Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

klima je cudo...a svaka teretana je ima...

e veruj mi da kod nas ni klima ne pomaze! ovo posebno vazi za tae bo, gde se u mali prostor nabije jedno 20 devojaka i na kraju bude veca vrucina unutra nego napolju! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes vezbe u kuci........godinama sam se zamajavao u kuci total gym, sklekovi,trbusnjaci qrac palac......sve to ne moze da se poredi sa teretanom.....tu se napredeuje mnogo brze u svakom pogledu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo kako likovi samo zele da gledaju ribe dok ribe samo zele da ih ne gledaju likovi (dok ne smrsaju) icon_smile.gif

u stvari nije zanimljivo uopste.

it voz a dzouk biggrin.gif

samo mi fali da jurim znojave devojke biggrin.gif

 

ustvari, tegovi za ruke + vezbe u kuci je najbolja stvar...

moja filozofija...

 

 

skinem juce Fitness Exercise Manual i kao ako si u formi

mozes da uradis 80 uskih sklekova za 2 min..

brate..to nije nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes vezbe u kuci........godinama sam se zamajavao u kuci total gym, sklekovi,trbusnjaci qrac palac......sve to ne moze da se poredi sa teretanom.....tu se napredeuje mnogo brze u svakom pogledu.....

ne znam, ja imam drugacije iskustvo...

 

imam osecaj da te teretana samo pumpa a ne daje pravu fizicku snagu, dok vezbanje u kuci (sklekovi, trbusnjaci, tegovi) + trcanje kod mene daju dobar efekat.

ali opet, svakom prema ukusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mojoj treshi su uglavnom sredovechne tekte koje nas gutaju pogledima. Mrzim ih do jaja.

Ustvari ja mrzim ribe u teretani, samo se jebeno prenemazu. Za ribe su fitness centri a moja teretana je sve osim fitness centra. S vremena na vreme pojavi se po neka, a kada vidi da je niko ne jebe ni 2 posto, odustane.

imam osecaj da te teretana samo pumpa a ne daje pravu fizicku snagu, dok vezbanje u kuci (sklekovi, trbusnjaci, tegovi) + trcanje kod mene daju dobar efekat.

ali opet, svakom prema ukusu.

mozes li mi, molim te, definisati pravu fizicku snagu

Edited by Talichni Tom

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mojoj treshi su uglavnom sredovechne tekte koje nas gutaju pogledima. Mrzim ih do jaja.

Ustvari ja mrzim ribe u teretani, samo se jebeno prenemazu. Za ribe su fitness centri a moja teretana je sve osim fitness centra. S vremena na vreme pojavi se po neka, a kada vidi da je niko ne jebe ni 2 posto, odustane.

 

mozes li mi, molim te, definisati pravu fizicku snagu

Mislio sam na to da sam video gomilu sportista koji idu u teretanu i do 5,6 puta nedeljno, a kad treba da potrche crknu posle 3 minuta..... dok oni koji redovno rade raznovrsnije vezbe, hodaju, trce, krecu se... jednostavno su fizicki spremniji i imaju bolju formu.

Edited by ReMeDy_

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora je u tome sto dosta ljudi a pogotovo na ovom forumu stvari gleda bas tako - potpuno iskljucivo u fazonu kao u teretanu idu samo nagruvane sirovine koji ne mogu da potrce1 km....

 

to jeste tacno za odredjeni ogranicen broj ljudi ali nikako kao pravilo

 

 

ko tebi brani ako ides redovno u teretanu da trcis redovno po keju recimo!?

 

bitan je samo program i volja.......teretana samo omogucava da se postignu najbolji moguci rezultati ukoliko su na mestu dve prethodno pomenute stvari

 

stvarno ne razumem ljude koji su u fazonu - e kao teretana je sranje znam ja jednog ortaka dize pun qrac iz bendza al ne moz da trci sav je masivan trom itd.....budalastine icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem da je teretana sranje... samo kazem da je meni uvek bila bolja varijanta da skupim malo volje i da vezbam sam, nego da platjam chlanarinu itd. posto imam druge troshkove.

