Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

nik diaz, mnogo kul mma veganski borac protiv dejlija kida, odlichan mech, a sa komentatorom sedi frenk shemrok, koga je isti taj nik diaz nokautirao udarcima ako se secjate. kao shto rekoh- odlichan mech, odgledajte:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2w0zfeMA8Ic

 

a inache, shto se tiche mma i zakona:

 

http://borilacki-klub.com/vesti/novi-zakon-o-sportu-republike-srbije-ne-zabranjuje-mma/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
It appears a rumored confrontation between former Pride Fighting Championships heavyweight king Fedor Emelianenko and current Strikeforce 205-pound champion Dan Henderson is coming together, likely for a to-be-announced July Strikeforce event.

 

While rumors have circulated regarding the details of the bout in recent weeks, Emelianenko’s management confirmed to Sherdog.com on Tuesday that Emelianenko has agreed to lock horns with Henderson this summer. Though a catch-weight was initially discussed, it now appears that the fight will take place where Emelianenko has fought the entirety of his career.

 

odavde

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rutinska pobeda reklo bi se , Jackson je malo izgubio na brzini jer se nabucao , ali kao sto se videlo Hamil se plasio brutalnih udaraca i nije smeo da udje u neku ozbiljniju razmenu jer bi poginuo . Ko je sledeci ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Henderson zestok bokser , legenda nema sta , ali poginuce , budimo realni ... Nogueira - Schaub jebem li ga , bice zestoko , mada nije Schaub pokazao previse protiv Ujke , jer je ovaj bio statican previse . Mlad je i jak , spreman , to mu je najveca prednost u odnosu na brata iz Brazila . Suska se da je Jones Bones sledeci sa Rampageom , iskreno nije mi svejedno volim Jacksona ko brata , cak je i sam Henderson rekao bolje sad da se popickam sa Jonesom nego za dve godine , jer ce tad biti nepobediv .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel gledao neko Ultimate Fighter-a? Moje licno misljenje je da je ovo bila jako dobra sezona,mnogo bolja nego prosla. Od sjebanih kolena do iscasenog prsta ali su i dalje nastavljali da se bore,sem ono Zeka koji je penzionisan od UFC-a dozivotno jer ga je covek urnisao.Nije bas Tony trebao pokupiti pobedu ali ok dobio je mec posteno i pokazao se kao bolji borac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se molim jos za Dzeksona a ti pitas za druge papke :D

Daj nam boze da prezivi brat moj Jackson i da skota ubije ....

Plasim se za Dzeksona i mene u globalu , Jones je govece ...

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tatpic.jpg

 

Guess who? :D

 

Inaace,niko ne spominje onu abominaciju od Overeem vs. Werdum. Žalosno. Antonio Silva prosipa Overeema. Tipujem na finale Silva - Barnett.

 

Inače,ko je propustio najluđi meč u istoriji UFC,neka potraži Cheick Kongo vs. Pat Barry. Bilo sad u neđelju na UFC on Versus 4 eventu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...