Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Meni se desila jedna interesantna stvar. Davno doduše, ali ipak.... Dakle, tad sam imao nekih 12-13 godina, dakle bio klinac koji se ložio na metallicu i ni na šta drugo. I tako, došao drugi po redu Guitar-Art festival (fest klasične gitare i svega što ima bilo kakve veze sa tim). A ja kao učenik dotičnog instrumenta sam naravno bio prijavljen na tu manifestaciju.

Jedan dan je u okviru toga došao Radomir Mihailović Točak himself da drži grupni master class, i doneo svoju full opremu. Na kraju predavanja, je svako ko je hteo je mogao da izađe i da pokaže na njegovoj električnoj gitari nešto što zna. Dakle bile su tu razne solaže, motivi, i sl...Međutim, tu sam se i ja javio (mada, s obzirom da sam učio klasičnu, sa električnom gitarom apsolutno nisam imao iskustva). Prvo, Točak mi pruža trzalicu, koju ja uljudno odbijam (na njegovu začuđenost) i krenem onako ložački da sviram Nothing Else Matters (uvodni deo) (koji btw, svako ko u muzičkoj školi uči klasičnu gitaru nauči odprilike u isto vreme kad i onaj rif iz Smoke On The Water).....Pa još i pogrešim, pa se nasmejem i krenem ponovo, i čim završim onaj uvodni deo, vratim gitaru malo zbunjenom Točku. A u sali, koma! Mada, tad mi je iskreno bilo opušteno...Ali, pre par meseci me je neko (ko je već na akademiji) uz smeh podsetio na taj događaj, a još rekao da sam ušao u legendu sa tim slučajem, tu je vić bilo malo...... :redface::redface::redface:

Danas to sigurno nebih uradio.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 manc agou, razredna donosi fotografije sa venčanja naše profesorke harmonije. Motamo fotose, na jednoj profesorka harmonije zagrljena sa postarijim g-dinom u odelu. Na sledećoj, sa mlađim, malo krmastim, ali njenih godina. "Uplaših se da je ono bio mladoženja" (sa prethodne slike) kazujem. "To je moj muž", replicira razredna (koja me ionako ne obožava preterano).

Edited by ~Snowy Owl~

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehemoli naj veci blamovi hmmmm ima ih ko poprilicno ali jadfe idemo ovako ..... prvo danas hteo sam da mi na forumu bude nik hector a " FISH YOU WERE HERE " trebalo da pise ispod svakog mog posta but nwm idemo dalje ... ajde da krenemo ovako .....

 

jednom davno kada sam bio mali ( 7 razred osnovne ) blejim ja sa nekom ekipom i pita me lik " da li varis " mislim se ja kakvo je to pitnje pa svi ljudi vare ( i tako ja kazem da naravno uvek ) kada lik vadi joint ....

da stvar bude jos gora ja mislim da je to cigara nidi mi on ja kazem ne hvala ne pusim i tu krece rasprava koga ti zajebavas budalo jedna itd ... ostatak scene mozete da zamislite i sami ... dko smo se mi objasnili on je popusio sam celu buksnu i odvalio se ko zivotinja par bar nije morao da deli nista sa drugima ...:) ima jos ovoga ali to cemo kasnije u okviru sobe za pijanstvima

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehemoli naj veci blamovi hmmmm ima ih ko poprilicno ali jadfe idemo ovako ..... prvo danas hteo sam da mi na forumu bude nik hector a " FISH YOU WERE HERE " trebalo da pise ispod svakog mog posta but nwm idemo dalje ... ajde da krenemo ovako .....

 

jednom davno kada sam bio mali ( 7 razred osnovne ) blejim ja sa nekom ekipom i pita me lik " da li varis " mislim se ja kakvo je to pitnje pa svi ljudi vare ( i tako ja kazem da naravno uvek ) kada lik vadi joint ....

da stvar bude jos gora ja mislim da je to cigara nidi mi on ja kazem ne hvala ne pusim i tu krece rasprava koga ti zajebavas budalo jedna itd ... ostatak scene mozete da zamislite i sami ... dko smo se mi objasnili on je popusio sam celu buksnu i odvalio se ko zivotinja par bar nije morao da deli nista sa drugima ...:) ima jos ovoga ali to cemo kasnije u okviru sobe za pijanstvima

:bigblue::bigblue::bigblue:

Bravo legendo!!! I nik ti je bash zbog toga najjachi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, subota kod sestre mog najboljeg prijatelja na rodjendanu:

 

Ja krenuo sa lokanjem josh pre nego shto cu i da izadjem iz kuce - ostalo neko pivo pa grehota da se baci and/or vetri...

I naravno, propisno se nalochem i pre nego shto stigoh na zhurku...

