Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

Max majku mu,to si mogao i mene da pitash :D

I ja sam za vreme sluzenja dogurao do diplomskog,nahvatao gomilu veza koje cje mi sutradan itekako trebati,a usput radio...dodushe spavao sam minimalno,ali sve se moze kad se hocje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајку му, да сам ишао у цивилно пре 10 година, кад сам иначе био у војсци, можда бих данас био кандидат за Нобелову награду.

Овако, пошто је то место упражњено, предлажем да неко други добије ту награду, јербо је војску "служио цивилно", није то мали подвиг.

Такође, предлажем да сви који су (наводно) завршили факултете сместа буду примљени у САНУ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

jebo majku, kako serete rek`o bi covjek da prosjek studiranja u srbiji nije 10 godina, nego sve po roku :)

:) :) :)

 

 

Shta je SANA?

 

@Elldamar - jbg, nikako da se setim da te pitam a ovde videh temu :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Орао пао, орао пао!

Nemoj posle chu morati da zovem modove da me banuju zbog nedoslednosti :no:

 

Edit: btw. dobili smo nove ambleme vishe nije dvoglavi orao nego shtit sa chetir` 'c' u crno zelenoj boji. A chinovi su pola britanmski pola americhki i u nekoj budjavoj nijansi sive za podoficire a crni za oficire tako da dok se skroz ne priblizhish i ne vidish shta je... uglavnom se svima obrachash sa 'Gospodine potpukjor...niche! pa kako te posluzhi srecha...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

У бој крените јунаци сви

Крен'те и не жал'те живот свој

Цер да чује твој, Цер да види бој

А река Дрина,

Славу, храброст и јуначку руку српског сина.

 

Пој, пој, Дрино водо хладна ти

Памти, причај кад су падали

Памти храбри строј који је Пун огња, силе, снаге

Протерао туђина са реке наше драге.

 

Пој, пој, Дрино, причај роду ми

Како смо се храбро борили

Певао је строј, војев'о се бој

Крај хладне воде

Крв је текла, крв се лила Дрином због слободе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zenskog pola?

sta ti mislis?

 

---

 

a barem sam od Vas kolega ochekivao da se uzdignete iznad situacije...TEMA BRE NIJE ZA I PROTIV REDOVNOG SLUZHENJA NEGO O DOGADJAJIMA ONIH KOJI SU BILI TAMO...

koliko ja kapiram u "dozivljaje iz vojske" ne spadaju price o tome kako su civilini vojnici ovakvi ili onakvi i (ne)duhovito razglabanje na tu temu. ako gresim, ispravi me molim te. moje poruke na ovoj temi su upravo reakcija na to.

 

Pochechu da sumnjam da oni koji su otishli u civilnu smatraju to kao nedostatak sopstvene i potrebu da to opravdaju, al` se unapred nadam da je to greshka.

u tom svetlu, ne mogu da se otmem utisku da ima ljudi koji su isli redovno, pa su mozda posumnjali da su se zajebali, i onda se bolje osecaju ako spustaju ove sto idu civilno, kao da sami sebe tese. ako je tako, onda im necu kvariti terapiju. :) opet ponavljam, ima ovde i ljudi koji su odradili redovnu i ne prave nikakvu dramu oko toga, prepricavaju dogodovstine (i to mi je zanimljivo, na primer), tako da se cela ova prica ne odnosi na njih.

 

-----

 

 

@blondi i gavra:

 

ja sam cuo da vojska leci impotenciju, i da pozitivno utice na povecanje dimenzija kite, i po duzini i po debljini. kazu da se oni koji imaju male kite vrate iz vojske sa buzdovanima ("glava mu ko mačeća, dva pacova mogu da se mimoidju na njemu"). :) kazu da je zivot posle vojske kao "crven ban" po pitanju tih stvari. :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj posle chu morati da zovem modove da me banuju zbog nedoslednosti :no:

 

Edit: btw. dobili smo nove ambleme vishe nije dvoglavi orao nego shtit sa chetir` 'c' u crno zelenoj boji. A chinovi su pola britanmski pola americhki i u nekoj budjavoj nijansi sive za podoficire a crni za oficire tako da dok se skroz ne priblizhish i ne vidish shta je... uglavnom se svima obrachash sa 'Gospodine potpukjor...niche! pa kako te posluzhi srecha...

E мој капетан (иначе, легенда кап. М.....вић) је свог претпостављеног, ппук. Х......ића називао са - Господине поткуповниче!

Никад нисам скапирао да ли намерно или случајно прави лапсус али сам увек чекао да му Х. одбије од плате или га прописно напуши.

:lol:

 

Требало је лично се уверити у раст полних органа, јеби га.

Мада, од Бонжите деци расту ките, дакле - постоје две методе: јести бонжиту или ићи у војску.

Edited by gavrosaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaginose,

Uz duzhno poshtovanje, malo je jeftina takva analiza. Da ti nije palo napamet da se nekom ko trenutno ide u askaru ne deshava mnogo osim askare, te je stoga to upravo i tema o kojoj pretezhno i pricha?Mene na drugim temamam osim ove i nema neshto.

