Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pa kako preko 3

ovo što sam uzeo ima sve ukupno oko 15 kila, računajući i šipku

izađe baš oko 2e

 

ne uzimam ni ja za 6200, samo na popustu

burazer je na tom sajtu našao šipku od 213cm za 1500 dinara pre nekoliko meseci

hromirana, ista kao ove šipkice na za bučice

 

ovakva, samo duža 30 cm

http://www.takolako.rs/user/teretana/sipka-duzine-183cm-hromirana-sa-navojem-tezine-10kg-rx-sip-183/44_872_69254_1_0_180/item.jsp

 

 

treba pratiti taj sajt

nije problem motanje i bušenje, to sve mogu kod kuće ćaletovim alatom, al me mrzi, a i ružno je

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konacno se vratih treninzima pre mesec dana. Za vreme studiranja natovio sam se citavih 15kg i potpuno ispao iz forme ali sada polako krecemo. Krenuo sam vec sa intenzivnim treninzima, izolat i sagorevaci su tu tako da I AM THE MADAFAKIN BEAST! :rockdevil:

Edited by Маузер
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno se vratih treninzima pre mesec dana. Za vreme studiranja natovio sam se citavih 15kg i potpuno ispao iz forme ali sada polako krecemo. Krenuo sam vec sa intenzivnim treninzima, izolat i sagorevaci su tu tako da I AM THE MADAFAKIN BEAST! :rockdevil:

Izolat je dosta skuplji od obicnog whey koncentrata a nije neka bitna razlika u pitanju,tj neces ti primetiti razliku kao ni bilo koji amaterski vezbac koji ne ide na takmicenja.Bakic je dosta o tome pricao na svojim seminarima :).Al ako imas viska para cepaj izolat hehe :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel sljakaju ti sagorevaci? Ja u poslednje vreme se kanim da uzmem, al' sam nesto u fazonu da ne verujem ... Jebem li ga, pijem Scitech Pro Whey 100%, Glutamine (ne secam se koji bese), neke kapsule ekstrakta zelenog caja, prilicno okej napredujem, za 2 meseca smakao 10 kile, i spustio se na nekih 15% body fat.

 

Cepam 6 dana treninga:

pon - sre - pet weight treninzi sa ako imam vremena HIIT od 20 minuta, a ovako

uto - cet - subota HiiT kardio od 45-50 minuta + subotom i nedeljom obavezno bajs dva sata dnevno.

 

Razmisljam se da li da uzimam te sagorevace plus kreatin, cilj mi je da probam do kraja leta da doguram ako je moguce do 10% body fat ... Dijeta mi je striktna, brojim svaku kaloriju, fazon oko 200grama proteina, 30 grama UH, i 16g masti (uglavnom iz chia seed i badema). Uzimam i neke komplekse vitamina cisto da se ne skenja nesto :mhihi:

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: Da, tezina mi je trenutno 76kg a visina 174. Misicnu masu ne gubim preterano zbog HiIT (barem nisam primetio), svaki put izguram ili prethodnu seriju / tezinu / ponavljanja, ili napredujem. Samo mrtve trbusnjake nikako da vidim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel sljakaju ti sagorevaci? Ja u poslednje vreme se kanim da uzmem, al' sam nesto u fazonu da ne verujem ... Jebem li ga, pijem Scitech Pro Whey 100%, Glutamine (ne secam se koji bese), neke kapsule ekstrakta zelenog caja, prilicno okej napredujem, za 2 meseca smakao 10 kile, i spustio se na nekih 15% body fat.

 

Cepam 6 dana treninga:

pon - sre - pet weight treninzi sa ako imam vremena HIIT od 20 minuta, a ovako

uto - cet - subota HiiT kardio od 45-50 minuta + subotom i nedeljom obavezno bajs dva sata dnevno.

 

Razmisljam se da li da uzimam te sagorevace plus kreatin, cilj mi je da probam do kraja leta da doguram ako je moguce do 10% body fat ... Dijeta mi je striktna, brojim svaku kaloriju, fazon oko 200grama proteina, 30 grama UH, i 16g masti (uglavnom iz chia seed i badema). Uzimam i neke komplekse vitamina cisto da se ne skenja nesto :mhihi:

Nikad nisam video zasto bi neko ko se amaterski bavi sportovima ovog tipa spustao body fat na 10%.Nije zdravo za muskarca da ima ispod 13% i to nije sad da sam ja izmislio ili Nixa vec je cinjenica da telo upsorbuje manje vitamina i minerala kada je telo u alarmantnom stanju kad iskacu vene i kad si fakticki neuhranjen ma koliko god ti imao misicne mase na sebi.Bas sam skoro negde procitao da ako imas ispod te granice da ti je fakticki isto lose po zdravlje kao da imas 35% tj ako si gojazan.Nokti krecu da se krljaju,kosa da se razredjuje i jos milion nus pojava mozes dobiti time.Sportisti pretezno to spuste pred takmicenje a posle junkuju normalno pa opet jovo na novo kad se spremaju za takmicenja i uz sve to piju brdo preparata da odrze telo.

