenje utakmica.

 

stvar je ukusa... po meni je nas daleko najbolji, najprofesionalniji i najobjektivniji fudbalski komentator nedeljko kovinjalo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vukic

 

ovo sam zaboravio

 

vukic je nas verovatno najbolji i najkreativniji vezni igrac i ja ga skroz gotivim iako sam cigan, ali kao sto sam vec rekao, nije covek igrao fudbal od decembra ili tako nesto. dovoljan razlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto je dobro u ovom porazu je to sto cemo sledece dve tekme morati da igramo otvoreno, na sve ili nista, ni bod protiv argentine nam nista ne znaci

 

kaze jedan covek danas u kafani, kakav smo narod nije nemoguca kombinacija da pobedimo argentinu a izgubimo od slonovache icon_smile.gif

 

realno, tabela posle drugog kola:

 

argentina 6

holandija 6

scg 0

o.slonovace 0

 

dabogda da sam se zajebao ali teska posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidica je neko povredio icon_confused.gif

 

 

KAKO???

Kraj Svetskog prvenstva za Vidića!

 

Fudbalski reprezentativac SCG Nemanja Vidić zbog povrede neće nastupati na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj.

 

Vidić je na treningu u ponedeljak doživeo težu povredu kolena, a posle detaljnog lekarskog pregleda ispostavilo se da neće biti u stanju da igra bar nekoliko nedelja.

 

Radi se o povredi kolateralnog unutrašnjeg ligamenta levog kolena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...