Jump to content

Legacy Of Kain


Geozee

Recommended Posts

aj odjebi vise sa zivotnom skolom i savetima. zaista je iritirajuce i to cak ni moderatori ne rade. uostalom, cudi me da nisi skapirao ovaj deo:

to sto je igra odlicna nema veze sa baljezganjem na ovoj temi - sta, opasce joj kvalitet zato sto "imamo sexualne fantazije vezane za igricu" i postujemo o njoj na nekom metal forumu? Ti si sam sebe osporio kroz proseravanje i pametovanje, i ne uvidevsi da ja (i mnogi drugi) sa ekipom serem(o) svejedno po forumu (i to odavno), no izvini sto smo promasili poJentu i nEsmo ozbiljni filozofi - tema je ionako polumrtva...

 

@drugi deo posta

mislim da kraj igre uopste ne bi imao dramatsku tezinu koju ima da je raziel ostao ziv. ovako sasvim fino puca na emocije. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам да је иритирајуће, али мене не иритира :] огадили сте ми најомиљенију игрицу, морам мало. Али већ сам се извиНЕо.

 

Мени би било фил да је остало константно понављање временскопросторног проблема с Немезисом, Кејном и Разијелом...мада, и то је све био део Мобијусовог лудила захваљујући демону који је запосео Мортеуса.

 

Небитно, има ту још штива за причати...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam rekao pre - natJerajmo Eidos ili koga hocete da naprave arpidzi.... da mozemo da istrazujemo i druge aspekte/scenarije Nosgotha, ako se tako moze reci.... Ja bih volEo da pobijem sve Hyldene, prica jos nEje gotova, i vratimo Janosa iz mrtvi' nEje zasluzio da ga ubiju dusmani onako...... :ph34r:

 

@oftopik - omFg... :) :) :) ah, te seSualne fantazije... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sta fali sexualnim fantazijama u vezi ove igre :redface:

Ja sam zaljubljena u ovu igru, igrala sam Soul Reaver 2 i Legacy of Kain!!! I svaki put kada predjem neku epohu i krene prica,tj animacija ja krenem da vristim kao da gledam spansku seriju a ne da igram igricu! Kain ahem Kain. Sve moje ortakinje su se lozile na Raziel-a XD

A ja, ne znam zasto na Kain-a XD Ocigledno zbog tesnih koznih pantalona XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, вампири одражавају дозу сексипила али видети то како пишу мушкарци о ...хм...''мушким'' вампирима није нешто што сам желео да видим, поготово не када је реч о игрици која има хорор тематику, односно окружење...

 

Но, добро...дижем руке...расправљајте о сексу с Разијелом колико желите.

 

http://www.geocities.com/estel_tolkinart/r..._evolution1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Светогрђе је играти ову игрицу преко тастатуре.

 

Енивеј, заувек остаје моја омиљена игрица, без премца...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ја ово не играх, а хтео сам. Имао сам слаб рачунар тад и успео сам покренути "Соул ривера", али је радио мало успорено. :-/ Сад кад бих се докопао неког од ових наслова не знам да ли бих имао жељу да ђускам јер су наслови прилично матори и графика је застарела. Шта знам...

Препоручио бих вам Vampire: Bloodlines aкo нисте пробали! Та игра је мени супер! Има дојајну причу која вас заокупира, 7 кланова са којима можете играти, 5 различитих завршетака, разне ликове са којима ћете се сусретати и купити задаће. Ја сам је прешао 3 пута и не могу више. х) Заразна је и има доста да се игра. Нажалост има и доста багова, али закрпе то решавају. Топла препорука, драге колеге. =)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ја ово не играх, а хтео сам. Имао сам слаб рачунар тад и успео сам покренути "Соул ривера", али је радио мало успорено. :-/ Сад кад бих се докопао неког од ових наслова не знам да ли бих имао жељу да ђускам јер су наслови прилично матори и графика је застарела. Шта знам...

Препоручио бих вам Vampire: Bloodlines aкo нисте пробали! Та игра је мени супер! Има дојајну причу која вас заокупира, 7 кланова са којима можете играти, 5 различитих завршетака, разне ликове са којима ћете се сусретати и купити задаће. Ја сам је прешао 3 пута и не могу више. х) Заразна је и има доста да се игра. Нажалост има и доста багова, али закрпе то решавају. Топла препорука, драге колеге. =)

 

 

Tebi treba bolja grafika od ove??? Svasta. Ako tako nastavis poceces da pucas i bijes ljude po ulici jer je tu najbolja grafika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ово не играх, а хтео сам. Имао сам слаб рачунар тад и успео сам покренути "Соул ривера", али је радио мало успорено. :-/ Сад кад бих се докопао неког од ових наслова не знам да ли бих имао жељу да ђускам јер су наслови прилично матори и графика је застарела. Шта знам...

Препоручио бих вам Vampire: Bloodlines aкo нисте пробали! Та игра је мени супер! Има дојајну причу која вас заокупира, 7 кланова са којима можете играти, 5 различитих завршетака, разне ликове са којима ћете се сусретати и купити задаће. Ја сам је прешао 3 пута и не могу више. х) Заразна је и има доста да се игра. Нажалост има и доста багова, али закрпе то решавају. Топла препорука, драге колеге. =)

 

 

 

То је лепа игрица, али превише су себи дали за право да оцењују шта су вампири, а шта не. И још измислили неке посебне врсте...Типична америчка интелигенција.

Иначе, тема је о Legacy of Kain

 

ЈЕДАН ЈЕДИНИ КЕЈН! Посебно за Хефеста следи даљи текст.

 

"But does one ever truly have a choice? One can only match move by move the machinations of fate and thus defy the tyrannus stars"

 

:rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...