 

lepo uzmem sam da vezbam i to mi je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem da je teretana sranje... samo kazem da je meni uvek bila bolja varijanta da skupim malo volje i da vezbam sam, nego da platjam chlanarinu itd. posto imam druge troshkove.

 

lepo uzmem sam da vezbam i to mi je ok.

kad odes tamo bar moras da vezbas...donekle icon_smile.gif ovako kuci cim vidis krevet i TV ode sve u kurac... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem da je teretana sranje... samo kazem da je meni uvek bila bolja varijanta da skupim malo volje i da vezbam sam, nego da platjam chlanarinu itd. posto imam druge troshkove.

 

lepo uzmem sam da vezbam i to mi je ok.

a ja kazem da ni to nije lose naravno ali opet da je teretana keva jer na duge staze ne moze da se poredi sa bilo kakvim vidom kucnog vezbanja jednostavno postoje istancani programi za svaku grupu misica gomila sprava i mogucnost da se pogadja misic sa 100 strana + naravno mogucnost da stalno napredujes kroz povecavanje tezina.........

 

sto se tice cica u teretani - kod mene uglavnom ili keve ili debele klinke ali zalomi se i po neka do yaya riba.....sve u svemu....slabo

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem da je teretana sranje... samo kazem da je meni uvek bila bolja varijanta da skupim malo volje i da vezbam sam, nego da platjam chlanarinu itd. posto imam druge troshkove.

 

lepo uzmem sam da vezbam i to mi je ok.

Tako uglavnom i ja..dovoljni su sklekovi i ostale " normalne " kucne vezbe za nekakav normalan izgled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad odes tamo bar moras da vezbas...donekle icon_smile.gif ovako kuci cim vidis krevet i TV ode sve u kurac... icon_smile.gif

Pa upravo to icon_smile.gif Ili vidis da je neko online icon_smile.gif

Koji smo mi lowlifeovi icon_smile.gificon_smile.gif

 

Nista, zato sam danas otisla peske od etf-a do trga maltene trceci, pa od trga do 25-og maja, pa shetala jos 4h (ok uvatila bas do stedionice) i odatle kuci wub.gif <-- to ja volim sebe icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين

Najbolji momenat u teretani su ogledala gde možeš da se gledaš dok ti se kita diže ispod bilder-jednodelnog-kupaćeg kostima.

 

Samostalna vežba je najbolja. Tako čovek trenira zadnjih 5000 godina i održava sebe u formi. Nije poenta imati velike mišiće, jer to ne govori ničemu - čista simbolika muževnosti. Poenta je dovesti sebe u stanje fizičke spreme dovoljne da odgovori na situacije u koje te može staviti svakodnevni život. Dakle, sklekovi, trbušnjaci, leptirići, trčanje i minimalno dizanje tegova.

 

 

Teretana povećava masu mišića. To je estetika.

 

Samostalne vežbe povećavaju opštu kondiciju mišića. To je funkcionalnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 bambija za tebe.

 

Ljudi vec sam vam rekao da u teretani ne mozete da se napumpate kao zivotinje ako ne pijete neka sranja.

 

Objasnite mi samo zasto svi profi sportisti idu u teretanu ako ne dobijaju snagu??? Vidim, moj drug Uros Tripkovic bas nije u kondiciji i nema snage, verovatno ne ide u teretanu...

 

A drugo, kao da se u teretani samo radi sa tegovima, kao da se ne rade sve moguce vrste zgibova, sklekova, propadanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno..

 

dosta ljudi znam koji igraju kosarku u teretani, ili plivaju, ili se kuvaju u saunama, ili prosto trcakaraju okolo..

 

 

 

Teretana povećava masu mišića. To je estetika.

 

odredjene vjezbe i sprave u teretani to mogu, to sto neko ide u teretanu - ima milion razloga sigurno.

ocigledno da pod teretanom podrazumijevas suvo dizanje tegova i sl. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...