Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

Ja sam se na regrutaciji izjasnio za civilnu,ne ide mi se nesto u redovnu.

 

off topic! spam! spam! spam!

 

duh iz opere bi jasan!

 

>>>>>Dakle junaci,ko je bio u vojsci i iskustva iz iste...<<<<<<<<

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

ljude koji imaju simpatije prema celom tom tripu,oruzje,smb,bratstvo,jedinstvo,mladi rudar,autoriteti,juris na neprijateljski rov,watch my back,sabajle ustajanje,ne mogu da razumem...ali nikako

 

sedeti sa kojekakvim gorstacima(cast izuzecima,ima ih ali su retki)ponosnim na svoje poreklo,koji se razumeju u sve iako nisu ni jednu knjigu procitali,nigde putovali,kojima ce to biti jedina prilika da odu u veci grad... je kvalitetno gubljenje vremena

 

nemam nista protiv njih ali ne hvala...

 

covek moze da degradira ida se sroza mentalno sa takvom ekipom...postoji realna opasnost

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro super,aj ja sam se mentalno srozao,a koja je tvoja prica? :bigblue:

 

druze, mogu da budu prosti, nenacitani nemam pojma kakvi, ali ne znaci da moraju biti i losi ljudi. Nekada je lepse sedeti sa takvima, biti prirodan i opusten, nego glumiti ne znam ti ja sta medju snobovima i umisljenim sinovima raznih budza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze, mogu da budu prosti, nenacitani nemam pojma kakvi, ali ne znaci da moraju biti i losi ljudi. Nekada je lepse sedeti sa takvima, biti prirodan i opusten, nego glumiti ne znam ti ja sta medju snobovima i umisljenim sinovima raznih budza.

 

uuu brate Egile,ne znas ti gde sam ja ziveo dok nisam dosao u Beograd...vi se izgleda krecete u mnogo finom drustvu...

 

razumem to sve...naravno da ima dobrih momaka...

 

ali ja da se foliram da mi necije drustvo odgovara,ne mogu...

kad se nekome raspon tema za razgovor svede na izlive srpstva u mozak,mobilni telefoni i fudbal...dovidjenja

 

svako danas moze sebi da priusti knjigu,casopis a koliko sam primetio i ogroman broj ljudi poseduje i kompjuter...

nema vise izgovora za neznanje i neobavestenost...

 

ono sto sam video i cuo od nekoliko ortaka koji su bili u vojsci,ne mogu da poricem...strah,uzas,jeza,pogrom,Vjerica Radeta...

 

i naprotiv,prezirem snobovstinu,gadi mi se i biram drustvo sa kojim blejim...

 

vojska je gubljenje vremena...

 

el mozes da se zamislis u onoj kucici na strazi?

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao mi cale kad je sluzio vojsku u Sarajevu,1979. valjda,ekplodirala kompozicija sa raketnim gorivom i na 800 metara od pruge sedeo deda ispred kuce.Od siline eksplozije dedu pogodila sipka sa vagona pravo u glavu.

Jebote da budes toliki baksuz

 

u jebote... :icon_ne:

 

 

Nemam pojma :)

Ranije sam bio cvrsto ubedjen da cu ici u redovnu cima zavrsim fax, sad razmisljam..

 

kako god brate...ja znam da ne bih izdrzao tamo ni jedan sat...

 

vreme koje bi tamo proveo,na mnogo korisniji nacin bi mogao da potrosis na drugom mestu...

 

nece ova zemlja mnogo biti na gubitku,ako ja i ti ne odemo u vojsku...

 

cekam da se pojavi neki "srbenda" da me isproziva zbog rusenja borbenog morala i blacenja slavne i nepobedive srpske vojske...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...