Jump to content

Family Guy


Elvis

Recommended Posts

Imam samo prvu sezonu... i savrsena je serija... :)

 

bolja od svih na tu temu... :da:

Heh... Simpsonovi su nedostizni :da:

 

Lepo je sve to, ali pas koji pametuje, dete genijalac, idiot otac, bezvezna zena, sin debil... Ne znam, sama postavka Simpsonovih je mnogo zanimljivija od toga.

 

OK je serija sasvim, ali zna se sta je kvlt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh... Simpsonovi su nedostizni :da:

 

Lepo je sve to, ali pas koji pametuje, dete genijalac, idiot otac, bezvezna zena, sin debil... Ne znam, sama postavka Simpsonovih je mnogo zanimljivija od toga.

 

OK je serija sasvim, ali zna se sta je kvlt.

Simpsonovi nisu smesni vec 5 godina..

svaki novi serijal je sve gori i gori...

sto je najgore - oni su poceli da kradu fore iz slicnih serija

i to osnove za cele epizode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpsonovi nisu smesni vec 5 godina..

svaki novi serijal je sve gori i gori...

sto je najgore - oni su poceli da kradu fore iz slicnih serija

i to osnove za cele epizode

Istina, ziva istina. Dobro je sto ih uspavljuju, sada ce popularnost i da im poraste kad ih vise ne bude, pa ce ljudi da se sete vremena kada je to bio kul crtani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se zove epizoda kada se biju Brajan i Stjui?

 

Trebalo bi da je Patriot Games.

 

I istina je da se nisam posteno nasmejao uz Simpsonove jedno pet-sest godina (serijala), ali mi se i FG u poslednje vreme sve manje dopada, previse besmislenih, ali predugackih fora. Drugi i treci serijal su nedostizni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, cula sam da je ekipa koja radi Family Guy-a zapravo deo bivse ekipe koja je radila Simpsonove, tj. ljudi koji su se zbog nekih razmirica nadrkali na producente i odlucili da naprave seriju koja je, izmedju ostalog, parodija i na Simpsonove.

 

Koliko god da je npr. Bart razlicit od sina iz F.G.-a, ne moze se reci da se makar na prvi pogled ne vidi slicnost... (izmedju serija, ne izmedju Barta i ovog lika)

 

Ali je svejedno dobra serija.

Na osnovu ovo malo epizoda koje sam pogledala, deluje mi da su mnogo brutalniji kriticari od Simpsonovih a tu je i vec spomenuta nadrealnost.

Edited by Beauty In Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gledao sam malo ovih dana, i Piter je totalno Homer, ali totalno, sto me smara, utoliko sto je prica uglavnom centrirana na njega... Fore su, shto kazete, skroz ok, pogotovu sa Stuijem i Brajanom... Zabavno je... videcu koliko ce mi se diskovi izlizati...

 

Jel neko gledao American Dad i po cemu se to razlikuje od Family Guy-a i Simpsona?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AD se razlikuje samo po `ocu porodice` i sto ima vise politickih fora

koncept serije je potpuno isti...

ipak,serija je jako smesna

 

 

meni je Piter mnogo retardijaniji od Homera :D

Stuji je naj lik ikada...epizoda `Brian the Bachelor`

kada Stuji podjebava Brajana za pisanje knjige :D so fummy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledah sve ove serije pa da se iskazem,american dad nije losa serija pogledaj te epizodu 305 slicna tema kao u make love not warcraft,ali problem ove serije je sto nema smesnih likova koji i neku krs epizodu mogu da malo podignu jesu kao zanimljivi likovi ribica i roger ali jednostavno oni ne mogu da naprave foru kao Piter i Homer.Fg mi je upocetku bio znaimljiv mada i sad gledam nove epizode,ali nekako vec su te fore nekako smorile sama ideja fg je dosta drugacija to su nabacani skecevi ,a neka radnja je tu samo da bi povezala skeceve i naravno kada pokusate da nekog nasmejete 326^78

puta,onda ce vam uspeti barem 5 puta.Simpsonove sam gledao kad su bili na pinku gledao sam i neke epizode iz skorijeg serijala al to nije to to.Da rezimiram ako hocete nesto malo dublje sa dobrim humorom gledajte south park pa onda ostalo..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

U poslednje vreme se zaređalo nekoliko odličnih epizoda.

 

Brian: Well, that's it for the list.

Stewie: Not quite Brian. There's one more thing I need you to do before I die. (Hands Brian a pencil and a pad of paper) Write down my final thoughts?

Brian: Oh, come on!

Stewie: (Softly) I don't have much time.

Brian: (sighs)

Stewie: Oh squiggly line in my eye fluid. I see you lurking there on the peripherie of my vision. But when I try to look at you, you scurry away. Are you shy, squiggly line? Why only when I ignore you, do you return to the center of my eye? Oh, squiggly line, it's alright, you are forgiven.

 

:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...