Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

Jedan tip je ovo poslao mojoj sestri:

 

"M2qina t4 si j33ina d3vojka kmj2 me rqivlaci pijam sa"

 

Ovako je napisana ... namerno sam je zapisao da nikada ne zaboravim ...

 

I jedan pacenik ... 25 poruka ove sadrzine ...

 

"Ah te oci".

 

Pokusao je jednom da joj pridje ... ali nije imao muda da prica sa njom vise od 5 minuta :):):). Jebeni pacenik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjacha poruka koju sam ja poslala , otprilike ovako :

 

"Znachi, jeste sladak, ali jebeno smara, i prokleto je smotan!Zovem te kad dodjem gajbi." Tako-nekako... i to poslah istom tom slatkom, smor.i smotanom momchicu.

 

A imala sam razne ispade slichne vrste o_O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si nagpcenä dssa, i hako je nekö yaslüziö naebjojlje!Nhe sekirahj sse, nikhö ne zcsluzuhe tvoü patnü!

M2qina t4 si j33ina d3vojka kmj2 me rqivlaci pijam sa

E, ovakve poruke su me oduvek podsećale na Caesar cipher, a bogme i nije daleko od toga...

ne razumem vas, stvarno. meni stalno mashi ovaj moj pa shalje poruke namenje drugima, i vishe ne razumem, lebca mi. u zivotu mi se nije desilo... uvek lepo proverim kome shaljem. pogotovo eksplicitnije poruke... :confused:

To ti postane nesvesna radnja, kao dobro usvirana pesma... Jednostavno, prsti zapamte koreografiju pokreta za imenik, slovo to i to, toliko puta nadole, šalji... I eto blama...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je moja (ex)djevojka jednom poslala sms sljedece sadrzine: "A onda se nasmijesio, rekao da ne brinem, cvrsto me zagrlio i poljubio :-)" Naravno nije bila namijenjena meni vec njenoj drugarici a taj koji ju je zagrlio i poljubio nisam bio ja :mrgreen: Crnjak...

 

 

Inace moj drug i ja imamo obicaj da se preko sms-a redovno pozdravljamo rijecima: "Jebes li sto i zasto ne?"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah, cosmic, dobila sam ja jedan mail tog tipa jednom prilikom, josh sam bila prava klinka tada. avaj, suza. :)

 

To ti postane nesvesna radnja, kao dobro usvirana pesma... Jednostavno, prsti zapamte koreografiju pokreta za imenik, slovo to i to, toliko puta nadole, šalji... I eto blama...

ma znam, u teoriji... mada, ja shaljem dosta dosta raznoraznih poruka koje ne bi trebalo da zavrshe gde ne treba, u glavnom drugaricama.. tako da sam navikla da proveravam broj a posle ako je poruka za desetku, proverim i report zzzzzza svaki sluchaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumem vas, stvarno. meni stalno mashi ovaj moj pa shalje poruke namenje drugima, i vishe ne razumem, lebca mi. u zivotu mi se nije desilo... uvek lepo proverim kome shaljem. pogotovo eksplicitnije poruke... :confused:

 

Kako ne razumes? Meni su se sa sms-om desavale svakakve gluposti, narocito kad se napijem. Od nerazumljivih reci zbog gresaka, do slanja pogresnim osobama...

Jednom sam bas mnogo zajebala stvar: bila sam toliko pijana, da sam poslala momku, umesto drugarici, poruku, koju on nikako nije trebalo da procita. Jedva sam se izvadila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc mi je nepoznata devojka poslala poruku namenjenu (valjda) decku...

Pisala je da je besna i da je malo gucnula i da je ispao kreten i da ju je povredio i da mu nece oprostiti nikad nikad nikad

Kako mi je bilo zao... :cry: :cry: :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam par puta dobio poruke o sebi namenjene drugima. sreca pa su bile kinda cute.

 

a sto se ispala tice, na moj broj me s vremena na vreme zove neka sredovecna gospodja koja trazi nekog vladu. nesto je nema u poslednje vreme. a drugi slucaj mi je bio kad je drugar iz srednje ostavio neki oglas za neki kombi za mojim brojem telefona. jebao mi je kevu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti postane nesvesna radnja, kao dobro usvirana pesma... Jednostavno, prsti zapamte koreografiju pokreta za imenik, slovo to i to, toliko puta nadole, šalji... I eto blama...

 

 

Управо тако. Мада, искрено речено, највише ми се такве ствари дешавају кад сам поспана или једноставно веома уморна... или у сличним ситуацијама у којима мозак одбија да сарађује (а има их подоста). :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim pateticne poruke upucene putem SMS na relaciji momak - devojka i obrnuto koje u svojoj sadrzini imaju recenice tipa "Neka te andjeli nose na krilimado mene...". na sve to imam samo jedan komentrar :puke: :puke: :puke:

Mada najbolje je kada u pijanom stanju pokusavas da napises poruku. Svaka umotvorina pretvorena u SMS u tom stanju je biser.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јутрос послах колеги поруку следеће садржине:

 

"Закаснићу. Сачувај ми место. Пожељно да буде на што већој удаљености од тебе." А заправо сам мислила "на што већој удаљености од табле "...

 

 

Мени не треба давати телефон у руке док се људски не расаним. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...