Jump to content

Vampiri


Elvis

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • 2 years later...
Nizu sastava koji se reaktiviraju i svoju sreću traže u ovim ne baš sjajnim vremenima mogu se dodati i Vampiri, iako je pitanje u kojoj postavi će održati za sada dva najavljena koncerta, u Negotinu i Beogradu.

 

Grupa Vampiri osnovana početkom devedesetih u različitim formacijama objavila je ukupno pet albuma, od kojih je poslednji, “Monkey Food”, izašao na svetlost dana 1997. godine.

 

Prvi koncert ‘novih’ Vampira koje predvodi Aleksandar Eraković Era održaće se u Domu kulture u Negotinu 10. januara uz besplatan ulaz, a za 11. februar zakazan je nastup u beogradskom Sava Centru.

 

Za sada ostaje enigma u kakvom sastavu će održati povratničke koncerte i kakve će biti reakcije ostalih originalnih članova benda којi su prema nezvaničnim inorfmacijama van ove priče. Jedino je poznata činjenica da će novoformirani Vampiri nastupati kao sekstet.

 

vest @ Time Machine Music

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ko je bio sinoć osim mene?

Ja. ;) Bilo je odlično, malo sam bio skeptičan kad sam saznao da su iz originalne postave samo pevač i klavijaturista ali je na kraju ispalo baš onako kako sam i očekivao.

Mada, meni i tih 30+ pesama (nisam brojao ali verujem tebi) nije bilo dovoljno, čim sam došao kući odmah sam pustio neke pesme ponovo.

 

I načuo sam da su planu još neki koncerti ali da još ništa nije potvrđeno...

 

Sve u svemu, super veče bilo.

Vampiri legende. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja. Ko nije znao sve pesme, narocito s poslednjeg albuma, nek sedne jedan :haha:

 

Era je kralj. Nista se nine promenio "od onda" kada smo ko presnimavali kasete :haha:. Isti gestovi, isti glas, vraca u onu deciju pricu kada se svaka devojcica zapita da li tako treba da izgleda dobar frajer :haha:

Zao mi je sto moj omiljeni bas glas nije bio tu. Mada ovaj novi se trudi, al ipak...

 

Celo vece smo se kezili, bilo je zabavno. E da me je neko pitao pre 20 godina gde cu biti sad, sigurno odgovor ne bi bio "na koncertu Vampira" u sava centru, skacuci uz stvari iz "mi nismo andjeli".

 

I was a happy kid then. Sad sam matori drkosh. Vreme leti :mhihi:

 

Ps de ste picke, nikog ne videh :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nije znao sve pesme, narocito s poslednjeg albuma, nek sedne jedan :haha:

 

Strašno su mi dobro legle stvari sa Monkey fooda uživo, za divno čudo. Ali nisam ni očekivao da publika luduje uz stvari poput Znam i Sedmi deo, čak je i basista prokomentarisao kako većina ljudi u publici ne kapira šta se dešava na bini dok se sviraju te pesme. :haha: Ali i to je cool, neki dodir mistike, pesme koje žanrovski dosta odskaču i kojih se retko ko seća.

 

Ali highlightovi su ipak bili oni oldschool hitovi sa prvih albuma, pogotovo Volim je ja, Malena, Doo-wop baby, Poziv na ples... I meni je nedostajao onaj prateći bas vokal, mislim da su ga najavili kada su izlazili gosti ali nije se pojavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...