Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

Јутрос послах колеги поруку следеће садржине:

 

"Закаснићу. Сачувај ми место. Пожељно да буде на што већој удаљености од тебе." А заправо сам мислила "на што већој удаљености од табле "...

Мени не треба давати телефон у руке док се људски не расаним. :opusteno:

 

Cija su to predavanja na kojima treba rezervisati mesta daleko od table :lol: ?

 

 

 

Poruka koju mi je bandmate poslao dok smo jos trazili novog basistu:

 

"Znas pade mi na pamet, samo da ovaj mali ne bude mnogo ruzan. Sve ostalo se da srediti al ako je ruzan to je bas bedak"

 

hevi metal :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cija su to predavanja na kojima treba rezervisati mesta daleko od table :lol: ?

Poruka koju mi je bandmate poslao dok smo jos trazili novog basistu:

 

"Znas pade mi na pamet, samo da ovaj mali ne bude mnogo ruzan. Sve ostalo se da srediti al ako je ruzan to je bas bedak"

 

hevi metal :rockdevil:

 

Божиловићева. Што даље, то боље. :uhoh: Неко је лупио како ће нам он одржати предавање уместо Петровића, па сам ја лепо на време резервисала место. :rolleyes: На моју велику срећу, појавио се Петровић... и седела сам у нултој клупи. :штребер:

 

А та порука коју си примио... болно истинита. :surprised: Мада, морам признати да ми је мало чудно да једна мушка особа даје било какав коментар поводом евентуалне ружноће друге мушке особе, али... много тога је на овом свету чудно, па ником ништа! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jos jedan problem sa sms-om: brisem poruke u poslednje vreme, odmah nakon slanja, pa se posle pitam sta sam i kome napisala...

 

Ja radim obrnuto. Cim primim poruku obrisem je. Obicno se zadesi da u poruci pise kada se nalazim sa nekim i gde i onda fakat. Posle moram da nagadjam sta je pisalo zahvaljujuci mojoj neverovatnoj sposobnosti pamcenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije. meni je problem shto chesto 'gutam rechi' u poruci i onda ispadne da sam nepismen i da lupam...

 

nego jel zna neko kako ide onaj sajt sa koga mogu da shaljem besplatne poruke, nikad se ne zna kad ce mi zatrbati? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego jel zna neko kako ide onaj sajt sa koga mogu da shaljem besplatne poruke, nikad se ne zna kad ce mi zatrbati? :D

 

линк - Free SMS - Mobik - не остаје идентификација када шаљеш

Можеш и преко овога - mondo - али само пет комада дневно (покрива 064 и 065)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Rekla mi marina da je aleksandar pitao dal je ona slala poruku za nesu..." <- Pre dve godine sam dobio ovu poruku. Zanimljiva je, najviše zbog činjenice da ne znam ni Marinu, ni Aleksandra, ni Nešu, a ni osobu koja je poslala poruku.

 

"Odd. Pryimo. Jajaj rutra.gjebotegajzamgpd ozdro" <- Moj drugar u pijanom stanju je poslao poruku jednoj mojoj drugarici. It reads (approx): Osu! Pržimo jaja sutra. (ovo još uvek ne mogu da odgonetnem, verovatno "Jebote, al' sam pijan") pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje ne...

Zamisli kad se ujutru setis sta si zvrljao sinoc?

A, i ne mora da ima ID, ne znam sza osatli misle o tome, ali meni je uvek nezgodno, jer mi je stil prepoznatljiv...

A, bas i da nije, dovoljno je da se sam seti sta si zvrljao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...