Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Ako ih opet cujem pusticu Motorhead.
Upravo slusam Motorhead :muzicar:
Mozda i najjaci koncert na kome sam bio...
Bilo je ludo :rockdevil: Steta sto opet ne dodju...Meni su komsije prilicni seljaci(izvinjavam se seljacima) stalno pojacaju neke odvratne narodnjake...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest eva_kant

Iznad mene živi troje dječurlije.Kako su rasli tako se mjenjala i buka iznad mene.Rođenje-logično,čitava noć dernjava,prođe par godina-mali se bude u 6 ujutro i skaču,htjela ne htjela tad sam se i ja budila,prođe par godina (sadašnjost,izuzetno podnošljiva)

ne liježu prije 12, 1,sasvim ok ,mada poludim kada sam mrtva umorna i legnem ranije,a ovi gore ubiše od buke.

 

U zgradi vrtić.Katastrofa!Skoro svaki dan su žurke do 22h a muzika trešti li trešti i to naravno narodnjaci (mada zadesi se i nešto kvalitetnije tipa Tijane Dapčević,Ruslane,itd) :rolleyes:.Vrhunec svega je što sa zatvorenim prozorima (2.sprat)svojom pojašanom muzikom ono kukulekanje iz prizemlja čujem perfekto! Ali još bolja stvar je-samo meni smetaju (od čitave zgrade)

Mrzim djecu :angry2::angry2::violent:

 

................

kraj prvog djela :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u Beogradu vise smetala buka sa autoputa nego neko sranje iz zgrade.Jer je ta buka konstantna i koliko god da sam spavao vecito sam bio umoran.I srecan sam sto sam pobegao odande i vratio se kuci...

 

E blago tebi. Nije su tvom ulazu ucrvljala baba, već u mom. Rado bih se menjao za buku od autoputa, a da ti ja dam crvljivu babu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da se pohvalim sasvim solidnim komsijama :zeleni: oni koji odvrcu muziku do daske odvrcu super muziku...na spratu imam lika od kojeg se cuje Azra i ostali slican domaci rok,a preko puta imam neke muzicare koji odvrnu(Hvala Bogu rock odvrnu)ali odvrnu do daske,ja sam jedne noci mislila da to meni svira stub u stanu, imam i u zgradi rok muzicare,ma na sve strane super komsije... :D:opusteno: na to se nekad malo i nas stan nadoveze,ma rock and roll na sve strane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekih 20ak metara od moje zgrade, pravo ispred mog prozora "tržni centar". Mi njih doduše računamo kao komšije jer po ceo Božji dan vise tu na ulici jer pola njih ustvari ŽIVI u tom TRŽNOM CENTRU! Dece kol'ko hoćeš, kako se probudiš gomila petogodišnjaka ti krešti pod prozorom... Pa im se još pridruže "prave" komšije, tj. oni koji stvarno žive u mojoj zgradi... Ludnica! Dobar razlog da mrziš leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to nista. Ja zivim na poslednjem spratu, a zgrada ima ravan krov pa se covek moze popeti iznad mog stana. E bas zahvaljujuci tome, komsija se popeo, uzeo hilti busilicu i u pokusaju da namesti sipku za antenu probio mi plafon. Usao mi covek u kucu hiltonkom. Boli ga k... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to nista. Ja zivim na poslednjem spratu, a zgrada ima ravan krov pa se covek moze popeti iznad mog stana. E bas zahvaljujuci tome, komsija se popeo, uzeo hilti busilicu i u pokusaju da namesti sipku za antenu probio mi plafon. Usao mi covek u kucu hiltonkom. Boli ga k... :udri:

 

Ja znam da se tebi zbog toga place, ali ja umirem od smeha! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

У мојој згради сам ја тај који мучи тако да немам проблема са тим...једном или два пута годишње комшија изнад прави журку, по обичају неда ми да спавам до 4, е онда ја лепо устанем у 8 и уживам у King Diamondu и то у правом смислу те речи. Шта мислите како је то кад вас пробуди King Diamond? :evotigana::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u Beogradu vise smetala buka sa autoputa nego neko sranje iz zgrade.Jer je ta buka konstantna i koliko god da sam spavao vecito sam bio umoran.I srecan sam sto sam pobegao odande i vratio se kuci...

Auh, totalno isti sluchaj, samo, josh nisam te srece da mogu da pobegnem :(

Ulica mi je bukvalno pod prozorom, i pritom 24/7 prometna... NIJEDNOM se nisam normalno naspavao...

Zimi mi makar zatvoren prozor prigushi buku, ali, leto mi je pravi pakao...

 

Evo, bash jutros, shirom mi otvoren prozor zbog vrucine, a neki retard u 7:30 krenuo na posao, a ne ume da prvo ugasi alarm pa tek onda drmne bravu kola... A sirena mu samo tako probija, yebeno iritantno!! I tako 4 puta! (zato i rekoh retard)...

Spavao sam svega 3-4 sata i jedva sam uspeo da se pokrenem ka prozoru, kad chujem nekog komshiju kako je propisno opsovao tog majmuna...

Shta reci, samo sam se zadovoljno nasmeshio... :pivopije:

 

Pored takvih debila sa alarmima, najveca muka su mi derishta sa onim buchnim drndavim skuterima :udri: :udri:

Ono treba zabraniti zarad psihichkog zdravlja ljudi!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebne su mi tvoje usluge ispred stanova broj 1 i broj 32. Koliko ce to da kosta?

Puno psihoaktivnih supstanci (al' za takvo ponashanje uglavnom alkohol) i zhurku u tom stambenom objektu, hihi. Ili k'o shto reche neko iznad, u skladu sa parafrazom stare kineske poslovice Upecaj mi ribu i utolichesh mi glad danas - nauchi me da pecam i nahranichesh me za ceo zhivot, najbolje je da te nauchim da se sama dovoljno uneredish i izbegnesh sramotu ujutro jer se nicheg nechesh sechati.... :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno psihoaktivnih supstanci (al' za takvo ponashanje uglavnom alkohol) i zhurku u tom stambenom objektu, hihi. Ili k'o shto reche neko iznad, u skladu sa parafrazom stare kineske poslovice Upecaj mi ribu i utolichesh mi glad danas - nauchi me da pecam i nahranichesh me za ceo zhivot, najbolje je da te nauchim da se sama dovoljno uneredish i izbegnesh sramotu ujutro jer se nicheg nechesh sechati.... :pivopije:

Bolje ti to uradi, ne brini, platicu ti! :evotigana: Ti mi bas skacu po zivcima, kad bi mogao da ih izmucih al' mene da ne spominjes to bi bilo super! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...