Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

AMD Athlon II x2 250 3GHz

 

Pašće overclock, ne više od 3.4GHz. Zanima me samo da li iko ima iskustva sa voltažom tj. treba li je menjati za tako relativno malo povećanje frekvencije? Gledah na jutubetu, hrabriji su povećavali, ostali nisu dirali. Ja lično ne bih, jer procesor ima reputaciju da izdržava boga i oca.

 

Šta ekipa misli?

 

Ma, povećavaj BRE!, boli te kurac i ako ga spališ, garancija na sve procesore je tri godine...Šta ja radim ovom mom e6550, to ni Mić Pileđi u Shockeru ne bi preživeo!

Ionako ti OC zavisi od raspoloženja memorije i same mobo...

:red:

:pivopije:

 

Nasao sam ovaj lap top na snizenju, cena mu je 32.400, vredi li tih para?

 

 

Toshiba satellite C655D-S5300

AMD E series Processor E-300 Ram 4G

HDD 320 GB Sata VGA AMD Radeon HD 6310

15.6"wideoscreen HD TruBrite

Led baclight display 10/100

Ethernet LAN/Wi FI Wireless networking (802.11b/g/n)

DVD supermulti drive

Windows 7 home premium(64-bit)

Web camera i mikrofon

Battery 6-cell

 

32.398 din.

 

Koristio bih ga za internet, muziku, igrice ne igram...eventualno da se otkuca neka faktura u firmi...

 

Ja ti lepo napisah da je sva Toshiba (to piči!) koja stiže kod nas smeće...

E, sad, lepa je cena, pa jošte i Windoza legalna za neki pos'o u firmi...

Ako ne možeš da se pružiš za neku mušku mašinu (ProBook ili ThinkPad), uzimaj i uživaj, ali nemoj da ti bude žao ako ti garanciju budu rešavali "u razumnom roku"...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, povećavaj BRE!, boli te kurac i ako ga spališ, garancija na sve procesore je tri godine...Šta ja radim ovom mom e6550, to ni Mić Pileđi u Shockeru ne bi preživeo!

Ionako ti OC zavisi od raspoloženja memorije i same mobo...

:red:

:pivopije:

Povećao sam danas na 3.4GHz, bez menjanja voltaže, temperatura optimalna. Dalje neću dirati, dok ne padne neki upgrade memorije. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako da ne. ako nije gotova konf naravno. uzmes katalog i iskombinujes nesto, uzmi u startu neki krs od sandybridge-a i kasnije nadogradi na neku zver od procesora - ima da bude banja, osim ako odmah i sad ne trazis odlicne performanse u zahtevnijim igrama. imaces zadovoljavajuce performanse u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko koristi google kalendar? Moguce je da ce mi trebati intenzivno u buducnosti medjutim nesto mi ne ide da ga konfigurisem. Stavio sam probni reminder da me smara od npr 16 do 17h na svakih 10 min, kako pop upom tako i mailom, podesio event, vreme i vremenske zone...i nista se ne desava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jesam - trojka neće nikako da mi prikaže neke albumartove koje je dvojka normalno prikazivala... nit su preveliki fajlovi, nis su rid onli, nit su hidn, probao sam i u cover da ih preimenujem, ništa... takođe, iako sam išao na na instalaciju preko dvojke, nije sačuvao ama nijedno podešavanje, morao sam da spiskam neko vreme na nepotrebno konfigurisanje...

 

sad sam našao, svim pesmama tog albuma je bio cover art "NONE" written to file...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...