Jump to content

Horror Piknik


Recommended Posts

Али, слике су тотални култ. Овоме да су наденули неко нормално име, без проблема би могло да се угура међу све ове нове ултра олд скул бендове на међународној сцени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam na komentarima za spot dobri "zli" ljudi :rockdevil: nego?

Imal mogucnosti da se objedine ova tema i ista ova tema iz thrash metala

na jedno mesto ? Ovako je konfuzno,rasipa se pricha i glupo je!

Bilo bi dobro da se sve u vezi Horror Piknika prebaci ovde na domacu metal scenu

jer kao prvo mi smo domaci spid metal bend :muzicar::rockdevil:

Ajd ako neko zna administratora nek pomogne brate !

 

 

Cekaj bre pa ovo je za demo bendove ! Mi nismo demo bend

imamo zvanicno izdanja SKCNS-a !

Sta da radim da otvorim novi topic u Domacoj Metal Sceni

ili sta?

Pitanje za admine!

 

Necu da budem demo bend suvishe sam mator :udri:

Edited by Gosn Bandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala gos'n Moderator !

Sada je ok ! Valjda Horror Piknik zasluzuje da bude u "Domacoj metal sceni"

Do sad je bio u Demo bendovima i Trash metalu pa bi valjalo objediniti to

bash ovde !

Kada bude sniman novi spot da znam gde treba da ga najavim :rockdevil:

 

P.S.

Odoh da patim shto necu gledati Slayer u BG !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mani slejer, nego kad cete vi neku svirkicu da pravite da tresemo glavama :rockdevil:

Ej druze pa valjda kontash da je Horror Piknik virtuelni bend. Muziku osmislim, odsviram

i snimim u svom studiju i onda pozovem glumce:) Bishketa(Pero Defformero) i Brleta(Prolece)

da tresu glavama, uzajmimo

perike i nitne, napravimo scenu u mojoj garazi i sa najjeftinijom kamerom zabelezimo

taj otkacheni momenat ! Za ovu priliku isli smo kod drugara u Kamenicu i na njegovoj

livadi napravili od letvi i dasaka veshtachko groblje :) ! Sutradan sve te snimke izmontiram

i eto spota ! Bukvalno ceo projekat je osmishljen, snimljen i montiran za tri-chetiri dana i koshtao

je nula dinara ako ne rachunam pivo shto smo popili :pivopije: ...a Bishke(Pero Defformero) u zadnje

vreme pocho da cuga opasno...ozdero se toliko da mu je ispao bas na beton a kasnije mu ventilator

uhvatio i skinuo periku :)...eto vam zanimljiva anegdota sa snimanja !

 

Kontam kada bi se na stage popeo sa tim koznjakom, redenicima i perikom da bih crko za 15 minuta:)...

Na festivalu Ritam Evrope u okviru Piknika svirali smo Horror Starh Uzas Kraj i kontam da cemo

opet drugom prilikom, samo zao mi da rasteram fine cure koje dolaze na nashe svirke zbog

nekih shlagera :)) tako da je tu mala dilema :)... Dobili smo puno dobrih komentara za spot

i sigurno cemo snimati novi...vec mi se po glavi vrzmaju neke sumanute ideje :rockdevil:

 

Uskoro cu spot "Masovna Sarana" postaviti negde za download i bice nekih 60mb

SPID METAL JE ZIV I ZIVECE ZA VIJEKE VIJEKOVA LICNO CU SE BRINUTI ZA TO :rockdevil::)

Edited by Gosn Bandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej druze pa valjda kontash da je Horror Piknik virtuelni bend. Muziku osmislim, odsviram

i snimim u svom studiju i onda pozovem glumce:) Bishketa(Pero Defformero) i Brleta(Prolece)

da tresu glavama, uzajmimo

perike i nitne, napravimo scenu u mojoj garazi i sa najjeftinijom kamerom zabelezimo

taj otkacheni momenat ! Za ovu priliku isli smo kod drugara u Kamenicu i na njegovoj

livadi napravili od letvi i dasaka veshtachko groblje :) ! Sutradan sve te snimke izmontiram

i eto spota ! Bukvalno ceo projekat je osmishljen, snimljen i montiran za tri-chetiri dana i koshtao

je nula dinara ako ne rachunam pivo shto smo popili :pivopije: ...

Kontam kada bi se na stage popeo sa tim koznjakom, redenicima i perikom da bih crko za 15 minuta:)...

Na festivalu Ritam Evrope u okviru Piknika svirali smo Horror Starh Uzas Kraj i kontam da cemo

opet drugom prilikom, samo zao mi da rasteram fine cure koje dolaze na nashe svirke zbog

nekih shlagera :)) tako da je tu mala dilema :)... Dobili smo puno dobrih komentara za spot

i sigurno cemo snimati novi...vec mi se po glavi vrzmaju neke sumanute ideje :rockdevil:

 

Uskoro cu spot "Masovna Sarana" postaviti negde za download i bice nekih 60mb

SPID METAL JE ZIV I ZIVECE ZA VIJEKE VIJEKOVA LICNO CU SE BRINUTI ZA TO :rockdevil::)

 

E druze, neki koji su tako poceli sada rasprodaju stadione :)

Sad ne znam dal je Manowar poceo bas isto tako, al definitivno imaju sve elemente : Komediju, sjajnu muziku i pun stadion publike :)

Zezam se, naravno, ali bi bez sumnje bilo sjajno videti taj horor uzivo...

PS, znam za Ritam, bio sam tamo...hteo infrakt da me strefi od iznenadjenja ;)

 

EDIT : Al, car si chovek, majke mi :pivopije:

E, da...cekaj jer ovo kucna produkcija...mislim jel Studio Piknik pravi studio, ili zbudzeni Pentium 4 :?:

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...