Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Raspitaj se, obicno sela imaju neki Wi-Fi, ako ne, ako imas dobar signal vip-a ili telenora, neki usb internet kod njih. Ili pak mozda, znam da ima nekih provajdera televizije sa nekim satelitskim sistemom nude i internet, ali to nisam bas siguran koliko dobro sljaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest HEFEST

Ima li ko ovde da moze da mi hakne jedan sajt na brzaka? Ne postoji mogucnost krivicnog gonjenja tako da stvar sigurica. Samo da obezbedim admin pristup da mogu da menjam sadrzaj sajta. Rec je o www.arandjelovac.rs Uz blagoslov predsednika opstine. Amin.

Edited by HEFEST
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nema znaci. E pa jebi ga. Moracu ja da naucim da to odradim ili cemo morati da pravimo sajt ponovo, a za to ce mi trebati malo vise vremena.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekoliko desetina hiljada pročitanih knjiga do petneste godine

i nijedna o hakovanju?

 

brzo ćeš ti to nadoknaditi, danas opališ 10 komada do ručka, sutra pada sajt opštine, yum ne postoji, fejs defejsovan, onlain identiteti neveruju, venu, nestaju...

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa evo vec sam dosta napredovao, a paralelno pravim i novi sajt na Joomli pa cemo da vidimo sta ce pre da bude. :mhihi: A nije da nisam citao knige o hakovanju, ali nisam tada pamtio skripte i ostalo. Nisam Star Wars geek level.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ipak naterasmo provajdera da kapitulira i da nam user name i password. Bivsi zaposleni umislio da je to njegov sajt samo zato sto ga je on napravio pa kada mu nisu produzili ugovor nije hteo da da da azuriramo sajt.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja imam Toshibin USB 3.0 eksterni koji bez problema radi na svim USB 2.0 portovima (uključujući TV), bez ikakvih drajvera i čuda. Probaj na drugom kompu, ako ni tamo neće, onda ti je disk defektan.

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da je ipak što hard ne dobija dovoljno snage, pošto su matična i napajanje predviđeni za 2.0 uređaje

 

Ja sam za taj slučaj dobio u pakovanju svog prenosivog harda kabl koji na jednom kraju ima dva obična USB ulaza, a na drugom onaj mini što ide u hard, i onda gde ne vuče dovoljno, nabodem ga u dva porta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pojavljuje se

 

Ja sam za taj slučaj dobio u pakovanju svog prenosivog harda kabl koji na jednom kraju ima dva obična USB ulaza, a na drugom onaj mini što ide u hard, i onda gde ne vuče dovoljno, nabodem ga u dva porta.

 

e jbg, nemam takav kabl

 

ništa, uzeću sutra od ortaka 2.0 eksterni, trebalo bi da radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aevo budem dobri Samarićanin pa ćemo da se menjamo (kablove, ne hardove :D) ako hoćeš, meni hard radi na 1 port i na kompu i na Soniju, ne sećam se kad sam ga poslednji put boo u dva, pa proveri je l' stvarno to ili nešto treće.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...