Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kad bi sabrao sve pojedinačno, došao bi na tu cifru, ali pitanje je za šta ti treba taj računar. Verovatno je to i5-750 (Nehalem arhitektura), tako da je sve to prilično matoro (6-7 godina), i ne može se koristiti za ozbiljne poslove

 

Bolje idi na nešto novije, ako možeš

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi sabrao sve pojedinačno, došao bi na tu cifru, ali pitanje je za šta ti treba taj računar. Verovatno je to i5-750 (Nehalem arhitektura), tako da je sve to prilično matoro (6-7 godina), i ne može se koristiti za ozbiljne poslove

 

Bolje idi na nešto novije, ako možeš

ovo.

 

možda na papiru vredi kad se sabere, ali u realnosti kršina je da se uzima u 2016toj godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dajte predlog za neki fini noviji fontel, moze kineske generacije, do 200 eura. Bitno da ima ok ekran, ne ispod 5 incha, do 32 gb interne mi je dovoljno i da Android sljaka fino na njemu. Pizdim vise od iPhone-a za nesposobnosti pojedinih stvari, tako da planiram da uzmem neki android koji ce da mi bude backup opcija za odradjivanje nekih kompleksnijih radnji na mobitelu kada nisam pri kompu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Long shot, kapiram da mozda neko zna

 

Postoji li nacin da se pretraze sajtovi za specifican tool?

Ne znam cak ni kako lepo da slozim tu recenicu omg

 

Tipa, ako hocu da nadjem sve sajtove koji koriste Visitor Counter, ili booking app koji ima integrisan kalendar, s tim sto me interesuje jedan specifican brend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Long shot, kapiram da mozda neko zna

 

Postoji li nacin da se pretraze sajtovi za specifican tool?

Ne znam cak ni kako lepo da slozim tu recenicu omg

 

Tipa, ako hocu da nadjem sve sajtove koji koriste Visitor Counter, ili booking app koji ima integrisan kalendar, s tim sto me interesuje jedan specifican brend.

 

Za visitor counter kontam da mozes da nadjes sajtove koji u sebi imaju Google analytics skriptu, sto znaci da koriste analitiku za posetioce, itd itd itd, da ne drvim. A za booking app i tako to, bez da rucno gledas po sajtovima, mislim da ne moze, jer ima pun kur takvih skripti i aplikacija, kalendara i ostalo, da niko ne koristi isti... Tako da, da pretrazis nekako automatizovano, bez da sama napises neki web scrapper, a kontam da to ni ne znas sta znaci, ne mozes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...