Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ciroki ti sigurno sluzi kao osvetljenje, blago tebi, bar te niko nece zgaziti ako vozis nocu icon_biggrin.gif

A cirokijem mozes i da regulises tj. uspostavis ravnotezu prilikom naleta vetra icon_biggrin.gif

Da da a i cool je za pajanje soba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa možeš tegove ako voziš kućni bajs.... mada šta znam, mislim da to nije tako, to jest da ne bi dobro izvodila vežbu kako treba.

A da li radi nešto guzici, hm pa šta ga znam, trebalo bi makar malo, ali radi noge samo tako icon_wink.gif

 

 

Ako vidite nekog sa crvenim čirokiem i naočarama kako vozi bajs kroz grad, taj sam biggrin.gif

Ti? Ciroki?

 

WTF? icon_confused.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu uskoro na trcanje ali pre toga moram da malo istresem tj. izlupam tepihe, u kuci je u toku veliko spremanje. Hm, to ce mi biti dobro zagrevanje pred trcanje icon_biggrin.gif

Ha ha ha ti ces ha ha da ha ha ha trcis i da vezbas, lupas tepihe i to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Da ti to ne planiras da se zenis?! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha ti ces ha ha da ha ha ha trcis i da vezbas, lupas tepihe i to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Da ti to ne planiras da se zenis?! mhihi.gif

Ma kakva zenidba, ja sam jos mlad i perspektivan icon_biggrin.gif

Na trcanje se ide zbog kondicije, puno se radi, ide po koncertima, izlazi u grad, treba za to kondicije.

A tepisi su ispali vandredno, u kuci je veliko spremanje u toku i sigurno necu dopustiti majci da radi vise od mene. Ipak sam ja mladji i jaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva zenidba, ja sam jos mlad i perspektivan icon_biggrin.gif

Na trcanje se ide zbog kondicije, puno se radi, ide po koncertima, izlazi u grad, treba za to kondicije.

A tepisi su ispali vandredno, u kuci je veliko spremanje u toku i sigurno necu dopustiti majci da radi vise od mene. Ipak sam ja mladji i jaci.

Pa bas si mi lepo nabio rogove sada!

"pomazem svojoj mami ja sam mladji i jaci"

A ti NENJA si lenstina i ne znas sta znaci pomoci nekome.

 

BITNA JE JEDNA STVAR

ATO SU DVE STVARI

RED RAD I DISCIPLINA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosio kofere teske pola tone, jos malo i odose matorci... hehe, stan... hehe, zurka...

Kako to tema teretana a niko ne postavlja slike da se hvali uspesima? Di su ti prepotentni ljudi?

Mora da su to bili najbrze ispraceni roditelji sa osmehom od uveta do uveta i obecanjem BICU MIRAN I KOLA CE BITI U GARAZI icon_biggrin.gif

 

pazi sad sta su cice

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

A OŠ DA TI SREDIM!!! laugh.gif

 

ph34r.gif

Eto sta uradi taj vas "zdrav zivot" coveku (to jest meni) pocela sam da *lupam po forumima!!!

 

 

 

*Lupam-lupati Sinonim za: suketati, baljezgati, torociti ,srati, jesti govna, blamirati se...

ph34r.gif

 

..eto vidite o cemu pricam

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...