Jump to content

THE VAULT zine #6


RNA

Recommended Posts

Dakle, konacno sam ga zavrsio! Ajd' sad malo da se bacim na opis.

 

Dakle, zin je na engleskom (kao i svi prethodni), kopiran je, na A4 formatu i ima tricavih 168 strana! Cijena? Prava sitnica. Nazalost, zbog povecanih troskova kopiranja od kad sam ga poslednji put radio, 200 dindzi.

 

E, sad, od intervjua na repertoaru ovoga puta imamo:

Assassin

Tankard

Complex 7

Chain Of Hate

Torture Squad

Wrust

Falcon

Battleroar

Catch 22

Pharaoh

Persuader

StormWarrior

Vendetta

Wotan

Exciter

Human Fortress

Rammer

After All

Solitaire

Possessed

Exumer

DBC

Kaos

Infernal Majesty

Heathen

Attomica

Holy Terror

Toxik

Flesh Made Sin

Cynic

Imagika

Detente

Maze Of Torment

Onslaught

Defiance

George Robb (basista bendova Agent Steel, Detente i L.S.N.)

Deathrow

Gammacide

Hellish Crossfire

 

Da li sam pomenuo da se uglavnom radi o old school bendovima i da je zin old school? Ne? E, pa, old school je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:confused::confused::confused:

Intervju sa Polom Masvidalom na 3 strane o celokupnom razvojnom putu benda!

 

Samo se nadam da intervjui nisu izgubili puno na aktuelnosti...

Vecina nije. Nekolicina bendova iz gornjeg dela popisa je izdala nove albume, ali je takodje vecina njih i recenzirana (samo nisam menjao zastarele diskografije bendova pri dnu strane, mrzelo me da prestampavam). ovog aput anema recenzija albuma koji se koncepcijski ne uklapaju u strukturu zina.

 

Za naredni broj imam vec neke intervjue spremne, izvesticu vas uskoro, tako da se nadam da ce do leta naredne godine on biti spreman.

 

Zaboravio sam neke vazne cinjenice, koje pisu i u uvodniku. Ovoga puta nisam stavljao izvestaje sa svirki, u narednom ce ih najverovatnije biti. U ovom broju, zbog prevelikog razvalcenja, nisam stavljao intervjue sa domacim bendovima, sto se pokazalo kao dobar potez, jer je dosta bendova koje sam planirao izmenjalo postave i/ili usmerenje. Bice ih dosta u narednom. Ocekujte Consecration, Amon Din, Rain Delay, Flush, Space Eater (ako neko bude uradio bas dobar intervju s nama, mozda nas cak stavim i na naslovnicu :mrgreen: ) i sl.

 

Hm, to je otprilike to. Zin ce biti nabavljiv posle Nove godine u Mordoru, cena ce biti ista, a videcu da ga turim i u Feliks i na jos neka mesta. Naravno, najlakse je pravo od mene, moram samo da proverim koliko je postarina, posto je potezak, skoro duplo u odnosu na prosli.

 

Filipe, samo da znas da je postarina za Crnu Goru sada ista kao da saljem za Svedsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filipe, samo da znas da je postarina za Crnu Goru sada ista kao da saljem za Svedsku.

 

Dolazim na koncert Evergrey-a, pa cu ga kupiti u "Mordor"-u.

 

"The Vault" i ovim brojem potvrdjuje da je jako kvalitetan zine i zato sam ga s nestrpljenjem ocekivao. Nadam se da ce rok koji je predvidjen za izlazak narednog broja biti ispostovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala, nakon onolike kuknjave krajem avgusta i pocetkom septembra, ne smem da se bunim ako mi stvarno i budes skako po glavi.

 

Elem, cisto da pomenem neke intervjue koje vec imam za 7. broj:

Abattoir

Denial Fiend

Evil Dead

Exhorder

Fallen Angel

Hirax

Hydra Vein

Massacre (nije Kam Lee, nemojte dzabe da se nadate)

Mercenary (onaj iz San Franciska, nisu Danci)

Mortem

Ripping Corpse

Xentrix

 

Takodje su planirani intervjui sa: Metal Inquisitor, Malediction, novi sa Wolf, Ignitor, Necronomicon Beast, Violator, Bywar, Dominus Praelii, Mad Dragzter, Reviver, Repent, Delirium Tremens... to je sad sto mogu da se setim ovako napamet. Planirao sam ih jos dosta. Videcemo sta cu uspeti da izvedem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bre, jos ti samo ja i Dzej tu falimo! Ako nastavis sa tih 200 intervjua po casopisu, samo cemo ti mi jos i ostati :)

Salim se, kao i uvek, bravo, super ti je! A mene mrzelo da napisem 2 clanka od po stranu i po za skolski casopis... Kako sam samo lenja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intervju sa Polom Masvidalom na 3 strane o celokupnom razvojnom putu benda!

Vecina nije. Nekolicina bendova iz gornjeg dela popisa je izdala nove albume, ali je takodje vecina njih i recenzirana (samo nisam menjao zastarele diskografije bendova pri dnu strane, mrzelo me da prestampavam). ovog aput anema recenzija albuma koji se koncepcijski ne uklapaju u strukturu zina.

 

Za naredni broj imam vec neke intervjue spremne, izvesticu vas uskoro, tako da se nadam da ce do leta naredne godine on biti spreman.

 

Zaboravio sam neke vazne cinjenice, koje pisu i u uvodniku. Ovoga puta nisam stavljao izvestaje sa svirki, u narednom ce ih najverovatnije biti. U ovom broju, zbog prevelikog razvalcenja, nisam stavljao intervjue sa domacim bendovima, sto se pokazalo kao dobar potez, jer je dosta bendova koje sam planirao izmenjalo postave i/ili usmerenje. Bice ih dosta u narednom. Ocekujte Consecration, Amon Din, Rain Delay, Flush, Space Eater (ako neko bude uradio bas dobar intervju s nama, mozda nas cak stavim i na naslovnicu :mrgreen: ) i sl.

 

Hm, to je otprilike to. Zin ce biti nabavljiv posle Nove godine u Mordoru, cena ce biti ista, a videcu da ga turim i u Feliks i na jos neka mesta. Naravno, najlakse je pravo od mene, moram samo da proverim koliko je postarina, posto je potezak, skoro duplo u odnosu na prosli.

 

Filipe, samo da znas da je postarina za Crnu Goru sada ista kao da saljem za Svedsku.

JAvi mi se za Krushevac :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...