Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

objasni nam tvoju umetnicku inspiraciju zbog koje si na svim temama ostaivo istu poruku :)

 

Isto.

 

Posle ispravke: aha.

 

inache juce bese prvi ispit - Prvo pa mushko, deset ko vrata iz genetike :rockdevil:

pa moram da se pohvalim malo :)

 

Medicina se retko dogadja u kombinaciji sa mjetalom. :meshuggah: Mala pomisao. Uglavnom drustvene nauke ili nista.

 

Cestitam, btw. :bigblue:

Edited by 4Tochkice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto.

 

Posle ispravke: aha.

 

 

 

Medicina se retko dogadja u kombinaciji sa mjetalom. :meshuggah: Mala pomisao. Uglavnom drustvene nauke ili nista.

 

Cestitam, btw. :bigblue:

pa ima nas jos nekoliko na forumu, iznenadila bi se :pivopije:

jebga nikad mi nije ishlo to filozofsko proseravanje :)

danke :pivopije:

Edited by WoI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala koleza razbio si ispit svaka cas' ;)

A sto se tice filozofskog proseravanja, zajeb'o si se... na medicini ima dosta filozofa na preklinici...

U knjizi napisu jedno, na predavanju kazu drugo, a kada ih pitas nesto konkretno dobijes odgovor "sve je relativno" :)

e u tom pogledu si totalno upravu :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да сам код куће не би било тих проблема, али живим у студентском дому, где је зајебанција константна. Бар сам дао најбитнији предмет који носи 12 ЕПСБ бодова...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај рад. Родитељи само шаљу паре, а ја се зајебавам... Зато већ видим учење преко лета, а овај колега неколико постова изнад ће да се дрка на мору...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz rimskog. Imao sam onu varijantu da uzmem odmah 8 jer sam na Zikinim vezbama imao 5. Onda nisam ni ponavljao rimsko, ucio sam samo uvod za vreme roka. Mika nije hteo da mi da 8 jer kao zasluzujem vise, malo smo pricali i dao mi 9. Jedino sam u stvari zaista odgovarao uvod kod Mitrovica danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da je bitno, njima koji su u zakasnelom pubertetu je bitno da se bore za nešto. Kakva izolovana zemlja, o čemu bre vi pričate?! Obrazovni sistem se menja od osnovne škole, ne od faxa.

 

Inače, studiram francuski i švedski na Filološkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo decko nisam ja zakasneli pubertetlija. imam 24 godine, i nije protest da se menja sistem obrazovni nego da se cuje glas studenata da hocemo u evropu. I ti si student i akademski gradjanin? mars bre u rupu pa se posle zali kako lose zivis!

 

to je protest na nivou univerziteta. informisi se malo, ali jebi ga vidis da danas fax mogu da upisu razni kurta i murta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...