 

A za trbusnjake,neces ih ni videti ako nemas genetski dobre trbusnjake,ako ih nemas moraces mnogo kao i za svaki misic da zagrejes klupu za trbusnjake i strunjacu da ih radis,i dodaj vezbe za trbusnjake sa opterecenjem.Najveca zabluda je ta da ce se trbusnjaci videti kad skines BF ,ako nema sta da se vidi dzaba si skidao...moras dobro da ih razvijes pa tek onda.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam video zasto bi neko ko se amaterski bavi sportovima ovog tipa spustao body fat na 10%.Nije zdravo za muskarca da ima ispod 13% i to nije sad da sam ja izmislio ili Nixa vec je cinjenica da telo upsorbuje manje vitamina i minerala kada je telo u alarmantnom stanju kad iskacu vene i kad si fakticki neuhranjen ma koliko god ti imao misicne mase na sebi.Bas sam skoro negde procitao da ako imas ispod te granice da ti je fakticki isto lose po zdravlje kao da imas 35% tj ako si gojazan.Nokti krecu da se krljaju,kosa da se razredjuje i jos milion nus pojava mozes dobiti time.Sportisti pretezno to spuste pred takmicenje a posle junkuju normalno pa opet jovo na novo kad se spremaju za takmicenja i uz sve to piju brdo preparata da odrze telo.

+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, naveo sam neki nivo fazon 10%, posto gde god citam fazon za trbusnjake od 10 - 12% body fat kao da se pocnu prikazivati. A sve mere koje sam uzimao pokazuju da imam oko 15%, samo sto jbg, nakupilo se to na stomaku mrtvo ... Verujem ja vama da to nije mozda zdravo i sve, al' eto, cilj da se vide trbusnjaci, volje imam, ishrana se prati maximalno moguce, spremam hranu kuci, nosim na posao, 6 puta dnevno obroci, manje UH zbog insulina i ostalo, sve po PS-u, al eto, samo vreme izgleda :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, naveo sam neki nivo fazon 10%, posto gde god citam fazon za trbusnjake od 10 - 12% body fat kao da se pocnu prikazivati. A sve mere koje sam uzimao pokazuju da imam oko 15%, samo sto jbg, nakupilo se to na stomaku mrtvo ... Verujem ja vama da to nije mozda zdravo i sve, al' eto, cilj da se vide trbusnjaci, volje imam, ishrana se prati maximalno moguce, spremam hranu kuci, nosim na posao, 6 puta dnevno obroci, manje UH zbog insulina i ostalo, sve po PS-u, al eto, samo vreme izgleda :haha:

Samo nastavi i to je to.Mogu trbusnjaci i na 14-15% BF da se vide ako si ih monstruozno razvio.Radi ih sa opterecenjem,povecaj im volumen i oni ce se ocrtati i preko malo BF to uopste nije problem :).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za trbusnjake,neces ih ni videti ako nemas genetski dobre trbusnjake,ako ih nemas moraces mnogo kao i za svaki misic da zagrejes klupu za trbusnjake i strunjacu da ih radis,i dodaj vezbe za trbusnjake sa opterecenjem.Najveca zabluda je ta da ce se trbusnjaci videti kad skines BF ,ako nema sta da se vidi dzaba si skidao...moras dobro da ih razvijes pa tek onda.

 

Pazi, generalno imam genetsku predispoziciju, cale je oduvek athletski tip, svaki misic mu se vidi, keva isto dok je bila mladja, znaci nije tu problem. Imao sam ja trbusnjake (tj videli su se, svi ih imamo naravno), ali nakon gojenja od sedenja i posla, sve to nestalo jbg. E sad, ja osecam trbusnjake, napipam ih lepo, prilicno su okej razvijeni, treniram ih (ali ne preterano da se fokusiram), uglavnom jedan dan treninga posvetim da malo jace istreniram na spravama sa tegovima itd. A uvece pred spavanje cepam donje trbusnjake uglavnom, jer mi je tu najkriticnije. Verujem da je problem u masnoci na stomaku, jer se gornji grbusnjaci naziru, ali mid i low region su kriticni. Poslusacu savete, pa cu da javim za mesec dva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...