Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jebote kako si tvrdoglav :facepalm: Jel znas ti da ti je ta tvoja surutka u tecnom stanju zappravo stetnija od whey proteina? Zapravo, surutku moz da pijes jedino ako oces da se utovis ko svinjce, nista tu korisno nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote kako si tvrdoglav :facepalm: Jel znas ti da ti je ta tvoja surutka u tecnom stanju zappravo stetnija od whey proteina? Zapravo, surutku moz da pijes jedino ako oces da se utovis ko svinjce, nista tu korisno nema

Surutka se i uzima za dobijanje kila,kao i pivski kvasac.Dal je zdravo dal nije zdravo BOLI ME KURAC :) .

A taj tvoj WHEY je zdrav koliko i STEP DRINK hahaha :D.

Salu na stranu,nemoj se zavaravati,imas recimo za primer krvni pritisak,ne valja ni kad je previse visok,ne valja ni kada je nizak,isto tako organizmu trebaju brate PROTEINI kako da ne trebaju,al NIKAKO u toj kolicini koju mozes dobiti iz WHEY napitka.Tolika kolicina proteina zahteva toliku hidraciju organizma da ne mozes postici ako ga pijes svakodnevno.Nikad ne mozes dovoljno organizam da hidriras koliko ti treba da bi podrzao tolike proteine u organizmu,sto opet dokazuje onu teoriju o tome da je najvise stetno po bubrege uzimati to...

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto je 25g proteina posle vezbanja previse? Mislim, znam da ima ljudi koji whey piju 3x dnevno, al ja to samo posle treninga, 25g u PWM ti nije nista posebno mnogo, ako si vezbao posteno to ti telu treba da bi obnovilo misice? To ti lako upadne u 1.5 g proteina po kg telesne mase, sto cak i doktori se slazu da je ok i potrebno ako se bavis fizickom aktivnoscu tj vezbas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo o ovome ja pricam...toliko ste u tome,poceli ste zvucati ko da ste medicinu i biologiju zavrsili.Ponasate se ko dede a vecina vas ste mladi ljudi koji nemaju ni 30 godina.E to je to preterivanje o kojem ja pricam,potpuno nepotrebno.A sasvim bi dovoljno bilo da se svakodnevno bavite nekom fizickom aktivnoscu i normalno se hranite.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo o ovome ja pricam...toliko ste u tome,poceli ste zvucati ko da ste medicinu i biologiju zavrsili.Ponasate se ko dede a vecina vas ste mladi ljudi koji nemaju ni 30 godina.E to je to preterivanje o kojem ja pricam,potpuno nepotrebno.A sasvim bi dovoljno bilo da se svakodnevno bavite nekom fizickom aktivnoscu i normalno se hranite.

UPRAVO TO.

i pola sata brzog hodanja svakodnevno je dovoljna fizicka aktivnost za svaku osobu koja unosi prosecnu kolicinu kalorija a kamoli neko trcanje ili drugi sportic...

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo o ovome ja pricam...toliko ste u tome,poceli ste zvucati ko da ste medicinu i biologiju zavrsili.Ponasate se ko dede a vecina vas ste mladi ljudi koji nemaju ni 30 godina.E to je to preterivanje o kojem ja pricam,potpuno nepotrebno.A sasvim bi dovoljno bilo da se svakodnevno bavite nekom fizickom aktivnoscu i normalno se hranite.

 

A ti opet znaš da nabrojiš prvu postavu od 30-ak fudbalskih klubova i ko je juče protiv koga igrao, kakvo je stanje na tabeli i ko je osvojio koju ligu šampiona iako od toga leba nemaš i nikad nećeš imati. Zar nije normalno da nekoga zanimaju neke druge stvari u životu? I da je ipak normalnije baviti se sopstvenim telom i nekim večnim pitanjima i naučiti par stvari o sopstvenom organizmu, od kojih se i dosta ovih stvari uči i iz biologije u osnovnoj i srednjoj.

