Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

http://www.mig33.com

 

Мобилни ИМ, можеш да шаљеш поруке са акаунта ( сопственог броја ), да зовеш... Зарадиш 1 аустралијски долар кад региструјеш неког, а порука ти је 0,06 оера, или 10 ау центи ... А кад региструјеш неког и знаш му шифру, онда можеш и са његовог броја, ако хоћеш да шаљеш...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mig33.com

 

Мобилни ИМ, можеш да шаљеш поруке са акаунта ( сопственог броја ), да зовеш... Зарадиш 1 аустралијски долар кад региструјеш неког, а порука ти је 0,06 оера, или 10 ау центи ... А кад региструјеш неког и знаш му шифру, онда можеш и са његовог броја, ако хоћеш да шаљеш...

Aaa, to je ono sa onim nekim programima za džepni telefon, VEP i ti tripovi...

Ne znam ja za to, ja imam đepni teljefon ге-1 (фрст џенрејшн) aka цигла.

Ja nemam taj softver, daunloud i to, ja imam samo imenik i neki kvik dajl (to još nisam provalio čemu služi). A ni to ne koristim...

 

Hvala u svakom slučaju...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

" Dzej na Pinku :D on ima par dobrih pesama . Evo ga Nijedne usne se ne ljube same. Skuc. Dobra mi je i Sunce ljubavi. Znaci slusam Dzeja. Stvarno mi nije dobro. "

by dea neko gluvo doba noci u decembru :)

 

" Dzej na Pinku :D on ima par dobrih pesama . Evo ga Nijedne usne se ne ljube same. Skuc. Dobra mi je i Sunce ljubavi. Znaci slusam Dzeja. Stvarno mi nije dobro. "

by dea neko gluvo doba noci u decembru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ajoj kakva mi je poruka upravo stigla :) :) :)

 

Dobicete dve besplatne karte za koncert Zdravka Colica na kucnu adresu, ako predjete na postpaid. Pozovite 064/790 i podnesite zahtev na zakljucenje ugovora na 24 meseca :muzicar:

:udri:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, ево једне коју добих на послат знак - .i.

 

!Interesantan znak! Mogao bi se protumachiti na vishe nachina: imash 3 testisa pa se hvalish; dize ti se kad me vidish ili cujesh; imash neku neizlechivu bolesg pa ti je stalno podignut; gej si i i volish da pushish:"NE OMETAJ-DRKAM", ILI ... :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam, ali nesto ne radi... :ph34r:

 

mora da nesto nisam dobro podesila...

Можда треба да пробаш поново... А можда покушаш да инсталираш неку нову верзију...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih po mom kraju se vrtela

-----------

Javljaju na tv-u da je pronadjen neki les mladica do 35 godina, kazu mnogo ruzan, ima malu kiti, mrshav i izgleda kao skitnica. Brate, hitno mi se javi da ne brinem!

 

---------

sms

 

 

Pa to ti je od pre sto godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...