Jump to content

Tiamat


Vampyr Poet

Recommended Posts

pa vidish da...ali to ti je kao da nazovesh (glup primer ali me mrzi sada da razmisljam) metallicu rock bendom zbog load-a i reload-a...ipak period zbog kojeg svi tiamata vole jeste do slumbera...posle toga pocinje sve da opada...to ti je kao da nazovesh celtic frost glam bendom zbog cold lake-a...ipak treba da se fokusiramo na ono sto je najace kod tiamata,a taj gothic deo bash i nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tiamat nisam slušala jedno dobrih godinu dana. Ima odličnih albuma, odličnih pjesama, možda mi malo ne paše prva faza benda, nije da mi nešto fali, samo je nekako teško za slušat, trebam se navić', a meni mrsko pravo. Inače, ova poslije faza, neki gothic/doom, mi je puno bolja, samo opet nekako teško, bar meni, za prihvatit, zatvorene pjesme...

Inače, bend mogu slušat, al' nisam nešto luda za njim posebno.

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

2008 Amanethes

 

ed6595947a735c6ceb010ef17725d583.jpg

 

1. The Temple Of The Crescent Moon 05:33

2. Equinox Of The Gods 04:35

3. Until The Hellhounds Sleep Again 04:07

4. Will They Come? 05:13

5. Lucienne 04:41

6. Summertime Is Gone 03:53

7. Katarraktis Apo Aima 02:43

8. Raining Dead Angels 04:18

9. Misantropolis 04:13

10. Amanitis 03:21

11. Meliae 06:11

12. Via Dolorosa 04:06

13. Circles 03:48

14. Amanes 05:29

 

http://rapidshare.com/files/98818805/Tiamat_-_2008_-_Amanethes_mediaportal.ru.rar.html

 

http://www.filefactory.com/file/fd77d6/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva pesma je bljutava izdrkotina u ubuđaloj limunadi. Kao i evrovizijska produkcija tipična za Nuclear Blast smeće koja se provlači kroz ceo album. Ima par dobrih momenata koji podsete na SlumberHoney, al jebem li ga kad ja definitivno nemam želudac za izdizajnirani pop metal namenjen nemačkim debelim goticama u pubertetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se donekle sloziti sa Odelom. Uspela sam da odslusam 5 celih pesama i ostale na preskok. Kakav je ono bubanj u Equinox Of The Gods?? Na momente sam bila uplasena da ce otici u powerashe.. Ok, jeste album tvrdji od Prey-a, ali Prey bar jos uvek ima distantni shmek Tiamata, dok ovaj paprikas to svakako nema. Nema sanse da ja ovo ponovo odslusam. Lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...