Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nadjite nsto sto vas motivise i radite dokle ne crknete, ako imate vremena. Ovi sto mere kalorije, izrazbijam ih u cemu god oces osim u bilijaru na primer.

 

 

U MENE JE TO

 

VELIKO

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ga radio par puta, a trcim relativno dobar deo godine (oko 50-55ak min mi treba prosecno za 10 km), i samo mogu da kazem da je osecaj posle tih 20ak min mnogo gori :)

znaci, samo sto ti se ne zavrti u glavi, jednom me ona Aqua Restart ili kako vec spasila da se ne stropostam. ali kazu, da tako i treba, inace ga ne radis dobro :haha:

za hiit uvek treba imati neki prosti secer u blizini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to imam odredjenih dana na regulare trcanju (par puta sam trcao 15-16km), a za ovaj hiit jok, ali opet kazem trcao sam ga manje od 10ak puta, tako da nisam kompetentan :D

znam samo (iz ogranicenog iskustva) da radi opasno i par sati po isteku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desetonedeljni HIIT program kojim ćete u rekordnom roku i bez mnogo muke STEĆI UTISAK da možete pretrčati maraton... ili polumaraton... ili bar više od 15 minuta u cugu!!!

 

Pozovite odmah, ova ponuda je ograničena!!!

 

:P

 

zaebavam se samo, ok je hiit za one kojima je trčanje sredstvo a ne cilj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam za dugo trcanje. :) Meni su recimo prvih 15 minuta tu najkriticniji, tad mi sve smeta :bigblue:

Zato uradim ovih 10 sprinteva, istripujem da sam Dzastin Getlin i odem pod tus :D

haha i meni su cesto, ponekad cak i prvih pola sata. ono tipa sranje, hocu da odustanem, ali za ovih, sad vec 3 godine otkad sam se dao na trcanje mozda sam jednom odustao, i to bas leti, kad je bilo upeklo, bio dehidrirao.

meni je trcanje uvek borba sa psihom (bodrim sebe tipa "ajde picko" :haha:), ne volim ja nesto da trcim, ali sam se vec navikao na feel.

 

a za maraton, pa nikad nisam konkretno tako nesto pomislio, ali jesam slicno nesto - tipa "mogao bih ovako jos sat vremena", sto mu dodje neki polumaraton :)

kad smo kod maratona, imam kolegu kamermana na poslu, redovno prangija 18-21 km surovim tempom 4.20-4.30 min/km a ima ga preko 90 kila, i trcao je par maratona...on kaze da je to nesto nenormalno, znaci sve ide lepo do 30og km, i tu negde pocinje telo odjednom da te lomi, bukvalno se stvori taj "zid", udaraju krize...

 

moram da pokusam bar taj Bg polumaraton sledece godine, ali nikako da se nakanim da redovno treniram mesec ipo-dva pre :)

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha i meni su cesto, ponekad cak i prvih pola sata. ono tipa sranje, hocu da odustanem, ali za ovih, sad vec 3 godine otkad sam se dao na trcanje mozda sam jednom odustao, i to bas leti, kad je bilo upeklo, bio dehidrirao.

meni je trcanje uvek borba sa psihom (bodrim sebe tipa "ajde picko" :haha:), ne volim ja nesto da trcim, ali sam se vec navikao na feel.

 

 

Ovo i ja radim :haha: Do 20og minuta mi je kao kriza dok se telo ne navikne na sam trening, a onda krene ono, noge ti same trce, oko 40 minuta krecem, ajde picko jos 10 minuta bar, da oznojis majicu do pupka :haha: Kad doguram to onda cepam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...