Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

Očigledno.

 

Pre mesec dana sam mu zakazao fight u 2 noću, inače kada me je demba zvao,

u jednom lokalnom parku ... ali se kukavica nije pojavila! Rekoh mu da hoću jedan na jedan,

ali sam mu i naglasio da može slobodno da povede ekipu. Nemam ništa protiv, pa makar me izujedali.

samo zna da preti k'o neka pičkica, od tada me i ne zove samo me cimne sa tog skrivenog s' vremena na vreme.

 

Išao sam i do predstavništva ovih telaca - Telenora, rekoše mi da oni tu ništa ne mogu da učine.

Šatro ne mogu da registruju takve potive, pa onda ne smeju da daju informacije...iako sam prethodno prema njima bio korektan i nisam pokazivao nikakve znake impulsivnosti.

 

Interesuje me, verujem da ima ovde high-tech maniaca, postoji li neko alternativno rešenje za razotkrivanje skrivenih poziva?

 

Poz

Ne znam kako to ide u Telenor-u, kod ovih u Telekom-u ako te neko uznemirava (cimanjem, porukama...) nece da ti otkriju ko je u pitanju (verovatno da ti ne bi uzeo pravdu u svoje ruke) ali zato imas pravo da ga prijavis. Oni mu salju SMS upozorenja, a ako ne prestane da te uznemirava gase mu broj.... Medjutim tu se javlja novi problem... kako su danas kartice biju ko nece... on nabavi novi broj i tako u beskraj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ne znam kako to ide u Telenor-u, kod ovih u Telekom-u ako te neko uznemirava (cimanjem, porukama...) nece da ti otkriju ko je u pitanju (verovatno da ti ne bi uzeo pravdu u svoje ruke) ali zato imas pravo da ga prijavis. Oni mu salju SMS upozorenja, a ako ne prestane da te uznemirava gase mu broj.... Medjutim tu se javlja novi problem... kako su danas kartice biju ko nece... on nabavi novi broj i tako u beskraj...

N' da to je zajebano...

 

 

Nego,sta moze coveku da se desi kad salje nekom poruku i pogresi broj :)

Saljem ja drugu poruku (neku zajebanciju tipa "Ej,ocemo da drinkujemo veceras?Ajde,nemoj da si picka,karacu te u bulju plus imas da mi pusis celu noc" :) ) i promasim broj... :ph34r:

I stize meni odgovoooor... :bigblue:

"Pogresan broj budalo salji ovakve poruke svojoj mami"

Hahahaha :) :) :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saljem ja drugu poruku (neku zajebanciju tipa "Ej,ocemo da drinkujemo veceras?Ajde,nemoj da si picka,karacu te u bulju plus imas da mi pusis celu noc" ) i promasim broj...

I stize meni odgovoooor...

"Pogresan broj budalo salji ovakve poruke svojoj mami"

Hahahaha

 

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

 

------------------

 

Kako mnogi telefoni nepodrzavaju nasu latinicu (tj kvacice itd) svasta moze da ispadne u nedostatku istih.

Tako moja drugarica poslala poruku sadrzine: "Koliko je sisanje?"

 

Poruka je upucena frizerki, ali na prvo citanje svasta moze da se pomisli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

:)

Jos cuvam tu poruku u telefonu :da:

 

 

Kako mnogi telefoni nepodrzavaju nasu latinicu (tj kvacice itd) svasta moze da ispadne u nedostatku istih.

Tako moja drugarica poslala poruku sadrzine: "Koliko je sisanje?"

 

Poruka je upucena frizerki, ali na prvo citanje svasta moze da se pomisli.

Misim stvarnoo, kako si bezobrazan :lol:

:twisted::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle njemu broj telefona KEVE njegove ribe??? :) :) :):rockdevil:

Mislim,ono,sta ce mu broj njene mame? :) :) :)

ma ona je koristila kevin broj kad nije imala krede

 

 

p.s. novogodisnja: Srecno ti novo ljeto vise ga ove godine meto, dusmani ti u prkno pirili, evri ti iz dzepa virili, mnogo te xy voli za ostale te coldo boli

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK,ali ono kad saljes nekom poruku saljes na njegov/njen (ciji vec) broj,sa bilo kog broja da ti pise poruku :meshuggah:

 

 

EDIT:ono,po meni skroz nepotrebno tako nesto stavljati u imenik (gde vec)... ;)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK,ali ono kad saljes nekom poruku saljes na njegov/njen (ciji vec) broj,sa bilo kog broja da ti pise poruku :meshuggah:

 

 

EDIT:ono,po meni skroz nepotrebno tako nesto stavljati u imenik (gde vec)... ;)

Stigne ti poruka: "Karaj me u cmar", sa nepoznatog broja. Na ciji broj ces odgovoriti?

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ove bozicne su sjajne, moram da podelim sa vama :)

 

Stari mi je djedo reko: kada budesh badnjak seko, ka istoku okreni se, sa tri prsta prekrsti se. Jer s istoka sunce sija, na istoku je i Rusija. Badnjak seci, boga moli i srbiju majku voli. Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo. Ne daj gubi sa torine, srecan badnjak, moj srbine!

 

Krsticu se ko i prije, jer moj niko klanjo nije! Cuvam obraz roda svoga, nemam gazde osim BOGA, tri BOZICNA nedam dana za stotinu ramazana. Do smrti cu ostat isti, pozdravlja TE SRBIN cisti!

 

Ja sam nocas u planini s Radovanom vino pijo, sve je srbe u mom kraju po sto puta pozdravio! Cestito mi bozic brate i posebno pito za te!

 

i najbolja ali, najbolja:

 

Nista lepse od nase seljanke kad se sagne da lozi badnjake, suknja kratka a gacice suplje, viri picic ko detlic iz rupe! MIR BOZJ, HRISTOS SE RODI!

 

:):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Odd. Pryimo. Jajaj rutra.gjebotegajzamgpd ozdro" <- Moj drugar u pijanom stanju je poslao poruku jednoj mojoj drugarici. It reads (approx): Osu! Pržimo jaja sutra. (ovo još uvek ne mogu da odgonetnem, verovatno "Jebote, al' sam pijan") pozdrav.

"јеботе, сам се ождро"

 

"ЈAIMimASmo pilEPivOVojuNIPelim ivrti nam sm u glavim dodji tda te volimo.Gagwiwi".

 

Сјајно. :)

Драгана краљ. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo udje neka zenska, pa skace, pa dize noge, pa se baca....onda uleti neki tip pa je digne, pa je baci, pa bi je jebo, pa je ne bi... i to ljudi zovu BALET

 

Razglas na autobuskoj stanici u Tutinu: "Zamoljavamo sve coveke tude na asvalt da se maknu, ona vozac iz Senice je ko i svi tamo kret mahnit, more ve sve poprstit.

 

Uzimaš li ti... mene za zakonitog SMS dopisnika a mi pišeš pri dobru i lošu signalu dok nas nedostatak kredita i prazna baterija ne rastave.

 

Svaka cigareta skracuje zivot 11 minuta, svaki orgazam produzuje zivot za 15 minuta, znaci pusaci, jebite se za zivot!

 

Fuck the Pepsi, fuck the Pizza, all we need is Gibanica.

 

Koji je najbrzi put do muskarcevog srca?? Ostrim nozem kroz prsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...