Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

"U Novoj godini mnogo srece nakupio, veseo bio, s' picke ne silazio,

Dobrim ribama guze gladio, s' hladnim pivom kitu 'ladio,

Gde god stigao svuda ga sadio, samo kad ti se piski iz nje vadio,

Cuvao svoje, guzio tudje i sacuvao supak da i tebi ne udje

U svako novo leto sve vise ga meto !! Ziveli !!"

Dobra :)

 

 

Ja dobio neku drugaciju:

"Neka buve od hiljadu egipcanskih kamila napadnu guzicu onog koji ti zajebe 2009. i neka mu ruke budu prekratke da ne bi mogao da se pocese! :lol: "

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Hah,dugo nisam dobio ovu poruku:

 

"Prosledi ovu poruku odabranim alkoholicarima.Nece ti biti bolje,niti ce ti se ispuniti zelja,samo ces potrositi kredit i shvatiti da nam ima mnogo :) "

:alkos::pivopije:

hahahahahaha, super!  :pivopije:

 

Meni je pre nekih mesec dana Andrija poslao:

 

 

'Dobar dan! Ovde Vash alkoholni operater! Obaveshtavamo Vas da Vasha dopuna jetre istiche vecheras. Ljubazno Vas molimo da dopunite Vashu jetru dopunom od 0,33, 0,5 ili 1 litrem! Ukoliko dopunu izvrshite do 22 h, imate specijalni popust od 1 l za dzabe! Za sva bliza objashnjenja, kontaktirajte nasheg alkoholnog operatera! Zahvaljujemo shto ste nas koristili. Vash JELENOR!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,prorok :)

 

'Dobar dan! Ovde Vash alkoholni operater! Obaveshtavamo Vas da Vasha dopuna jetre istiche vecheras. Ljubazno Vas molimo da dopunite Vashu jetru dopunom od 0,33, 0,5 ili 1 litrem! Ukoliko dopunu izvrshite do 22 h, imate specijalni popust od 1 l za dzabe! Za sva bliza objashnjenja, kontaktirajte nasheg alkoholnog operatera! Zahvaljujemo shto ste nas koristili. Vash JELENOR!

Da,da :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,prorok :)

 

Mozemo da organizujemo kladionicu, koja ce prva da zatrudni...i u kom periodu. Cisto da nam bude zanimljivo...a neko ce i da dobije pare. I svi zadovoljni, ona sto je trudna zbog deteta, seka zbog nje, dobitnik zbog para a mi ostali zbog njih :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjaci sms koji sam ikad primio je kad mi je (sadasnja) djevojka nakon nekog napetog telefonskog razgovora (nakon kojeg je ona izgleda bila bijesna iz nekog razloga) poslala poruku koja je bila upucena njenoj sestri (ne znam kako covjek moze tako da se zajebe, meni se to ne desava), gdje me je najgore, ali bas masno ocrnila sa sve poukom - cuvaj se takvih muskaraca itd

umro sam od smijeha kad sam to vidio. strasno je to kad mozes neograniceno da zajebavas sopstvenu djevojku bez pokrica a ova ni da zucne.. takvi momenti stvarno kvare covjeka hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nikad u zivotu nisam pogresnoj osobi poslao poruku.. doduse par puta sam sa mob. pogresnu osobu nazvao, ali to je cisti mehanicki lapsus jer nisam video dobro u imeniku koga zovem

 

ali nemam pojma.. na mom telefonu (koji vec ihahaj koristim) mozes prvo da odaberes kome ces da saljes, pa tek onda napises poruku i ja uglavnom radim stvari tim redoslijedom, tako da mi se ti gafovi nikad ne desavaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjaci sms koji sam ikad primio je kad mi je (sadasnja) djevojka nakon nekog napetog telefonskog razgovora (nakon kojeg je ona izgleda bila bijesna iz nekog razloga) poslala poruku koja je bila upucena njenoj sestri (ne znam kako covjek moze tako da se zajebe, meni se to ne desava), gdje me je najgore, ali bas masno ocrnila sa sve poukom - cuvaj se takvih muskaraca itd

Nesto mi se cini da je ona to namerno uradila,a onda da ispadne kao "slucajno".

Share this post


Link to post
Share on other sites

na mom telefonu (koji vec ihahaj koristim) mozes prvo da odaberes kome ces da saljes, pa tek onda napises poruku i ja uglavnom radim stvari tim redoslijedom, tako da mi se ti gafovi nikad ne desavaju

 

jedina dobra stvar na samsungu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...