 

Ulazim unutra pracen Demonicom, chestitam rodj prijateljevoj sestri, snimi njega jednako pijanog kao i ja, i sav hepi uzviknem:"Sh'a cemo sine da muvamo & jebemo vecheras?!"

 

Mukla tishina...

 

Dok nisam skapirao - na suprotnoj strani sobe stoje: njegova devojka, tri moje bivshe i dva moja "neuspela muvanja"...

 

Samo sam se nakashljao, i otishao do kuhinje da potrazhim josh piva...

 

Sva sreca Demonic_Alliance nije izvalio ovaj deo... A nije ni Vojvoda, jer je zakasnio sa dolaskom... Inache bih mogao da se ubijem, jer ne bi me ostavili na miru do smrti!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja mama mnogo voli da ide samnom kad polazem ispite :) Posto je studirala isto etf (i zavrsila :lol: ) i kao uzasno joj je zanimljivo da to opet "prozivljava". Elem, svaki put me tako cmache za srecu, ovo ono, pred kolegama, sto mi i nije neki blam. I stalno ima tremu a ja ne. Tako jednom pred programiranje I cekamo mi ispred ucionice da pocne, dolazi Andrija cuveni, stane pored nas dve i pita me nesto kao "da li polazete?" i ja kao "naravno" "pa udjite onda" sa sve kezom. I tu nesto moja keva lupi tupavo "ja joj drzim strah" :) :) :) :) onako smotano i naivno. Posle kad je obilazio nas na ispitu stane pored mene i pita "kako vam ide, koleginice? :lol: nema vise treme? :lol: "..

 

Najvise volim blamove kad neko prdne slucajno a onda se stidi i izvinjava satima :) :) jednostavno je smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije najveci, ali je jedan od...

 

Treba da se nadjem sa ortakinjom da idemo na koncert eyesburn-a na stanici kod hyatta-a. Tamo su neke njene drugarice koje ne znam i treba da ih upoznam. Ja dodjem tamo i vidim jednu grupu, i krecem da pruzam ruku. I naravno pruzim ruku devojci koja uopste ne zna tu moju ortakinju, koja tu samo ceka tramvaj. Ona mi pruzi ruku i kaze mi ime, i ja svoje, a ove ortakinjine ortakinje krenu da se smeju govorivsi mi da ona uopste nije s njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, subota kod sestre mog najboljeg prijatelja na rodjendanu:

 

Ja krenuo sa lokanjem josh pre nego shto cu i da izadjem iz kuce - ostalo neko pivo pa grehota da se baci and/or vetri...

I naravno, propisno se nalochem i pre nego shto stigoh na zhurku...

 

Ulazim unutra pracen Demonicom, chestitam rodj prijateljevoj sestri, snimi njega jednako pijanog kao i ja, i sav hepi uzviknem:"Sh'a cemo sine da muvamo & jebemo vecheras?!"

 

Mukla tishina...

 

Dok nisam skapirao - na suprotnoj strani sobe stoje: njegova devojka, tri moje bivshe i dva moja "neuspela muvanja"...

 

Samo sam se nakashljao, i otishao do kuhinje da potrazhim josh piva...

 

Sva sreca Demonic_Alliance nije izvalio ovaj deo... A nije ni Vojvoda, jer je zakasnio sa dolaskom... Inache bih mogao da se ubijem, jer ne bi me ostavili na miru do smrti!!! :D

Baćo ti si kralj blamova.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj najveci blam znaju moji prijatelji (malko duza prica) ali ovaj je mozda i jos veci/ludji. proslog leta odem ja kod druga na neku zurku (rodjendan sta li je bilo u pitanju nemam pojma) i pre polaska kaze mi cale nemoj mnogo da se zadrzis i da pijes znas da sutra imamo posla (obecao sam caletu da cu da mu pomognem) a ja kao po obicaju k'o iz topa obecam da necu da pijem :) a kod tog druga je bilo svega i svacega (pivo, zestine svakakve, vutre itd.) i ja ko malo dete navalim na pivo (ko zna koliko sam popio) i posle izvesnog vremena krenu ovi ortaci da vare a ja naravno ne (pobogu pa ja sam sportista!) ali posto smo bili zatvoreni u istoj sobi od dima se i ja "malko" naduvam....posle ide jedan kraci prekid svesti i u sledecem momentu ja naiskap pijem kriglu punu neke narandzaste tecnosti (a to je, kako se kasnije ispostavilo, punc! neko je pokusao da bude duhovit pa je tu pomesao dzonija setaca, votku, vermut i ko zna sta jos). izjutra dolazim ja kuci i vec u pola deset me budi cale da idemo na posao. stignemo mi u selo (inace caletovo rodno selo :) ) i poce da mi pokazuje gde cu i sta da radim a ja idem za njim i povracam, i dok sam ja povracao vidim dva seljaka kako piju pivo ispred prodavnice (u centru sela :zuba: ) i kad me videse bacise ono pivo i put pod noge i kuci, a ja povracam na 35+ stepeni i cini mi se kad tad nisam crko da nikad necu!

