Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pazi kralja - 'mozda ti ne mozes da izgledas ko apolon' - gadno si iskompleksiran kada pljujes ovakve izjave.... icon_smile.gif

 

Oni koji su siroki, takvi su prirodno sasvim sigurno, to shto je neko napumpao misic, eventualno je opticka varka kada je sirina ramena u pitanju, jednostavno predisponirana sustina ne moze drasticno da se izmeni....a samo kada vidim da se bavis pricama 'sine, moze dvanaes' santima', jasno mi je koliko je sati kada se bavis santimetrima u Tom kontekstu.... icon_smile.gif

 

a za ribe, pa sine, ukljuci mozak, izrazavaj se pravilno da ne dodje do nesporazuma, jebi ga....

 

i da, 'ajde basket, pazi kada je genetika presudna dojajno, moze da poraste neki cm vise, shto je pitanje nijanse, nista znacajno, a inace i licno znam primere nekoliko ljudi koji u zivotu nisu potrcali niti radili ista fizicki pa imaju preko 2 metra....sada reci da su trenirali basket da bi bili visi desetak cm-a.... icon_smile.gif

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi kralja - 'mozda ti ne mozes da izgledas ko apolon' - gadno si iskompleksiran kada pljujes ovakve izjave.... icon_smile.gif

 

Oni koji su siroki, takvi su prirodno sasvim sigurno, to shto je neko napumpao misic, eventualno je opticka varka kada je sirina ramena u pitanju, jednostavno predisponirana sustina ne moze drasticno da se izmeni....a samo kada vidim da se bavis pricama 'sine, moze dvanaes' santima', jasno mi je koliko je sati kada se bavis santimetrima u Tom kontekstu.... icon_smile.gif

 

a za ribe, pa sine, ukljuci mozak, izrazavaj se pravilno da ne dodje do nesporazuma, jebi ga....

 

i da, 'ajde basket, pazi kada je genetika presudna dojajno, moze da poraste neki cm vise, shto je pitanje nijanse, nista znacajno, a inace i licno znam primere nekoliko ljudi koji u zivotu nisu potrcali niti radili ista fizicki pa imaju preko 2 metra....sada reci da su trenirali basket da bi bili visi desetak cm-a.... icon_smile.gif

Ti si lud.

 

Kada sam rekao "mozda ti ne mozes da izgledas kao Apolon" nisam mislio na tebe, vec uopsteno... otkud ja znam kako TI licno izgledas... a i boli me kurac.

 

Naravno da za sirenje ramena nisam mislio samo pumpanje misica. Ovaj drugi deo je nesto na moj racun, nesto u vezi sa mojom sirinom ramena ili si hteo nesto drugo da kazes?

 

 

Treci pasus... izrazio sam se pravilno, to sto ti tumacis kako zelis je tvoj problem. Svi ostali su razumeli sta sam napisao.

 

Cetvrti pasus... nemoj da mi stavljas u usta ono sto nisam rekao. Nisam uopste rekao da ljudi bez kosarke ne mogu da budu visoki i da ce sigurno porasti 10cm ako treniraju kosarku, kao sto ti pises... vec sam rekao da kosarka pomaze u rastu u visinu, kao i plivanje, zgibovi... u rastu u sirinu.

 

I nemoj da mi skracujes tu reci tipa K'O, DVANAES, SANTIMA i te fore... svi znamo da je vrlo lako vredjati po forumima. To samo sabani rade. Nisam te uvredio, nemoj ni ti mene vredjati.

Edited by Metal_Heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tebe stvarno ne razumem... Nisi za teretanu, ne volis ljude koji idu u teretanu jer su oni iskompleksirane budale, kojima je biceps vazniji od keve. U redu, rekao si svoje misljenje, svi znamo sta mislis o tome. Ako nemas nesto novo da kazes sta koji kurac trazis onda na ovoj temi i samo pljujes nesto... imas 100 postova na temi teretana i nisi dao bukvalno ni jedan savet ili postavio neko normalno pitanje, tema se pretvorila u: teretana je sranje-teretana nije sranje-jeste sranje-nije sranje...

