Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Ко каже да идем на факултет? :haha:

На предавања одем једном у две недеље, на вежбе само ако су ми занимљиве.

 

barabo. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

 

Код нас не поштују болоњу, па не морамо на предавања, треба нам 15% присуства да бисмо могли да оверимо семестар, а имамо читаче картица на улазима у амфитеатре. Организује се нас шесторо, седморо, свако иде по једном у недељу дана, завршимо са предавањима у првих месец дана и после идемо само на вежбе које нас интересују. B)

Edited by Куруз брате

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bataljujes?

 

samo se prebacujem na drugi faks... isto mi se hvata...imam ja diplomu vec vise poslovne skole,tako da uvek upisujem trecu godinu na srodnim faksevima...sada kada se budem prebacio na ftn,bicu 4ta godina...master studije...

Edited by Trne-svetska mega faca
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vps...vasa poslednja sansa...

jeste laksa...u osnovnu sam morao i da idem ponekad...

mada,visa je poslednja presla na bolonju...teze na visoj po starom,nego na odredjenim faksevima po bolonji...sada je isto laganica po bolonji...dobijes 180 onih bodova kada zavrsis tri godine...isto k'o ekonomija...sto je najgore,ubali su i 4tu godinu...od ove vise nije visa skola,vec faks...tragedija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sad 3 od 5, prosek 10,00, cetvrti sutra a ovaj peti kad mi se digne xD

 

u prevodu, postdiplomske su zejebancija najveca, preporucujem svakome :pivopije:

Edited by stormtrooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zasto... ti koristis... toliko zareza...mislim tacaka...?

iama govornu manu koja mi utice na pisanje...mucam i dok pisem...

 

Зато...што је...завршио...Вишу пословну...још је и добар...какав је могао да буде...

 

ne brini,bicu jos gori kada zavrsim ovo sto mi je ostalo...diplome sa tri visokoskolske ustanove... :haha:

za sad 3 od 5, prosek 10,00, cetvrti sutra a ovaj peti kad mi se digne xD

 

u prevodu, postdiplomske su zejebancija najveca, preporucujem svakome :pivopije:

 

svaka cast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam bio do fakulteta. nakon 15 minuta cekanja trole stigla je i bila je kontrola u nju pa sam sacekao drugu. ona je dosla posle 5 minuta i mislio sam da cu biti kod faulteta za 20 minuta. medjutim, zaglavila se kod trga pa sam tu izasao i otisao pjeske. kada sam stigao na fakultet vec je proslo oko sat vremena od mog izlaska iz kuce. uzeo sam indeks marke studentska knjizica i dva sv20 obrasca i to je svega bilo 870 dinara. posto treba i dvije slike otisao u neki foto studio (foto studiji su mnogo bolji ovdje jer ih ne drze muslimani) i slikao se za index. slika mi je krajnje mutava i za tu bljuvotinu sam dao 360 dinara. onda sam otisao sa drugom na kafu i sveps i posao tramvajem kuci. sada kad sam kuci sjetio sam se da treba da odem do banke da im uplatim harac da bi sjutra otisao sa priznanicom na fakultet. placacu u ratama. ne znam da li treba sliku da zalijepim sad u index i na obrasce ili ce to oni. pretpostavljam da sjutra u posti nece biti guzva jer je svaka baba otisla na exit, pa mozda i uplacivanje ostavim za sjutra. kad to zavrsim idem na more da lezim do oktobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...