Jump to content

Avantasia


Recommended Posts

Aj sad ozbiljno, ko hoce da narucuje ovaj deluxe edition ? Racunajte da je 33evra i jos malo za shiping...

Odgovorili su mi ovo iz Oatha:

Album izlazi 3aprila i otprilike 5dana dok dođe do Srbije

Javite koliko kopija želite da poručite verovatno onda možemo da vam i damo neki popust nižu cenu ili besplatno slanje.

Neka napise do sutra uvece ko hoce pa da vidimo koliko nas ima

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e kul, Jelena je i meni odgovorila... Najbolje je sam da javis da ces ovako grupno, ne mogu ja da otkazujem umesto tebe :) glupo je

Sta ti je rekla koliko tacno para ?

 

Inace R'n'R je potvrdila da ce i ona, ima nas troje za sada, verovatno ces jos neko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kinta ti treba kad tek kad stigne album, znaci dajes postaru pare na ruke kad ti donese na gajbu...

 

mozda da sacekamo jos malo sa porucivanjem, da vidimo ako se jos neko prijavi...

U principu je svejedno dal cemo da narucimo veceras ili za 5 dana, album izlazi 3.aprila...

ako oce jos neko neka javi

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo baš sad čekam da mi ovi sa Nuclear Blasta uploaduju ceo album pa ću vam reći utiske ako to urade sutra. trebalo bi i Grave da dobije album.

Ali ne znam, meni su prva dva baš super, treći mi je već dosta slabiji. Nikad nisam ni imao želju da ga kupim na originalu.

Ista stvar stoji i sa Edguy-om. Prvi album super, kasnije već nije to za mene:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači opet puklo pre vremena.

Thanks:) !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušao sam i nisam uopšte oduševljen. Lepo sam rekao - eh, da je više pesama kao što je Scales of Justice, jer ta je i najjača. Još bih mogao da izdvojim Dying for an Angel, Death Is Just A Feeling, Symphony of Life, zatim solidne uvodne numere - The Wicked Symphony i Stargazers, a može da prođe i Rat Race. Ostalo je uglavnom prosečno i dosadnjikavo - neke pesme su u rangu Kerberovog Svetog Nikole, pa i ispod tog ranga. Sve u svemu, nastavljen je eksperiment započet na The Scarecrow, ali sa slabijim rezultatima - tamo je barem bila The Toy Master, ovde čak ni pomenuta Scales of Justice nije na tom nivou.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Wicked symphony za sada jači od Angela, slažem se sa Princom da je ovo nastavak prethodnog albuma, što mi je i malo žao jer je za mene Avantasia ipak epski power a Tobi je vodi u neke "Edguy sa brdom gostiju" vode. No 'ajde, naravno da će se slušati još jer metarijal veoma obiman pa ću reći svoj konačni sud za koju nedelju.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...