Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Kako ovde svi počinju- nije moj, al' je legendaran:

Bio u kraju jedan nerd, ali dobar k'o lebac. I rešili mi da ga upoznamo sa nekom ribom...

Jedva ga naterali da joj priđe (sedela na tribinama na Tašu), i on se dozove k sebi i priliazi joj onako šmekerski, pruža ruku (ona pruža ruku) i kaže: "Milan." i onako se šmekerski osmehne (podigne ugao usta) i nasmeje jednom, onako kroz nos (valjda kapirate) i u to mu izleće slina i pada ribi na ruku...

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAA!!!!

Popadali svi u komu, a on u zemlju da propadne. Što je interesantno, i ribi je bilo neprijatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku majko ti nis normalan :):)

A ja mislio da ja pravim sranja pijan

 

Letos sam na nekoj zurci uvatio jednu ortakinju za sisu, napominjem da sam bio bruka pijan, a sisa onako bas pozamasna. Samo me je odgurnula pa sam pao na neki kauc i zaspao. I jedno i drugo se dan danas pravimo da se to nije desilo :):):)

 

a to je ne znam kako strasno sto si joj uradio, pa ne smete da pominjete ni jedno ni drugo. Eto, drugu joj niko nije dir'o...

[serbian redneck] Ma vole one to, nemoj da se brines![/serbian redneck]

 

eto, recimo, kad sam biJo mlad i zelen, sesti razred, donesu kod mene u odeljenje igrackicu, kao bioskop, pogledas kroz rupicu i vrtis rucicu i unutra neko trpanje, svi gledali i hoce mene da nagovore, a ja kao fin i vaspitan, pa bezim, necu da me pokvare, a danas ne bi mogli da mi istrgnu to iz ruku... blam je sto se sad jedem sto nisam pogledao... mora da je bilo dobro panjetr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to je ne znam kako strasno sto si joj uradio, pa ne smete da pominjete ni jedno ni drugo. Eto, drugu joj niko nije dir'o...

[serbian redneck] Ma vole one to, nemoj da se brines![/serbian redneck]

 

Svaka ti dala! (Vode iz bokala :D )

 

Eve najsvezhijeg:

 

Dizhemo cale i ja slavu jutros... I znate vec kako ide obichaj - sveca, tamjan, pogacha, blablabla... I sad, pogacha se blago prelomi na chetiri dela i treba da se zalije vinom... I cale krece da to uradi, gleda po stolu, gleda, gleda... Kumovi nam tu, svi gladni... Chashe sa vinom nigde... Jebiga, tek sam ustao, bio zhedan, a pojma nisam imao da je bash TA chasha namenjena za slavsku pogachu... Mislim da pretpostavljate shta se sa njenom sadrzhinom desilo... :redface::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svice. Mrtav pijan pokusavam da se vratim kuci. Na Zelenjaku ulazim u 77, smer ka Nbg. Tako je toplo. Prozor pored mene nikad nije izgledao udobnije. Padam u san...... Budim se. Koliko je sati? Gde sam ja? Ko sam ja? Autobus staje. Izlecem napolje. Prelazim ulicu osvrcuci se i pitajuci se gde sam to sad zavrsio. Nista oko mene mi ne deluje poznato. Dolazim na stanicu na drugoj strani ulice i pitam nekog coveka koji je tu stajao: "IZVINITE, GDE SE MI TO NALAZIMO?". On zbunjeno odgovara:"Na Zvezdari". Okrenem se i napokon shvatim da se nalazim u D. Tucovica kod nadvoznjaka. Inace, deo grada koji jako dobro poznajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sigurno najveći, ali je jedini kojeg se mogu sjetiti sad...

 

U Beogradu, premještamo se iz kafane u kafanu, Dušan S, nekoliko meni nepoznatih njemu poznatih ženskih osoba i ja. Dušanove internet poznanice. Sjedamo u neku pivnicu, neki separe kružnog oblika. Kad smo sjeli, osmatram situaciju te komentarišem:

"E, JESMO POSJEDALI UKRUG, KAO DA SMO SA JEBENOG TOLKIN FORUMA."

Djevojke me malo čudno gledaju, a Dušan kroz smijeh dodaje:

"Pa one i jesu sa tolkin foruma."

Share this post


Link to post
Share on other sites

U garazi preko puta skupstine pre neko vece trazio svoj auto skoro pola sata.Bio zaboravio na kom mestu sam ga parkirao. :mhihi:

 

У бедака! :) То се мени безброј пута десило! У гаражи у Масариковој има папирић на сваком нивоу који узмеш и лепо ти пише где си се паркирао. :) Иначе, десио ми се блам у истој гаражи кад сам нехотице убацио кључеве са све гитаром у гепек! :redface: Морао сам да будим кеву у пола 1 ујутру да дође и донесе резервне кључеве. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...