Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

ne kapiram tu govedja salata-na-picu varijantu... svi ubedjuju da je super, meni se ne troshi pica na to...

 

perper jeste bljaks. svaki... uvek mi bilo loshe posle te klope.

 

dajte neki telefon za naruchivanje pizze, 24h na novom beogradu (da mi brrrzo stigne :) ), please...

 

As I previously said... http://www.donesi.com

 

Metes lokaciju, pa ti on sam izbaci restorane koji rade dostavu u tom delu grada.. Onda se regujes i narucujes preko neta... 'de ces bolje ;) Samo sto jos nema brdo restorana, ali je ponuda zadovoljavajuca.. Picerija "Napoli" radi dostavu cak do 5 ujutru, a mislim da je i ceo NBG obuhvacen. Sto se pica tice, narucio sam jednom i fine su skroz (pogotovo u odnosu na "Gurman" i druge smecarske 'picerije').

Share this post


Link to post
Share on other sites

As I previously said... http://www.donesi.com

 

Metes lokaciju, pa ti on sam izbaci restorane koji rade dostavu u tom delu grada.. Onda se regujes i narucujes preko neta... 'de ces bolje ;) Samo sto jos nema brdo restorana, ali je ponuda zadovoljavajuca.. Picerija "Napoli" radi dostavu cak do 5 ujutru, a mislim da je i ceo NBG obuhvacen. Sto se pica tice, narucio sam jednom i fine su skroz (pogotovo u odnosu na "Gurman" i druge smecarske 'picerije').

kul sajt, danke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сетио сам се сцене после Бијелог Дугмета. Након што смо пешке дошли од Сајма до Перпера у блоку 1, наручили смо пљеске, на шта нам је дебела бабускера рекла да има само неки бајати сомун од пре 3 дана. Ортак јој је одбрусио да може и у новину да стави пљеску јер смо мртви гладни! Али, после кад смо кренули да једемо, можда је то и било боље решење. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ljudi, jel videste sta napravise od kafane "Domovina"? Ono je sramota za Beograd. No trziste cini svoje... I ona kafana "Paliluska Kasina" se prodala coca-coli, nema vise kariranih stoljnjaka i patosa koji skripi. Tuzno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...