Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Obzirom da se radi o čuvenom Fedoru, sudija je trebao da mu da još fore. Počeo je bio da se oporavlja, reklo bi se, u trenutku je izgubio svijest i Herb Dean je odmah uletio.

Trebao je još da mu da fore, pa ako ga totalno obeznani sa još par udaraca - to je to.

Mada...to je to,svakako. Trebao bi da se povuče.

 

Takođe, udarci u potiljak su zabranjeni. Fedor je krenuo da se okreće na leđa, da je bio potpuno u out-u ostao bi na stomaku,kao Rafael Cavalante u prethodnoj Hendersonovoj borbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fedor otpušten iz Strikeforce-a (samim tim i UFC-a, ukoliko se neko nadao da će nekad nastupiti u najvećoj MMA promotivnoj kući).

 

Ostaju mu Bellator u Americi, Dream u Japanu i BAMMA u Engleskoj (ili koja je već skraćenica).

Najmanje je loše u Bellatoru, imaju solidnih boraca, mada im je superteška kategorija bzvz.

 

Sve u svemu, mislim da se bliži tužan kraj najveće MMA karijere ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riveru su pokrali , bio je bolji ... Jos jednu legendu hoce Dejna da posere . Belfort dobar , mada Japanac vise slabiji . Tito posle neuspesnog davljenja dobio dobru lekciju od Evansa , bas me zanima da li ce i njega Dejna u penziju , ipak je Amer ... Ovaj sport polako ide u kurac .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudim se kako Tito nije iskoristio onaj guillotine choke. I vise nego fantasticna prilika. Ali zato mu je Evans onda ocitao lekciju. Dobro prasenje mu je priredio... Belfort je, blago receno, pregazio Akiyamu. Vidi se da lik prilicno brz i jak... Rivera je bio bolji i ne zasluzeno je izgubio. Jbg... Ostali mecevi su bili dosta OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belfort je nokautirao Akiyamu nelegalnim udarcima u potiljak, nesto stvarno mora da se preduzme povodom toga više. Ali stvarno jedan od najjačih udarača ikad.

Sad slijedi UFC on Versus 5, pa onda UFC 134 u Brazilu : Silva- Okami, Noguiera - Shaub... bice ludo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sve sto isfolirano bi u grad , Brazilci pobise :rockdevil::rockdevil::rockdevil::pivopije::pivopije:

Pauk se spda sa ljudima , previse je dominantan ... Sogun je udarao kako bog zapovijeda ...

Nogueira kida Mirkovog krvnika ka pipicu ... sto dalje implicira da je dobro odradjen posaa da se Mirko penzionise protiv debeljka Nelsona . Borbe jos traju . Al mi je do jaja .................................. :bigblue: pjan sam ko gono

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silva je stvarno nevjerovatan.

Sljedeći protivnik mu je vjerovatno pobjednik meča Sonnen - Stann. Bilo bi zanimljivo viđet rematch. Jedini koji je uspio da dominira nad Silvom je Sonnen.

Puno mi je srce zbog Minotaura. Ovaj Schaub je očekivao tako laganu pobjedu da je već počeo bio da proziva Lesnara i Mira, pa i Velasqueza. Evo ti kurac da izbiješ oba oka. :evotigana:

Milo mi je što je Šogun pobijedio, ali opet žao mi je Grifina, jer je neviđen lik. Vjerovatno najveća faca u MMA.

Palhares je pokazao da će biti konkurencija svima u 185ibs diviziji, nevjerovatno jak čovjek, od malih nogu radio na građevini. Komična scena u prvoj rundi, kad je mislio da je pobijedio, pa se popeo na kavez i kad se vratio da nastavi borbu, zamalo da i on sam bude nokautiran. :haha:

 

Sve u svemu, UFC je napravio još jedan bum u MMA svijetu. Sljedeći, 135-i će isto biti ludilo sa Jones - Rampage mečom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nadji gif taj , mislim da ne trazis snimak tuce sa Fedorom , jedna od najupecatljivijih scena u mma ikada . Fedor prilazi Colemanu i klinke ronzaju , onda manja krece da mu salje poljupce :D

Kasnije nastao show , hteli da mu oduzmu decu , neki jebivetri tipa socijano i ta sranja . Na kraju kad vidi da su klinke otisle u kurac Mark prilazi Fedoru i kao udara ga u bradu da klinke vide da je i tata jak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, ovaj MMA je najluđi sport ikad.

Daniel Cormier se nasprda sa Silvom. Na kraju će osvojiti GP, jer je dvostruki olimpijac u rvanju tako da Barnett neće moći da ga obori, a stand up mu je bolji tri puta, a čovjek trenira samo 2 godine MMA.

 

Barnett je užasno dosadan borac, ali efektivan. Navijao sam za Kharitonova.

 

Jacare izgubio titulu. King Mo razvrnuo posljednjeg Gracie-a.

 

Inače, ovaj Monson je zajeban lik, jedan od boljih BJJ boraca. Popio je dobre batine od Cormiera prije par mjeseci, ali ga ovaj nije mogao dovršiti kao Silvu.

Kakav god ishod tog meča da bude, malo će značiti Fedoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cormier totalni autsajder,ali sam ubedjivao druga da ce pobediti.

Izuzetno je brz,onaj krose nisam ni video kad je plasirao.Samo se culo tup.

Nije ni Silva ono za sta se smatrao da jeste.Rvaci su prekaljeni,Silva nije uspeo double leg da uradi,odmah se bacio unazad i osujetio nameru.

Daleko je Cormier od kompletnog borca,u par navrata nije znao sta raditi dok je Silva bio dole.ali sve cestitke naravno.

King Mo je takodje razvalio Grejsija.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, Silva je BJJ black belt sa izuzetno dugim ekstremitetima. Viđelo se da nema šta da traži u parteru s njim poslije prvog nokdauna. Samo bi se umarao, a veću štetu ne bi nanio.

 

Baš zato što je uspio da odradi ono što ni Fedor nije umio u zadnjoj borbi, a i protiv Werduma - da bude strpljiv i razmišlja, to ga čini velikim potencijalom, a ne nikako nekompletnim borcem. Uvijek će neko biti bolji od tebe u jednom aspektu MMA - fora je da ono u čemu si najbolji iskoriustiš do maksimuma, a da sve ostale vještine usavršavaš koliko je moguće.

 

Daniel Cormier je, doduše, izuzetak od toga pravila, jer najjača vještina mu je rvanje, a ima 4 nokauta u 8 borbi i vrlo rijetko ide na takedown-e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...