Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Jaroslave, hvala za kodeke, instalirao sam, ali problem nije bio do toga, isto je i dalje.

 

Jdonwloader ne koristim, ali izgleda da je definitivno do softwera.

 

EDIT Izgleda da je problem bio u smrdljivom Samsung PC studio programu, uninstalirao sam ga i video mi posle 15 minuta uopste nije secnuo.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

It looks like you are from Serbia, somewhere around Vojvodina.

 

Прво то. :haha:

 

Па онда ово.

 

Name

The Vampire Diaries

Disorda In The Mix

Fifa 2007 + Crack

Counter Strike 1.6 Installer

Enrique Iglesias & Pitbul ... Version)- Sebastian[ub3r]

sr-blosa.iso

The Help 2011 720p BRRip Ali Baloch Silver RG

The.Rite.2011.DVDRip.XviD.AC3-TiMPE

Terra.Nova.S01E10.480p.HDTV.ReEnc.x264-BoB

Horrible Bosses (2011)

The Change Up (2011)

Babylon_AD_Extended_2008_ ... uRay_QEBS5_AAC20_MP4-FASM

Adobe Photoshop Elements 10.exe

The.Fountain[2006]DvDrip[Eng]-aXXo

Chicken Invaders 3 Christmas Edition

P.S.I.Love.You-dvdrip h264.mp4 ks61

 

Да, поприлично сам сигуран да сајт не ради. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javljajte se ako vam treba nešto od ovoga:

 

 

MSI NX8600GTS-T2D256E-HD-OC 256MB DDR3

 

LC POWER LC6600 V2.2 - SUPER SILENT SERIES

 

MONITOR BELINEA 10 17 11

 

 

Prodaje burazer, budući da je nabavio zver od mašine. Sve je ispravno, naravno, i nikada nije bilo problema sa komponentama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada do sada nisam gledao lap topove a trebalo bi da kupim jedan pa me zanima kog proizvođača najbolje da gledam? DELL mi je zapao za oko (valjda zbog garancije), konkretno, gledao sam neki DELL Inspiron 5110 sa i7 procesorom i 6GB rama... jel to ok?cenovni rang 500-600e, 3DS Max (renderovanje, što više jezgara) i AutoCAD...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada do sada nisam gledao lap topove a trebalo bi da kupim jedan pa me zanima kog proizvođača najbolje da gledam? DELL mi je zapao za oko (valjda zbog garancije), konkretno, gledao sam neki DELL Inspiron 5110 sa i7 procesorom i 6GB rama... jel to ok?cenovni rang 500-600e, 3DS Max (renderovanje, što više jezgara) i AutoCAD...

 

Dell je o.k sa cenama i garancijom, ali im je kvalitet završne obrade blagi užas (gorepomenuta zverčica ima plastiku, tastaturu i displej gori nego najjeftiniji HP sa Sandy Celeronom), od Toshibe beži kao đavo od krsta, od kako su uveli robu za ”Adriatic region” (čitaj: Bosnu, MNE, Srbiju i Albaniju) laptopovi su im veće đubre i od MSIa, tako da ti ostaje HP (ProBook, naravno) i Lenovo (ThinkPad Edge i, ako ćeš zaista da se otvoriš jednom, ali kvalitetno, sam ThinkPad),

Pričam iz 5+ godina svakodnevnog iskustva...

:pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala na odgovorima... da li je loša završna obrada samo estetski problem ili može da ima za posledicu kvarove, pad performansi, brže propadanje uređaja ili nešto slično? pošto je razlika u ceni između inspiron i thinkpad/probook lapova sa sličnim procesorom/dijagonalom poprilična... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala na odgovorima... da li je loša završna obrada samo estetski problem ili može da ima za posledicu kvarove, pad performansi, brže propadanje uređaja ili nešto slično? pošto je razlika u ceni između inspiron i thinkpad/probook lapova sa sličnim procesorom/dijagonalom poprilična... 

 

Paaa, osim kompletnog feelinga, ne može ništa da rikne zato što je spakovano u plastiku ala čaša za jogurt...ali, kad to uporediš sa HPovim aluminijumom (a i tastature su im, konačno, čestite, bez ugibanja)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jel kupovao neko preko emmi-ja online i kakvi su mu utisci? ja sam narucio zvucnu jos 29.12. i jos tog dana mi u narudzbenicama stoji da ce biti dostavljeno 6.1. i naravno paket danas nije stigao. posaljem mail i kao zbog praznika nisu stigli da posalju.jeste da se nije nesto preterano radilo u poslednjih par dana ali opet ako im treba vise od 4 radna dana da se nakane da posalju jebeni paket serem se na njihovu poslovnicu. sad cekam da kako oni kazu posalju pocetkom sledece nedelje,a sve nesto sumnjam da ce i od toga biti nesto. sad sam nesto uzimao kod njih i nikad vise. nije kod nas online kupovina kao u inostranim drzavama, pre su mi stizali paketi iz amerike nego sto stize zvucna iz emija. eto kad hoces da se postedis putovanja celo poslepodne pa na kraju zaglavis cekajuci najmanje 10 dana :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...