Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Mene je u drugom-trećem osnovne neko zalepio vratima posred face i izbio mi dva prednja mlečna zuba. Bilo krvi na sve strane al' mislim da nisam plakao :D

 

Meni je u prvom-drugom osnovne keva izbila dva prednja mlečna... frizbijem.... bilo je krvi.... plakala sam :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хах, и ја, ал' увек заборавим да се распитам по граду. Купиш гуму, скуваш је и гурнеш у уста да се обликује.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уф, сетио сам се једне бруке од пре 5 - 6 година.

Тек добио компјутер, и одма' почео са резањем хоум мејд компилација. Нарежем на Transcendental War, Bodom After Midnight, Burn In Hell, Conquer All итд, пустим на линији у дневној соби и кренем да хедбенгујем. После три песме, већ цркнут, погледам кроз прозор и видим да ме ћале посматра забезекнуто. :) :) Био сам млад металац... :)

Очигледно нам се не подударају значења термина "хедбенговање". :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

чини ми се да нисам овде писао. ако јесам, јбг, погреши човек xD у сваком случају, пре пар година, један дан сам био баш уморан (хаха, ово почиње као писмени састав неког првака/другака), возећи се 16тицом у једном тренутку сам задремао у бусу, и тако провео неколико наредних станица. е сад, не би било ама баш ништа чудно код тога да, кад сам се пробудио, нисам своју главу затекао на рамену лика који је седео поред мене, и чудно ме гледао... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

чини ми се да нисам овде писао. ако јесам, јбг, погреши човек xD у сваком случају, пре пар година, један дан сам био баш уморан (хаха, ово почиње као писмени састав неког првака/другака), возећи се 16тицом у једном тренутку сам задремао у бусу, и тако провео неколико наредних станица. е сад, не би било ама баш ништа чудно код тога да, кад сам се пробудио, нисам своју главу затекао на рамену лика који је седео поред мене, и чудно ме гледао... xD

Hahaha, nije to nista, znam lika koji je zaspao i nasao se na stanici u zakljucanom autobusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, nije to nista, znam lika koji je zaspao i nasao se na stanici u zakljucanom autobusu.

 

па добро, дешавају се такве ствари. мени се редовно дешава да у првој јутарњој 72ци заспим и завршим на аеродрому. али ипак, победничка ситуација је била пре скоро годину дана. другар и ја се враћали из КГа неким бусом у 6 ујутру (наравно обојица одваљени од живота), и наравно да смо заспали. пробудио нас је возач и то кад је одвезао бус у гаражу! а најгоре од свега је то што смо били на оних 5 седишта позади, ја сам седео до прозора, а тај другар се испружио преко осталих 4 седишта и ставио главу у моје крило :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ja pričao kad sam pišao u busu?

како је то успело да се догоди?!?! мада добро, један другар је пишао у троли, и кад је ова кренула низбрдо, можеш мислити каква је била возачева реакција кад је то видео :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

како је то успело да се догоди?!?! мада добро, један другар је пишао у троли, и кад је ова кренула низбрдо, можеш мислити каква је била возачева реакција кад је то видео :)

 

Slatka moja Vojvodino. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da si samo ćutao i pišao...mada kad bolje razmislim ti retko kad ćutiš tako da je moguće i da si pričao nešto :D

Smejao sam se k'o lud i pisao iz saraga. Sve se slilo do vozaca. Jbg, dug put od Apatina do NSa, a ja se napio piva i pisa mi se u pizdu materinu. Nije vozac primetio. Ili jeste, a nije smeo nista da kaze ili ga je boleo kurac. Posle sam u Srbobranu pisao na stanici i oterao deda-seru u pm kad mi je trazio pare. Posle mi bilo zao dede, jbg. A nisam imao sitno.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hedbengovanje = wank.gif

Нисам знао за то тумачење.

 

oterao deda-seru u pm kad mi je trazio pare. Posle mi bilo zao dede, jbg. A nisam imao sitno.

К'о кад смо се враћали из Грчке са матурске. Чекали на граници 3 сата и чим смо ушли у Србију, сви у веце, а баба 'оће да наплати. Одмах смо се лоцирали иза те кућице и бесплатно обавили посао. Још јаче је било у одласку, тек што смо прешли грчку границу, сви у жбуње, а водич урла: "ААААЛООО БРЕЕЕ, ОВО ЈЕ ЕВРОПСКА УНИЈА, НЕ МОЖЕТЕ ДА ПИШАТЕ ГДЕ ВАМ СЕ ЋЕФНЕ!!!" :) :)

Edited by Scouse Buster

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...