Jump to content

Immolation


Grobodan
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Znaci, od sad fejk nalozi dobijaju namestene igre? E Srbijo, Srbijo, na kurac te nabijem...

 

Ako dolazi Immo, bilo bi kul da dodju sa Niletom, ili nekim slicnim bendom.

 

 

Turneja Marduk + Immolation

 

Fri 31.08.2012 POL

Sat 01.09.2012 POL/SK

Sun 02.09.2012 HUN

Mon 03.09.2012 ROM

Tue 04.09.2012 ROM

Wed 05.09.2012 BUL

Thu 06.09.2012 GRE

Fri 07.09.2012 GRE

Sat 08.09.2012 MAC

Sun 09.09.2012 SER

 

Mon 10.09.2012 TRAVEL DAY

 

Tue 11.09.2012 CRO

Wed 12.09.2012 SLO

Thu 13.10.2012 A

Fri 14.10.2012 CZ

Sat 15.10.2012 POL/SK

Sun 16.10.2012 POL

Share this post


Link to post
Share on other sites

WATCH THE SKIES BLACKEN

CAN YOU HEAR THEIR THUNDER

ON MAJESTIC WINGS OF DEATH

THE SWORD WILL CAST ITS SHADOW

 

THE DEMONS SPEWING FIRE

LAYING DEATH UPON US

THEY'RE CRUSHING BONES ON JUDGEMENT

REDUCE THE WORLD TO ASHES

 

http://www.youtube.com/watch?v=zT6P6k1gYnc

 

GDE JE SAD POPISIVAČ DA SE IZJASNIM BRE

JA BI GA UDAVIO GOLIM RUKAMA DA MI SE SAD POJAVI NA VRATA

UDAVIO BI SVETOG PETRA CETINJSKOG,MAJKU RODJENU MAJKU JOJ JEBEM

IDEM NAPOLJE DA SE NEKOM USEREM U ZIVOT OD BATINA UZ UVODNI RIF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marduk me je dva puta smorio lajv, prošli put kad su bili nisam hteo ni za džabe da odem ali sad me novi album oduvao pa im rado dajem treću šansu. O Immolation ne treba trošiti reči. Ko ne dođe na ovo šupak.

I Blagoju da se obezbedi da radi na koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...