 

ovo je ladno moglo da ide i na onu temu o alkoholisanju ali ipak nemojte nekome da kazete da sam vam ovo ispricao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj najveci blam znaju moji prijatelji (malko duza prica) ali ovaj je mozda i jos veci/ludji. proslog leta odem ja kod druga na neku zurku (rodjendan sta li je bilo u pitanju nemam pojma) i pre polaska kaze mi cale nemoj mnogo da se zadrzis i da pijes znas da sutra imamo posla (obecao sam caletu da cu da mu pomognem) a ja kao po obicaju k'o iz topa obecam da necu da pijem :) a kod tog druga je bilo svega i svacega (pivo, zestine svakakve, vutre itd.) i ja ko malo dete navalim na pivo (ko zna koliko sam popio) i posle izvesnog vremena krenu ovi ortaci da vare a ja naravno ne (pobogu pa ja sam sportista!) ali posto smo bili zatvoreni u istoj sobi od dima se i ja "malko" naduvam....posle ide jedan kraci prekid svesti i u sledecem momentu ja naiskap pijem kriglu punu neke narandzaste tecnosti (a to je, kako se kasnije ispostavilo, punc! neko je pokusao da bude duhovit pa je tu pomesao dzonija setaca, votku, vermut i ko zna sta jos). izjutra dolazim ja kuci i vec u pola deset me budi cale da idemo na posao. stignemo mi u selo (inace caletovo rodno selo :) ) i poce da mi pokazuje gde cu i sta da radim a ja idem za njim i povracam, i dok sam ja povracao vidim dva seljaka kako piju pivo ispred prodavnice (u centru sela :zuba: ) i kad me videse bacise ono pivo i put pod noge i kuci, a ja povracam na 35+ stepeni i cini mi se kad tad nisam crko da nikad necu!

 

ovo je ladno moglo da ide i na onu temu o alkoholisanju ali ipak nemojte nekome da kazete da sam vam ovo ispricao :)

 

Zajebana stvar batice! :):):):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Беше зима, заледило као свиња, стојим испред (средње) школе (моје драге :puke:) и блејим на одмору. Тад пролази девојка из средње туристичке, која ми се свиђала. Е сад, пошто ја и зима не волимо једно друго, мени се заледи нос и ја кренем да кијам. Кинем први, други, трећи пут, и како ми се та девојка приближавала, ја кинем четврти пут тако јако, да сам замахнуо главом и у тренутку кијања се оклизнем на лед испод себе који нисам приметио, проспем се као пичка, а цело двориште + та дотична риба вриште од смеха... :redface:

Edited by sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Беше зима, заледило као свиња, стојим испред (средње) школе (моје драге :puke:) и блејим на одмору. Тад пролази девојка из средње туристичке, која ми се свиђала. Е сад, пошто ја и зима не волимо једно друго, мени се заледи нос и ја кренем да кијам. Кинем први, други, трећи пут, и како ми се та девојка приближавала, ја кинем четврти пут тако јако, да сам замахнуо главом и у тренутку кијања се оклизнем на лед испод себе који нисам приметио, проспем се као пичка, а цело двориште + та дотична риба вриште од смеха... :redface:

 

Da li si je smuvao posle? :bigblue::)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nema goreg od "prosipanja" pred ribom, zar nije blamskije prdnuti za vreme seksa? :D

Elem, nije blam, nije ništa. Pre dve i po godine nakačimo se drugarica i moja malenkost na neki strani chat kanal i počnemo da vezemo na maternjem nam jeziku. Svi se nešto uzmuvaju, te se pitaju koji li je taj jezik, ovo-ono... I onda jedan chater izvali da to mora biti albanski. Sledeće što sam videla beše: "You were banned form #hippy (Albanians)! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Беше зима, заледило као свиња, стојим испред (средње) школе (моје драге :puke:) и блејим на одмору. Тад пролази девојка из средње туристичке, која ми се свиђала. Е сад, пошто ја и зима не волимо једно друго, мени се заледи нос и ја кренем да кијам. Кинем први, други, трећи пут, и како ми се та девојка приближавала, ја кинем четврти пут тако јако, да сам замахнуо главом и у тренутку кијања се оклизнем на лед испод себе који нисам приметио, проспем се као пичка, а цело двориште + та дотична риба вриште од смеха... :redface:

 

Brate, veruj mi riba te je sigurno zgotivila.

 

Ps. Dok sam citao pretpostavio sam da si je pljunuo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...