Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Tatpic.jpg

 

Guess who? :D

 

Inaace,niko ne spominje onu abominaciju od Overeem vs. Werdum. Žalosno. Antonio Silva prosipa Overeema. Tipujem na finale Silva - Barnett.

 

Inače,ko je propustio najluđi meč u istoriji UFC,neka potraži Cheick Kongo vs. Pat Barry. Bilo sad u neđelju na UFC on Versus 4 eventu.

Koji zmaj je ispao Kongo , eto sta znaci kad sudija oseti da ne bi trebalo da prekine ... Lud mec zaista .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da prokomentarisem vecerasnji box mec, slazem se sa kuruzom, ne bas lepo za gledanje.

I pogotovo se slazem da je Hej mahom bezao po terenu, ne kazem da ga je Klicko ubio od batina, al koliko je puta samo pao pred Klickom(fazon klecaju mu kolena, ko da je hteo da mu popusi,stalno glava na Klickovom medjunozju) nije ni zasluzio pobedu.Mislim da je po bodovima Klicko dobio sve runde osim jedne.Svaka cast Vladimire!

 

Wladimir-Klitschko-Ruslan-Chagaev48.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najavljivana borba decenije,koja je trebala da vrati boks na staze stare slave,samo ga je još više ukopala. Treba jedan Tajson,neki razarač,da sve poremeti iz temelja.

Žao mi je što ogavni Hej nije popio jedan KO,ali dobro je i ovako. Drago mi je zbog braće Kiličko,ali boks je odavno u kurcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zezaj drugar , Tajson nikada i nije imao konkurenciju , golo je to gooono . Ubise Silvu veceras , Leben ga je docekao , srecno i presrecno ako mene neko pita .... Kako bratu da objasnim sada, nikada vise nece pricati sa mnom zato sto sam rekao da gine Silva jer je alav , a on se kune u njega .... Tito je pokazao ko je ... moze lagano u penziju , da ga ne pimpunju klinci ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

282549_10150259608043610_98534743609_7429745_1529591_n.jpg

 

Ala Jones izgleda dobro jebem ti sunce . Jackson nije vise brz i besan kao nekada i kolko god mu to bilo od koristi u poslednjim borbama , jer je cekao likove dok ne poginu , mislim da ce mu sada faliti .

Ako se spremi Rampage dobro imace sansu , ali ovaj Jones je zver .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...