Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Знам, имам друга и другарицу тамо, сад завршавају другу годину. Јебено је то, предавања замарај, али су вама потребна. Ја добијем књигу коју морам да научим и то је то, нема шта да се објашњава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OET je sto neko rece zabavan ispit jer je nekad toliko smesno koliko te drkaju i skidaju poene i koliko umeju da zavuku rok pa trljaju ruke zadovoljno :D Al sve ti to bude zabavno osim ako bas juris to za uslov. Uglavnom su kul, uprkos svemu. Nema strebanja, ja dan danas ne znam teoriju iza tih stvari a zadatke radim kul. Naucis ono sto je do tad dolazilo iz teorije i cao.

A matematika ma kako zabavna bila me je smorila jer su uveli iz mat3 USMENI ispit, posle kolokvijuma i pismenog ispita. Nadam se da ce posustati do septembra i da me nece cimati. Izem ti interesovanje za razmisljanje studenata :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам, имам друга и другарицу тамо, сад завршавају другу годину. Јебено је то, предавања замарај, али су вама потребна. Ја добијем књигу коју морам да научим и то је то, нема шта да се објашњава.

 

Нисам се похвалио, од септембра и физику :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A matematika ma kako zabavna bila me je smorila jer su uveli iz mat3 USMENI ispit, posle kolokvijuma i pismenog ispita. Nadam se da ce posustati do septembra i da me nece cimati. Izem ti interesovanje za razmisljanje studenata :D

meni je(iako je gradivo lakse) matematika 1 bila teza od mate 2 jer nisam znao kako da je ucim. pa sam je pao u januaru(doduse zbog glupog eliminacionog). posle kad sam nasao metod rada matematika mi nije bila teska.

za trojku sam cuo da i ako je najteza, da su je olaksali sto im nekih kolokvijuma dosta. mada glupost je to sa usmenim, fora je valjda da ti ocena sa pismenog nije cak ni bitna, pismeni ti je samo uslov da izadjes na usmeni. moja ortakinja sad u junu imala 9 na pismenom a zbog usmenog dobila 7.

preziveces usmeni nemoj da se sekiras :D

 

 

Нисам се похвалио, од септембра и физику :wub:

cestitam. teorijsku 'el da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Положио све математике и физике, па нисам морао. То људи редовно раде. Оду на било који факс само да положе математику 1, испишу се, па им то скоро свуда рачунају као 60 бодова на пријемном. Ја само отишао, јавио се, и готово... наравно, без дела са исписивањем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je(iako je gradivo lakse) matematika 1 bila teza od mate 2 jer nisam znao kako da je ucim. pa sam je pao u januaru(doduse zbog glupog eliminacionog). posle kad moja ortakinja sad u junu imala 9 na pismenom a zbog usmenog dobila 7.

preziveces usmeni nemoj da se sekiras :D

Fora je sto ne volim vise teoriju iz matematike. Bilo mi je zanimljivo u kecu, donekle u dvojci a sad trojka je totalni shit. Posto gadjam 6 i planiram da nabubam teoriju imam sve razloge da se plasim usmenog :D A i Jesic mi je antipatican kao profesor. Uvek se obraca samo prvom redu, kao da ostali sede dalje jer tako zele a ne jer nas ima 600.

Inace ocena s pismenog se i te kako racuna, sto je kul.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Таква надградња је заиста за сваку похвалу...

 

jes' kako da nije.i to sve ne bi li mog'o da izguram platu na 600 e.salim se,pravo i nema neku perspektivu,prosveta je konza.djece ce,fala raspopu, vazda bit'.de mysteriis prevod i k'o pjesmicu svi u razredu na polaganje u avgustu.

 

Heh kolega onda iskusno odaberite neki umetnicki fax gde su svi polumatori pa se nece videti da ste na drugom pohodu :da: , licno sam probala, radi :):)

 

neka,dankeshuln,prob'o sam ja kompoziciju na cetinje u prvom atemptu,od toliko foliranja i preseravanja is'o sam na terapiju tankardom i raznoraznim alkoholom 3 mjeseca.cast izuzetcima.sreca te direktor gimnazije je kucni prijatelj te sam nastampao svjedocanstava i razaslao po amerikama.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све сами филолози - комедија.

Пикси се тиме није замлаћивао, а опет течно говори четири страна језика. :da:

 

Исти случај и са Жељком Обрадовићем. Слушао сам га скоро, парла италијански, па растура...иако годинама тамо не живи.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:confused:

На колико још факултета 80% студената чисти годину у јуну-јулу?

На већини факултета је и 10% недостижно.

 

 

E Tamara, videcemo te posle prve serije kolokvijuma sa serijom neprospavanih noci.:bigblue:

E,zato :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...