Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Kako je do jaja uciti celu noc pred ispit naroljan kafama i guaranama, NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOTTTTTTT!!!!!!!! Ako polozim ovu mrtvu teoriju dobijam dzetbu za narednu godinu, a ako ne ha, haha, HAHAHAHA. Prso sam totalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi sto ste na normalnim fakultetima, jel kod vas uslov za budzet 48 bodova? Ja koga god da sam pitao tako je, a uslov za sf je 37, a kod mene treba 48 za sf :haha: 1337, nema sta :bigblue:

 

Mislim da je uslov da ostanes na budzetu 48, uslov za samofinansiranje je 37 (ali brate, koji kurac studiras ako ne mozes 48 bodova da sakupis (barem na vecini fakulteta)), a ako si na samofinansiranju, a hoces da konkurises za budzet, onda moras 60 bodova da imas, zatim se pravi rang-lista, a ako ima vise ljudi sa 60 bodova nego sto ima mesta na budzetu, onda se gleda srednja ocena, a ako je i to isto, onda se gleda kad si dao ispite.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ dozivela sam jedno pet nervnih slomova zbog tih prijava i bodova. odem kod sekretarice i kaze mi da mi nije proslo sest ispita a da imam 50 bodova :violent:

na kraju mi do sada nije proslo cetiri komada, od toga dva jos iz juna i naravno da nisam mogla da se upisem, vec da im dodatno dam pare za prijave koje su izgubili. koji kriminal jbt

Edited by NecuDisplejNejm

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma rasulo icon_smile.gif meni je bio vrhunac kada su jednog kolegu obavestili nedelju dana po poslednjem polozenom ispitu,posle slavlja and all,da mu je taj ispit ponisten i da ipak nije diplomirao!Kaze profesorka,predomislila se...Mislim da nema dalje icon_smile.gif

haha koji bedak. nista vise ne moze da me iznenadi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li to generalno važi za sve filologe ili se određeni odsjeci razlikuju od ostalih? biggrin.gif Nastavljam anglistiku, pa da znam šta me čeka ...

 

Znaci koleginica biggrin.gif Kako to mislis nastavljas,pauzirala ili sta?Na anglistici konkretno ima par profesora idiota pa ti se malo smuci,ali ako lepo strebas nema brige icon_wink.gif ja upisala master u aprilu,da skinem to i cao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci koleginica biggrin.gif Kako to mislis nastavljas,pauzirala ili sta?Na anglistici konkretno ima par profesora idiota pa ti se malo smuci,ali ako lepo strebas nema brige icon_wink.gif ja upisala master u aprilu,da skinem to i cao...

 

Imam crnogorsku bachelor diplomu, nostrifikovala diplomu, u ponedjeljak treba da pokupim rješenje i odem na upis. 4. godinu upisujem. A da, radila sam 3 godine, pa sam morala da pravim pauzu u poslu da bih upisala master (naredne godine, komunikologiju na lincoln-u). imam prosjek iznad 9, nadam se da ću upasti na budžet.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna koji fakultet 'daje' diplomu - Diplomorani inzenjer zastite na radu? Znam da na FON-u postoji taj ispit ali ne znam za fakultet ili mozda visu ( ako slucajno ima neka varijacija na temu ) koja uci konkretno za ovo zvanje. Ako neko ima informacije bio bih zahvalan da mi prosledi na pm. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

чини ми се да је неопходно завршити стручни испит и стећи лиценцу. без факса.

 

едит: без специјализованог факса за заштиту на раду, али је VII степен стручне спреме неопходан за стицање лиценце.

Edited by Генеральный

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...