 

 

Bas sam obratio paznju na tvoje postove uopste, u 90% slucajeva samo gledas kako ces nekoga da ukopas ili "uvredis"... Ti si neko mudo ovde na forumu jel? Ja bih rekao da ti imas neki kompleks, a ne ljudi oko tebe kao sto ti pricas.

Edited by Metal_Heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice "debelog skota" biggrin.gif .........tu radi jedna mocna mala stvarcica koja se zove kesh.......jebiga

nisu samo pare...

pazi tipa moze da izvuce ako je pametan/duhovit

[moj burazer je `87o i ima 126 kila a devojka mu je `84o i do jaja izgleda]

ali ruznu/debelu ribu ne moze da izvuce nista icon_smile.gif

 

jeste, POVRSAN sam JAKO....

 

 

 

po ovoj temi ispade da se samo iskomplexirani likovi bave sportom/vezbaju..

zanimljivo..onda sam i jako iskomplexiran...ali vise volim tako...

ako nekog mrzi da odvoji najvise sat vremena dnevno na sebe - njegov izbor

ali ne mora da kenja drugima da je samo `njegov put` ispravan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da nisi pomislila da ta devojka koja se POZERISE, kao sto kazes, samo odrzava tu dobru liniju. Ili mozda mislis da treba da se tovi kao stoka i da ne mrda guzicu do kraja zivota?

ne razumes ti mene. ne moze neko da odrzava dobru liniju ako se na treningu jedva pomera, kapiras? to se zove pozerisanje... govorim o ekstremima... inace, hvala bogu da ima puno devojaka koje dobro izgledaju pa i dalje redovno vezbaju (gde spadam i ja icon_smile.gif ). samo sto meni nije primarni motiv da odrzavam liniju, vec jednostavno volim da treniram jer me to opusta i oslobadja negativnu energiju... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumes ti mene. ne moze neko da odrzava dobru liniju ako se na treningu jedva pomera, kapiras? to se zove pozerisanje... govorim o ekstremima... inace, hvala bogu da ima puno devojaka koje dobro izgledaju pa i dalje redovno vezbaju (gde spadam i ja icon_smile.gif ). samo sto meni nije primarni motiv da odrzavam liniju, vec jednostavno volim da treniram jer me to opusta i oslobadja negativnu energiju... icon_da.gif

Izvini onda... nisam te razumeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tebe stvarno ne razumem... Nisi za teretanu, ne volis ljude koji idu u teretanu jer su oni iskompleksirane budale, kojima je biceps vazniji od keve. U redu, rekao si svoje misljenje, svi znamo sta mislis o tome. Ako nemas nesto novo da kazes sta koji kurac trazis onda na ovoj temi i samo pljujes nesto... imas 100 postova na temi teretana i nisi dao bukvalno ni jedan savet ili postavio neko normalno pitanje, tema se pretvorila u: teretana je sranje-teretana nije sranje-jeste sranje-nije sranje...

 

to ti je trip kad se na temi anoreksija i ishrana (ili kako bi naziv) javilo nekoliko njih koji nemaju ni 30 kila s krevetom da pricaju o zdravoj ishrani, i zaseru svakome ko iole kaze da je bitno jesti ovo ili ono, ili jesti redovno (takvi se ljudi smatraju debelim odmah icon_smile.gif - tj, oni ih smatraju valjda) i uopste ko pomene pitanje ishrane. icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vezbaju ljudi po vasim teretanama u papucama eventualno neko od vas  ph34r.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

u mojoj gomila ih vezba u papucama....ja neee ph34r.gif

 

koji vam je ritam treninga?

 

ja radim 3+1.....

 

sto se tice slika.........trulo bi bilo kaciti slike.......pozeraj

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...