Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

je l' postoji način da na dva različita uređaja sa istog PC ide različit zvuk?

 

konkretno, PC i TV su povezani HDMI kablom i na teveu puštam prenose onoga što strimujem koristeći extend opciju

 

istovremeno bih da radim na računaru, što nije problem kad je u pitanju slika, ali ne znam kako da zvuk rasporedim na uređaje

može da se podesi da na oba uređaja isti zvuk, odnosno da se emituje preko samo jednog, ali ne umem da uradim sa zvukom isto što i sa slikom

 

edit: rešio

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Након дуже времена, хтједох да скидам неки флеш видео (тако гледам неке серије, скидам са http://projectfreetv.so/ - односно увезаних "хостова" са живим фајловима, шта год је доступно), кад оно ниједан од додатака Ватрене лисице намијењен за то не ради. Испробам још неколико, ништа. Претрага на нету не даје неке резултате, за неке се додатке спомиње да су се узјебали са Лисицом 45.01, али генерално слаба претрага, ништа на форумима не пише. Испробам два додатка за Оперу, иста ствар, кад пустим видео не показује ми да могу скинути читав клип већ како иде видео набраја некакве комадиће од по 300-600 килобајта...

 

Дакле, има ли икакав додатак за било који интернет прегледник који ће радити, да може да скида флеш у видео у .флв/мп4/било којем другом формату (како год је то изворно окачено)? Да ће радити са хостовима типа vidzi.tv, vodlocker.com?

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ima li neko neki provereni aktivator ili tako štogod za Office2016?

Znam da sam koristio neki univerzalni aktivator i za Win i za Office, ali trenutno nemam bekap HDD na raspolaganju, skinuo sam neki KMSpico10.1.5, ali mi Panda prijavljuje virus i briše ga - pa ne bih da se igram, treba mi ovo prilično hitno, ne mogu posle da se bakćem sa reinstalacijama i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) znam, ali se nisam još nakanio nikako da probam, a kad uleti posao, onda mi ne ide da eksperimentišem. Office mi najčešće treba za DTP, ima li kakve bitnije funkcionalne razlike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ljudi, preporucite nek jak servis racunara u Beogradu. Ne samo da mi testiraju sta ne radi, nego da mogu eventualno i da popravljaju komponente. Burazer ima socket LGA 2011, u nekom random servisu je izbor suzen na to da je najverovatnije crklo nesto na maticnoj, ali nemaju tamo komponente s tim socketom da bi testirali definitivno je l' maticna ili procesor. Radije bih da platim dobar servis da utvrde definitivno sta je i u nadi da mogu da poprave, nego da kupujem ceo komplet maticna/cpu, posto LGA2011 nije vise aktuelan, a 2011-v3 nije unazad kompatibilan s ovim procesorom... Nit mi se prelazi s konja na magarca da uzimam AMD...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako znaš da je kvalitetan, imaš neko iskustvo?

 

Ne bih te mini servise što ih drže i u njima rade usamljeni kauboji, nego tipa da odnesem u servis neke jače firme, koja (pretpostavljam) ima bolju opremu i tako to? Npr. vidim da winwin.s prodaje često popavljane komponente za male pare i daje im garanciju od godinu dana, tako da kontam da rade dosta popravki... Je l' imao neko iskustva sa njima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda da probas sa Neposystem (Bataia)

 

Meni su, npr, povratili podatke sa mrtvog hard diska...i to mie lik, koie diagnostikovao dae mrtav rekao da necu proci bez 15000 din...svuda su cenili na osnovu gb...tipa za 100gb - 12000 i slicno...bez garancie da ce sve uspeti da spasu

 

Kod njih kacam dosao, receno bilo - bez obzira koliko podataka imali, cena fiksna 6999...receno - ucinjeno...imao sam oko 430gb, muslim da su sve do ednog uspeli da izvuku (nisam bas imao tacan uvid, sta imam na hdd, ali nisam sad nesto opazio dae zafalilo)

 

Tako da - moes mozda da pokusas sa njima, mislim da se bave sa svim vrstama problema oko kompova

Share this post


Link to post
Share on other sites

nosio sam laptop u WinWin dok je bio pod garancijom

 

crkla ploča, rekli su da mora da se menja, ali je koštala više nego što je računar plaćen, tako da ga na kraju nisam ni popravljao

delovalo mi je da im nije preterano stalo da poprave tu ploču

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...