Jasno da te ne zanima tema a je l' ne možeš da prihvatiš da nekog drugog zanima i da ništa nenormalno tu nema?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe mu objasnjavas, upravo to je njemu nemoguce, da zamisli da nekog drugog zanima nesto sto njega zanima, i generalno, da neko drugi ima drugacije misljenje nego on, to se vidi na svim temama gde je ikad postovao :haha: I ovo sto je priznao da je zdravo baviti se fizickim aktivnostima je epohalno postignuce

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, i ja sam se cudio pre koji dan kad sam cuo da ovde na Palicu u nekoj vukojebini od jezera pecarosi dolaze i placaju 1200din na dan, a moraju sve sto ulove da vrate, sportski ribolov. I trose pare na to, koliko ljudi toliko cudi i interesovanja, nekom je zivot teretana i taj stil zivota , jedi,treniraj,spavaj, ne zadovoljava ga brza setnja od 30 min dnevno , sustina je ne nametati ikome da radi ili ne radi nesto.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vi ne kontate,Lemmy je hteo da kaze da ne podnosi takva proseravanja a vi odmah nagrdiste coveka,ako ima direktan stav i ako zbog toga malo odskace ne treba zanemariti njegovo misljenje jebote bog...

Kakva HIRARHIJA od strane alternativaca ovde vlada pa to nije normalno...

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ja samo da se nadovezem da velika misicna masa nije nuzno zdrava,postoje dva fenomena

1.Sportsko srce koje je navilko da pumpa krv pa kad prestanete dolazi do trombiranja eto Paspalj primer

2.Mishici pomazu srcu da prenosi krv,al ako ih ne koristis (pricamo o ogromnim masama)Srce se mnogo napreze da progura krv i kroz njih.

Svaka suplementacija je u principu dobra ali jedino prirodna funkcionishe,jer da bi se razlozio protein treba ti kalcijum da bi se absorbocao kalcijum treba ti c vitamin ,da bi uneo c vitamin treba ti suncheva svetlost i masti koje ga nose (shumece tablete nemaju poentu) itd.Jako bitna stvar da su jedino natural twist aminokiseline testirane kod nas ostalo ne podleze nikakvoj kontroli..

OPET JE BOLJE OD KOKA KOLE !!!!

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se o suplementaciji prica da je ELIXIR MLADOSTI i kljuc POZNE STAROSTI :),i to je ono jedino sto je iziritiralo par nas da izrazimo svoja neka vidjenja ove cele price...Niko nije rekao da NE TREBA vezbati i da to ne moze biti korisno i zdravo,al to preterivanje je zaista proseravanje... :pivopije:

 

Ove vlada ovaj neki rezim :).

 

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam isao u srednju svi skolski drugari(njih nekoliko, nije nas bilo mnogo muskih u razredu) su isli u teretanu i krkali se tim kreatinima, surutkama pickama materinama...i zderali su ko svinje, znaci pizze, hamburgeri, cipsevi...imali su oni misicnu masu ali su i izgledali ko svinje, sto meni nikad nije bilo lepo, sa druge strane ja sam trenirao boks tada, nisam mnogo radio sa tegovima i nisam nikad jeo mnogo junk food, nisu mogli da mi prismrde po izgledu, meni su se ocrtavali svi misici, bez preterivanja, a bogami bio sam dominantniji i u svim fizickim disciplinama izdrzljivosti. oni nisu mogli da urade 10 zgibova i vise od 30 skleklova sto je za mene bila sala....ja i dan danas izgledam odlicno, mada ne kao tada jer manje treniram a stariji sam, metabolizam uspori i treba mnogo vise da se radi, uglavnom sad vodim racuna o ishrani, hranim se zdravo, ne jedem preterano, treniram skromno, radim sklekove, zgibove i sl. ali mi fali vise neki intenzivniji trening, sa znojenjem, sjebao mi se dzak pa sad slabije udaram, moracu da ga namestim...toliko od mene....a i picke se ne loze na misicnu masu, bitno im je da nisi debeo, ne moras da budes gradjen kao ja i Hefest da bi jebo :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...