Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Za ekstremno veliku snagu dizanja velikih tezina je potrebno imati i veliku masu tj vecu masu svakako od ljudi koji ne treniraju ili se bave BB

 

to treba razgraniciti ako se covek bavi power lifting-om to je jedna stvar a BB je druga

 

by the way

 

Manite me prica kako lik od 60 kg dize 200 kg na bencu 12 puta pun mi je kurac da slusam ta sranja

 

LJudi koji se bave BB da bi izgledali lepo i da bi nabacili misicnu masu uopste ne moraju da dizu velike tezine

 

poenta je da pocepaju misicna vlakna koja se posle pravilnom ishranom i odmorom regenerisu i misici rastu

 

nema tu velike filozofije

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, 'vako - poceo sam sa "programom" sinoc posle treninga: 3 serije wrist curls i reverse wrist curls, po 12 ponavljanja, plus "namotavanje" tega 3x do otkaza (https://www.youtube.com/watch?v=5wVvR8y5cdM)

 

Nisam imao puno vremena, tako da cu sledeci put da dodam reverse curls i hammer curls - sa tezinama tako da mogu max 12 ponavljanja, i drzacu ploce uz telo do otkaza.

 

Tako cu da picim 3 nedelje, pa cemo da vidimo kakvi su rezultati i revidiramo po potrebi. Mozda uz to budem radio i zgibove, posto to radimo skoro svaki trening i ne mogu da izbegnem.

 

Ima neko nesto da doda, prokomentarise?

 

@Lou: ovo je po tvojim savetima, a inace mislim da od visenja na sipki se nece izgraditi masa, visim na rukama vec 5 godina na razlicite nacine i nista :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično za namotavanje, toga se nisam setio. :da:

 

Ma da, nije masa od toga, samo se jačaju zglobovi i gradi izdržljivost - mada, i to što kažeš, valjda si dovoljno visio do sada. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ide li neko na fruškogorski maraton u subotu?. Ja idem, biće lepo vreme, još ne znam na koju stazu ali verovatno na neku od 30tak km.

Da izgubim gejnove na maratonu ? No thanks. :D

 

 

 

najbolja faca ikada :

 

 

AC5FRSP.png

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ivan Kaciga, jedan od moderatora/administratora, sta vec, yu-fitness foruma, koji je nazalost propao, msm nazalost, jer je bilo dosta korisnih informacija koje su sad nestale. Valjda je lik napisao i neku knjigu o svom zivotu, borbi itd., a i tamo na forumu je kacio gole zenske po ceo dan, kako god, al uvek se setim sledeceg klipa

http://www.youtube.com/watch?v=9h_fX0VUd0c

 

Vracajte ljudi! :haha:

Edited by Veliko jaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta radi on to? Ček, je l' to ona vežba što se zove ''pospremanje za sobom posle masovnih dizanja''?

 

 

http://www.ncbi.nlm....pubmed/11327321

 

^Značaj antioksidanasa u masovnom treningu, jedi kakadu šljivu, kamu kamu, goveđu džigericu, ostrige, jagnjeći mozak, buraniju, brataeu

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je kurac (ja sam govno) u životu bez motivacije, jebeš radnje koje uspešno obavljaš samo ako te neko vuče ili bičuje.

 

:blek:

 

 

Pustiš Pampin Ajron i ispuštaš krike, samo nemoj između 13 i 17h.

 

pratite Tako lako shop

vazda imaju neke akcije i sniženja

 

ja uzeo ove za 3,700 pre neki dan, sniženje 2,500 dinara

http://www.takolako...._1_0_0/item.jsp

 

Hvala na preporuci, Kuruže.

 

Srećan ti rođendan, želim ti da u narednih godinu dana dvajes kila mas' pretočiš u mišićnu krtinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupo je to kuruze, ovo je preko 3e kila... kad sam ja kupovao bilo je oko 2e, u otpadima ako preturaš barem upola kao Jarcoslav možeš naći na dobre komade, ima onih diskova, glavčina kurčeva i plačeva od točkova, bitno da gledaš 2 iste (za jednoručnu šipku) ili 4 iste za bučice, ručku kupiš kupovnu sa navrtajima i kod nekog majstora ti izbuši fi30mm , ali ok razumem da ti je sad u odelu blam da ideš po otpadima..., sad su kupovni tegovi preskupi, jedino na kupujemprodajemdotkomu se nađe ali je skupa poštarina.

 

Samo kući vežbam, ali što se tiče kvaliteta treninga ipak je teretana najbolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...