Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nesto sto nema veze sa temom (hm, kad malo razmislim i ima):

 

Zna li ovde neko kako najbrze moguce smrsati 5-6 kila, a da to ne bude Etkinsova dijeta (vec dva puta sam je isprobavala i bilo mi je mnogo lose od nje icon_cry.gif ) ? unsure.gif

trcanjem.Pre nego sto ces na veceru ti skoknes malo do obliznje stanice,pa onda do neke radnje pa u krug pa malo ubrzas i usporis i kuci na veceru i kuntanje...i bez vecere ali trcanje je najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislila da probam da jedem jednom dnevno blink.gif. Samo, u tom slucaju nisam sigurna da cu imati energije za trckanje i hodanje. icon_sad.gif

 

Ne razumem kako tolikim ljudima Etkins upali i lepo smrsaju 5 kila za 7 dana, a kod mene ne moze. Bacam pegle, muka mi je i malaksala sam. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo trcanje...slobodno jedi.Kao sto sam rekao i Black Totemu.Samo salate od povrca i tako neku laganu hranicu.Jednom nedeljno odvali koje pile ili tako nesta i svaki dan malo po malo trckaraj....uspeces icon_wink.gif

 

p.s.na slici izgledas totalno ok icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tom slucaju samo istezanje.nema nista bez aerobika,trcanja i istezanja.Slobodno klopaj kad god pozelis samo ne mnogo masnoce(mada gde da je nadjes leti?)..i idi npr na beach volley na adi...to je super za zezanje i skidanje kilaze a pritom se i zategnes profi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da klopas kad god pozelis...nikako ne jesti mnogo uvece.

Pet obroka na dan.

Piti dosta tecnosti, vode...

Kao sto rekose...salate, voce, povrce. Izbegavati pekare i gazirane sokove, cokolade.

Fizicka aktivnost, trcanje....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vidite nekog sa crvenim čirokiem i naočarama kako vozi bajs kroz grad, taj sam biggrin.gif

 

 

 

Crveni ciroki? Jesi li siguran da nije tarzanka. BTW. Ja imam cirokanu vec dve i po godine i za to vreme nisam ili sam mozda jednom na ulici video cirokanu, a kamoli crvenu, a kamoli na bajsu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakve dijete, to ništa ne valja, pogotovo nije dobro izgubiti odjednom 5 kg-a, to je šok za organizam.

Samo jedi na svaka 2-3 sata po malo i gledaj da se hraniš zdravo, možeš jesti dva tri sata pre spavanja ali ne hleb i tako to, nego npr posni sir Ella icon_biggrin.gif jedi tune, jaja, ribu, piletinu, salate, rižu i eto icon_wink.gif Sa voćem nemoj baš da preteruješ i ono goji, zato pij vitamine neke.

Ako možeš vozi taj kućni bajs, ako si ga kupila, ujtru kad ustaneš na prazan stomak, tako se najbolje sagorevaju kalorije.

Kao što Serb reče dosta vode rokaj, ali se i kreći da bi bubrezi to preradili.

 

Samo polako i biće icon_da.gif ne može da ne bude icon_da.gif

Možda je ovo gore previše bilderski, ali ti tu sebi napravi korekcije i prilagodi sebi.

 

I jedi musli ujtru, to je odlično! Samo bih ti preporčio na ne uzimaš one od 200 dinara zaboravih ime icon_smile.gif jer tu ima malo, to bih pojeo za par dana nego odeš u zdravu hranu i kupiš npr ječmene, ove one, malo subvog grožđa i još nešto ako želiš i eto, uveče pre spavanja to napraviš da bude jedno 150-200gr toga mleka i staviš u frižider da se natopi i milina ujtru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolovi u zglobovima, ledjima itd.. diklofenak duo je resenje icon_smile.gif

 

http://media.bodybuildingpro.com/ronnie-co...-out-mr-olympia

Meni je mnogo jako gradjen covek koji se bori u K1 borbama a zove se michael mcdonald.Na ovoj slici i ne izgleda nesto, mnogo je izdefinisaniji u ringu icon_smile.gif

user posted image

Lik ima 40 godina a ladno mu ne bih dao ni 20.

Edited by Villain

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Crveni ciroki? Jesi li siguran da nije tarzanka. BTW. Ja imam cirokanu vec dve i po godine i za to vreme nisam ili sam mozda jednom na ulici video cirokanu, a kamoli crvenu, a kamoli na bajsu?

znam ja lika sa Bezanije koji ima crvenu cirokanu, idemo kod iste frizerke icon_da.gif eto, nije Protagonist jedini mhihi.gif

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je klip.....dobro si ga nasao......

 

Ronnie je stvarno zver ali to je stvarno iskreno po meni mnogo daleko od toga kako musko telo treba da izgleda da bi bilo idealno......

 

meni su uzor Men's Health modeli i manekeni tipa:

 

user posted image

 

ili

 

user posted image

 

 

znaci maksimalna definisanost ali u okviru 80kg za 180cm visinu......to je to.....jebes bodybildere.....puna mi ih je teretana......svi preko 100kg.....ne vidim poentu u tome

Pa evo da ti kazem ti od preko 100 kila su tri put zdraviji nego ovi manekeni i baletani narocito da bi imao ovakvu definisanost moras da unosis svih 12 amino kiselina sto podrazumeva vestacko unoshenje a to nije prirodno tako da gledam na to kao na silikone uzas i uzas....Ti ljudi od 100 kila koji nemaju takvu definiciju su makar snazni ovaj definisani nemoze ni da se iskenja kad dobije zatvor icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam jutros popio neke integralne pomije koje izvlace mast iz organizma

ne znam samo sta ce mi to ali bar se osecam zdravije...

Ma daj koji ce ti to kurac u zivotu? Totalno sam protiv svih tih sranja za mrsavljenje. Reorganizuj ishranu i vezbaj i tako ces se osecati i biti zdraviji.

 

Smrsao sam 4 kile od pocetka exita do danas wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif A to je poslednje sto sam zeleo

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam ja lika sa Bezanije koji ima crvenu cirokanu, idemo kod iste frizerke icon_da.gif eto, nije Protagonist jedini mhihi.gif

Hehe, eto vidiš icon_biggrin.gif

Počela je polako da mi se ispira boja sad.gif

 

 

Danas sam vozio bajs i na kraju smo došli do centra i zaleteli se ko kreteni kroz Kneza Miloša i dok smo prelazili Nemanjinu u punom zaletu pukle su nam gume, meni i ortaku. Njemu obe, meni zadnja icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj koji ce ti to kurac u zivotu? Totalno sam protiv svih tih sranja za mrsavljenje. Reorganizuj ishranu i vezbaj i tako ces se osecati i biti zdraviji.

nije to za mrshavljenje nego za.....................holesterol (koji nemam) biggrin.gif

a i ukusno je donekle....osecas se lagano posle toga...

bolje to nego nista (posto ja obicno ne doruckujem a dorucak je kao najbitiniji)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti znaci celicna volja u sportu, vidi se po njemu.

Kao coveka, ne podnosim ga.Eno gledam ga po Tv-u daje podrsku Izraelu.Lepo je rek'o Petar Celik da je i on potpao pod Jevrejski lobi. icon_smile.gificon_smile.gif

Eto toliko off topic-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...