Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

I meni su nesto slično poslali, ali ovako:

"Jebote, to znaci da će i Vojvodina da se otcepi?!"

"Ma, ne brini se. Neće Vojvodina nikud, otcepiće se Beograd od ostatka sveta"

"Aaaa! Pa ovi kakvi su stvarno će se ograditi kao šiptari i još će i bodljikavu žicu da stave"

"Pre toga će nam svima krv posisati"

"Mislim da ću sledeći put da glasam na ciglu, pa tras kroz prozor od Vlade Srbije nekog u glavu!"

"E, a ja cu svoj glas da ispišem na vile, pa ću nekog da nabodem"

"Ne pričaj sa njim, nabodi gaaaa!"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preksinoc u 02:44 od druga:

"E znas sto ima novo ja sam pjan i znas sto je zesce vozim se u gepeku kola"

 

ujutru kad sam se probudio cio dan mi iz glave nije izlazila slika tog magarca od 2 metra i 120 kila kako zatvoren u gepeku kuca sms.

 

 

Ja sam se bar dva puta vozio u gepeku al to ne znachi u gepeku od mercedesa il tako necheg...koju su zatvoreni...

Vozio sam se u pasatu jednom, tj nas dvojica smo opushteno stali a jednom u jugu isto dvojica al zaglavimo samo dupeta unutra a noge nam landaraju iza :) Problem je izaci kasnije, treba neko da nam da ruku jer se zaglavimo tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da smo jednom vozili jednog druga u gepeku :)

Napili se k'o svinje i kao krenuli negde kolima,al' nas bilo previse :uhoh:

I onda ajde jednog malog u gepek :)

Stigli smo (i mi i on) zdravi i citavi :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli sudar i on pogine, i onda vas jos murija optuzi da ste ga vi ubili i da ste hteli da se otarasite lesa. Misli Lazo, misli. Cak i pijan. :-)

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da smo jednom vozili jednog druga u gepeku :)

Napili se k'o svinje i kao krenuli negde kolima,al' nas bilo previse :uhoh:

I onda ajde jednog malog u gepek :)

Stigli smo (i mi i on) zdravi i citavi :bigblue:

 

ja sam vozila dvoje u gepeku po tari. bilo im je ok. niko ih nikad nije pitao sta su radili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli sudar i on pogine, i onda vas jos murija optuzi da ste ga vi ubili i da ste hteli da se otarasite lesa. Misli Lazo, misli. Cak i pijan. :-)

To je bilo pre 10 godina,tad nisam imao ni vozacku,a kamoli da mislim o posledicama u saobracaju :)

A i nisam ja vozio,tako da ne bih bio ja kriv za ubistvo :bigblue:

 

 

ja sam vozila dvoje u gepeku po tari. bilo im je ok. niko ih nikad nije pitao sta su radili...

Nisu valjda bila 2 tipa u pitanju??? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, jeste debelo offtopicenje ali moram ispricati ovu anegdotu koja se takodje tice gepeka. Pricao mi burazer pricu koju je slusao jednom kad je bio kod frizera. Taj frizer je jedan od onih lokalnih "u kraju" kod koga se sisaju svi mangupi podgorickog Bloka 5. Elem, sjedi burazer i ceka na red za sisanje. U toku je sisanje nekog mangupa koji prica sljedecu pricu. Sinoc je vodio neku ribicu nedje u Golubovce da je kara u kolima na nekoj poljani, i stavio je nekog svog druga u gepek da slusa kako ovaj jebe ribicu. Medjutim kad je dosao u Golubovce na tu poljanu ona je bila pokrivena sljunkom. Kad je ribica to vidjela zamolila ga je da se malo zaleti i izokrece auto pod rucnom. Lik je to i uradio. Naravno poslije je izjebo ribicu i kad se vratio ispred zgrade, otvorio je gepek a lik u gepeku je bio sav krvav i u nesvjestici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,da ubije druga zbog picke :bigblue:

 

 

Nego - SMS.

Pokazao mi je drug poruku kojuje dobio,a otprilike je isla ovako (ne mogu bas od reci do reci da se setim):

"Posalji ovu poruku troje alkoholicara.Nece ti se zelje ispuniti i neces dobiti na lotou (ili "lovu"?),cak ces i pare potrositi na ovo,ali ces znati da nas ima mnogo"

Svasta :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas je bilo ukupno 9 u jugu ako se dobro secam. Al vozach nije bio pijan shto je najvazhnije :D Ni od nas niko nije bio kritichan a preshli smo mozhda jedno 10 km tako... :)

 

Jel Bogdan vozio ?? ahaha :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace kod mog burazera na 18. i sad neki mentol doterao ladu rivu razjebanu do zla boga.Dvojica sednu u gepek a jedan na haubu i idu da se deru po selu.Ovaj zakocio i ovi u gepeku zakucali glave a ovaj sa haube malo zacepio kolena i laktove :)

Ko im kriv kada se majmunisu.

Ok, jeste debelo offtopicenje ali moram ispricati ovu anegdotu koja se takodje tice gepeka. Pricao mi burazer pricu koju je slusao jednom kad je bio kod frizera. Taj frizer je jedan od onih lokalnih "u kraju" kod koga se sisaju svi mangupi podgorickog Bloka 5. Elem, sjedi burazer i ceka na red za sisanje. U toku je sisanje nekog mangupa koji prica sljedecu pricu. Sinoc je vodio neku ribicu nedje u Golubovce da je kara u kolima na nekoj poljani, i stavio je nekog svog druga u gepek da slusa kako ovaj jebe ribicu. Medjutim kad je dosao u Golubovce na tu poljanu ona je bila pokrivena sljunkom. Kad je ribica to vidjela zamolila ga je da se malo zaleti i izokrece auto pod rucnom. Lik je to i uradio. Naravno poslije je izjebo ribicu i kad se vratio ispred zgrade, otvorio je gepek a lik u gepeku je bio sav krvav i u nesvjestici.

Pa taj lik je kreten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...