Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Epa ja sam zainteresovan, ako nabavis javljaj :)

 

Inace super mi je pesma, kao sto su i obecali totalno drukcija od prethodne, najvise mi vuce na neki Damnation period sa tu i tamo primesama Midiana, povratak panka je ono sto najvise krasi pesmu, klavijature su dobre i minimalne, tako i treba da bude, i onaj sitar (valjda?) je isto sjajna ideja.

 

Vidim ljudi zvone na sva vrata o povratku korenima, meni ovo zasad vise lici na miks svega sto su radili do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се свиђа како звучи то "повратак панка". Ако цео албум буде у том фазону, капирам да ћу га одслушати. Још само да научим да отклањам вокале, и то је то. :mhihi:

 

Ова је скроз супер! Плус је и она прва до јаја. Видим да ћу, после више од 10 година, поново одслушати ЦоФ албум. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam vise snage da odgovaram Lou.

 

Inace, evo nove pesme!

 

http://soundcloud.co...filth-manticore

Ne brini, znam da tvoja vagina to ne može da podnese. © Grob

 

Jeste ono sitar na početku, mada zvuči sintetički, možda je samo odrađeno preko klavijatura. Više mi se dopala fora sa violinom pri kraju. Hajde, sačekaću da čujem ovo u boljoj kompresiji, ali još uvek je produkcija previše upeglana, morale bi gitare da budu malo življe.

 

Jare, mislim da bih mogao da ti izdvojim neke pesme sa poslednja dva albuma, ne znam da li si slušao imalo, sasvim sigurno bi ti se svidele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je ako sam samo tamo, tebi pertle vire iz Grobovog dupeta na svakoj drugoj temi.

 

Дедер издвој, па да бацим ухо. Нисам слушао, као што рекох, не пратим их готово десет година.

Hajde da probamo sa poslednjim, jedna kraća i jedna duža:

 

http://www.youtube.com/watch?v=rkthyfiKBmU

 

http://www.youtube.com/watch?v=kIXRY4jbADs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je ako sam samo tamo, tebi pertle vire iz Grobovog dupeta na svakoj drugoj temi.

 

 

 

Care, ja i Grob smo dugogodisnji prijatelji i uglavnom delimo misljenje sto se tice muzickog ukusa, a tebe je bilo sramota da se javis Azalu u stranoj drzavi jer si i sam svestan koliko je jadno to koliko bi zeleo da budes kao on. Inace, zabole me za tebe i tvoj zivot ali si me isprovocirao kao i obicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ničim ja tebe nisam isprovocirao.

 

Ovo za nejavljanje - stvarno ne znam šta da kažem, ako tebi nije jasno da ti sada mene provociraš, drugi put.

 

Osim ako to za javljanje nije bilo čisto trolovanje, da vidiš da li ću da se primim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче ове две песме, што ми Лу окачи. На првој ми се свиђају она трешерица и прљави блек рифови, али има превише симфоније за мој укус. Друга има баш јебачке рифове, посебно онај уводни и онај што креће око 1:20 и супер је што симфо делови на њој више вуку на неку атмосферичност. Ок је скроз, могао бих скинути последња два, па да детаљније послушам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažem ti da valja, izabrao sam baš zvog tih thrash fazona, ima toga po albumu. Obrni jednom ovaj sa kojeg su pesme, ništa te ne košta.

 

Vec sam ti reko, stvarno nemmam snage za ovo i nije mi ni bitno.

Ne započinji ako ne možeš da dovršiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ne započinji ako ne možeš da dovršiš.

Nemam interesa da sa tobom bilo sta zapocinjem, a kamoli zavrsavam.

 

 

I opet moram Marthusu da dam svako priznanje za klavijature, decko je bolji od svih ovih koji su se prosetali kroz bend nakon Martinovog odlaska, cekam ceo album, ali ove 2 pesme su me odusevile sto se tice klavijatura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jare, ne ubacuj se sa proseravanjima ako već postoji neki nesporazum.

 

Black Desire, iskreno ne razumem čime si bio provociran, niti te znam dovoljno da bih imao nešto protiv tebe, pa da želim da te provociram i vređam.

Sa druge strane, ti imaš konstrukt o tome šta ja želim u životu i kako je to jadno, a kažeš da te nije briga za moj život. Razmisli o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...