Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Ovakve pjesme su bile zanimljive na par albuma, sad već rade na silu.

Željeli su u početku da pobjegnu od nekog 'šablonskog' stvaranja BM albuma, a sad se još više trude da ne pobjegnu od izigravanja nekih kul tipova, koje boli uvo za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

 

Niti su najveći u bilo kom smislu, niti su black metal bend.

 

 

Svaka diskusija sa osobom koja kaže da Darkthrone nije najveći u bilo kom smislu je suvišna. Ne vidim poentu tvog dolaska na ovu temu i prosipanja pameti o bendu, ako samo trabunjaš nešto protiv i pokušavaš da ostaviš utisak sa takvim stvarima.

 

 

Ovakve pjesme su bile zanimljive na par albuma, sad već rade na silu.

Željeli su u početku da pobjegnu od nekog 'šablonskog' stvaranja BM albuma, a sad se još više trude da ne pobjegnu od izigravanja nekih kul tipova, koje boli uvo za sve.

 

 

 

Njih boli uvo za sve još od početka karijere. Naravno, sve stvari koje sada rade moraju naići na različita mišljenja i kritike, što se vidi i ovde.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo si mi post iz tastature. Boli njih patka da se sile jbt, pa valjda je to jasno o njima do sada. Udju ljudi u studio i za 2 dana snime sta im je na umu, a da li ce se to nekom svideti - svira im kurac zestoko.

 

A normalno da su najveci kad se njihovo rifovanje moze prepoznati u 99% BM bendova, kad je cela filozofija scene izgradjena na par njihovih intervjua iz devedesetih i kad imaju taj integritet da su ogromni i da jos rade sta im se prohte.

 

Sad, da li se to nekom svidja ili ne - naravno, ima svako pravo na to, ali Darkthrone je jedan od najvecih monumenata cele metal scene i to je jednostavno fakat.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka diskusija sa osobom koja kaže da Darkthrone nije najveći u bilo kom smislu je suvišna. Ne vidim poentu tvog dolaska na ovu temu i prosipanja pameti o bendu, ako samo trabunjaš nešto protiv i pokušavaš da ostaviš utisak sa takvim stvarima.

 

Naravno, poenta je u beskrajnom worshippovanju tog i tog benda, tome služe forumi :da:

 

Poenta moje priče - da neki drugi bend izbaci ovakav album, on ne da bi prošao neprimećeno, nego bi ga i to malo ljudi koji bi ga čuli napljuvalo. Ali pošto je to Darkthrone, koji je tako kul i anti-trend, pravi underground, podobijaće sve same osmice po recenzentskim sajtovima. Ovaj album je muzička uvreda za klasike koji nose isto ime benda iz devedesetih, a to kažem kao neko ko uopšte ne gotivi te iste albume. No dobro, bitno da je kul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je album na prvo slusanje bio nista posebno, sto ga vise slusam, sve mi je bolji...imaju svoj zvuk i svoj smek, sto 90 % bendova nema, niti ce ikad imati...

Kao sto su ranije imali svoj smek, ja koji blek slusam vrlo malo, obozavam stari Darkthrone,jednostavno, vecina blek bendova mogu da im se sagnu, samo su ih kopirali...

I svaka im cast na ovome sto danas rade, fino, originalno...kome se ne svidja, neka slusa nesto drugo...

Meni su sa ovim stilom mnogo drazi, nego da su nastavili da prave iste blek metal albume, sa blekom su rekli sta su imali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...