Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Spot komedia, pogotovo zumiranje face bubnjara (tryin to hard stail ili ti danas popularno - napinjac of metal)...mada, ne moz' se reci da lose svira cova - kacam ga cuo na Godspeed-u, osmehnuo mi se brk...uneo svezine i ritma u bend u koi se uvuklo prilicno mrtvilo

 

Pesma uopste nie losa, s obzirom da su usli u te godine kad uglavnom opada kreativnost i dolazi do stagnacie...ima tu zanimljivih delova da se apostrofirau...malo mekan pocetak, pa oko prvog minuta krece malo ozbiljnieg rifovanja i rokacine, pa zemski vokalcic, violinice, vracanje na tresengiu, pa opet neki breikic sa laganim delom i pianinom...raznovrsno, moglo bi se reci

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma kao pesma mi deluje kao gomila nabacanih delova, koji sami po sebi zvuce kul doduse, mada kao sto rekoh, neinspirativna konstrukcija pesme. Nisam odusevljen ali sasvim korektno sto se CoFa tice i manje vise ono sto od njih i mozes da ocekujes danas. Bubnjar bije prelepog keca, prosto je milina slusati ga.

Spot necu da komentarisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne da ih nije pregazilo vreme, nego ja ne mogu da se opasuljim kakav je ovo oporavak. Onaj prosli Manticore je na momente smrduckao i bio dosadnjikav, ali Godspeed i Venus Aversa su odmah iza Dusk i Cruelty, a ovaj ce kako stvari stoje isto da oduva. Sto se mene tice, potpuno su se iskupili za sva poppy-goth govna koja su izasrali tokom godina. Ponovo su ozbiljan i kredibilan black metal bend, koliko god ljudi pokusavali da ih bringuju daun.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da ih nije pregazilo vreme, nego ja ne mogu da se opasuljim kakav je ovo oporavak. Onaj prosli Manticore je na momente smrduckao i bio dosadnjikav, ali Godspeed i Venus Aversa su odmah iza Dusk i Cruelty, a ovaj ce kako stvari stoje isto da oduva. Sto se mene tice, potpuno su se iskupili za sva poppy-goth govna koja su izasrali tokom godina. Ponovo su ozbiljan i kredibilan black metal bend, koliko god ljudi pokusavali da ih bringuju daun.

 

+1

pesma klasa. pioniri kao cof su imuni na vreme.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god bio zanatski dobar ovaj novi, a dobar je jebeno, ja bih svasta dao za jos jedan sto rece Srdjan poppy goth album tipa Nymphetamine i Thornography, meni su to skroz kreativni albumi sa brdom muda. Ovo sad je cista igra na sigurno ali kao sto rekoh odradjena stvarno jebacki, bubnjar kida kao nezdrav a dve gitare su stvarno iskoriscene dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi se svidza...od ove djevoicice sto ubacue siNfonie i lepe melodie, preko bubnjara, koga sam vec gore nedje iskomentarisao - masincina, do ove dvoice gitarista, koi su se nenormalno dobro uklopili...dokaz kako moe od maltene ekipe anonimusa, da se napravi odlican tim...osvezenje, ako nista...naibolji album od 1998-e i Krueltia

 

Kapiram da imie ovai ceski Asok Murti bio zaduzen za rifove...ubio

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god bio zanatski dobar ovaj novi, a dobar je jebeno, ja bih svasta dao za jos jedan sto rece Srdjan poppy goth album tipa Nymphetamine i Thornography, meni su to skroz kreativni albumi sa brdom muda. Ovo sad je cista igra na sigurno ali kao sto rekoh odradjena stvarno jebacki, bubnjar kida kao nezdrav a dve gitare su stvarno iskoriscene dobro.

 

Sta se tebi desilo u medjuvremenu? :)

 

Treba cd da mi stigne ovih dana, javljam utiske kad preslusam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...