Niko ne pravi dramu nego razmenjuje priche o ISKUSTVU, koje, ruku na srce, nije svakidashnje...civilno sluzhenje je zapravo svakodnevni posao te bi stoga pricha o njoj bila pomalo prozaichna...

A prozivke 'civilnih' su upravo izazvali oni sami time shto daju komentare na rachun redovnog sluzhenja, tako da mislim da navaljujesh na pogreshnu stranu.

Mislim da ovo josh vishe potvrdjuje moju konstataciju da je ovo pomalo smoren period u postojanju ovog foruma, jer sam od tebe najmanje ochekivao da se zamajavash ovakvim komentarima...

Pih.

 

@ Gavra - :) :) :)... Podseti me na mog (genijalnog) instruktora VOJa, koji je kad god se iznervira lupao lapsuse (ko sherif od Rotingema u Mel Bruksovom Robin Hudu). Ne zamina me!! Nema Spavanja, hochete josh na plafon da mi legnete da spavate!

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

A prozivke 'civilnih' su upravo izazvali oni sami time shto daju komentare na rachun redovnog sluzhenja, tako da mislim da navaljujesh na pogreshnu stranu.

Izvini, molim te. Ja nisam dao ni jedan jedini komentar na racun onih koji sluze redovnu vojsku. Cak sam rekao da je vazno pravo izbora. Ko hoce u redovnu nek ide, ko nece ne mora. Nikoga nisam napadao i osudjivao, za razliku od tebe. Cak si napadao i Hudinija koji nit je sluzio, nit se izjasnio u koju ce da ide. Ocigledno je da ti imas neki problem, tako da :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAA!

Ne balavi, molim te....Gde sam ja napao tvog madjionichara? Chitam dve stranice unazad i nigde to ne vidim...

Je l` ovo moj quote?

Dobro, boli me kurac. Uzivajte u svom opredeljenju. Bar cete moci da se ozenite u svom selu.

Mali Perica se posvadjao na igralishtu, neche da prizna da je kriv a hoche da nastavi da se igra...zajebi me s tim pricama. Izgleda da mi je prvobitna odluka bila ispravna - Ako vi ne odjebete od teme ja chu definitivno.

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Питање: Си био у аскари?

Одговор: Јесам.

Питање: Који род?

Одговор: Чистач улица.

Питање: Шта?

Одговор: Цепач карата.

Питање: Молим?

Одговор: Носач мртвака.

Питање: Извини?

Одговор: Брисач гузица бабама.

Али сам зато спавао код куће ...

 

Наставак следи ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

Shta je SANA?

Шта је САНА? Плаче ми се... :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :violent:

Није САНА него САНУ, односно Српска Академија Наука и Уметности!

Јеботе, где ви живите?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAA!

Ne balavi, molim te....Gde sam ja napao tvog madjionichara? Chitam dve stranice unazad i nigde to ne vidim...

Je l` ovo moj quote?

 

Mali Perica se posvadjao na igralishtu, neche da prizna da je kriv a hoche da nastavi da se igra...zajebi me s tim pricama. Izgleda da mi je prvobitna odluka bila ispravna - Ako vi ne odjebete od teme ja chu definitivno.

A da nije tom postu mozda prethodio ovaj? Ja sam se samo branio.

 

Не знам само да ли кеве испраћају цивилне "војнике", да ли им ујутру спремају еврокрем и топло млеко ...?

Имам трип да су сви "цивили" тако нежне и префињене душице да можда још увек и сисају.

Ili mozda ovaj?

 

Ej bre 'savesni' spamujete bre. Otvorite temu o sluzhenju vojske na faksu pa tamo diskutujte....Ostavite ovo nama seljacima

 

Serem se ja na drzavu koju ce da brane Trta Mrta i njemu slicni. Nije ni cudo sto se raspada.

 

Edit: e da, zaboravih jos jednu stvar. Vojska je pravo mesto da vidis koji sve kreteni zive u tvojoj drzavi, kazu ljudi koji su tamo bili. Nisu culi za yumetal.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, колики број баба чекају да буду побрисане!

Колико мртвака треба пренети по болничким мртвачницама!

Шта чекате?

Хитајте у цивилно служење, бре!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, колики број баба чекају да буду побрисане!

Колико мртвака треба пренети по болничким мртвачницама!

Шта чекате?

Хитајте у цивилно служење, бре!

 

:) :)

 

Ne mogu ništa da dodam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, колики број баба чекају да буду побрисане!

Колико мртвака треба пренети по болничким мртвачницама!

Шта чекате?

Хитајте у цивилно служење, бре!

A sta tebe boli k... sta cu ja da radim. Pre bih nosio mrtvace, nego cistio klonje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi 'savesni' je uvreda?

Izvinjavam se zbog politichke nekorektnosti :udri::puke::seronja:

Rech koju je trebalo uvechati u tom quotu je SPAMUJETE BRE, al' izgleda da che i to biti shvacheno kao uvreda...

E pa idem ja polako ovo je malo previshe za moj stomak...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...