Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Imaš meksički restoran na uglu Beogradske i 27. marta, ispod Interexport zgrade. Malo su nabili cene, ali ljuto je ko vrag. Bila je i meksička trafika na Terazijama pre 5 - 6 godina, e tu sam se razvaljivao od klope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi se kladila.. isto smrde. bar ovdje.. mozda ne u budimpesti ili gdje ste ga nasli..

 

e, moja komsinica je se tako otrovala prosle godine u burgeru u njujorku, 5 dana joj je trebalo da se povrati medju zive..

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

ALA vi jedeeeeeeete nezdravu hranu....strasno.

u tridesetim cete biti ko one klimaktericne amerikanke. zalosno...sta sve brzs hrana a i kineska hrana cini.

 

di je sarma, proja, zeljanica....gulaš,paprikaš,pečena paprika, šta bre pljeskavice i kineska govna.JEDITE SRPSKO!!!odrzavajte liniju, zivite zdravo,pola litre mleka i pet jajeta svako jutru,za krv i metabolizam. ako imate momka il devojku, u zavisnosti od pola, jutarnji sex pod obaveno. pet minuta, pet minuta ali bitno je da se izpamprčite. praznjenje kalorija itekako utiče da se raspolozeno i poletno osecate celog dana.a ove pljeske pičke materine,samo vas čine agresivnim, i kancerogenim.

 

 

volim vas,

ajd sad.

-Petar Vranješić-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Nego bre ljudi overite giros u Balkanskoj, ja danas uzeo jedan na putu kuci, joj shto je dobro, podsetio me je na najlepse letovanje u zivotu...

 

yu sik fak!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Meni je Duff najjači.

Ranije, kad se god vracam iz grada, odvaljivao sam se u Nišliji kod Taša,ali od kad sam otkrio Duff, na lokacijama konjarnik-vozdovac-nbg. sreci nikad kraja. :pivopije:

 

Koktel Pljeka rulz. :rockdevil:

 

 

како можеш човече те нитрите...болест ти је то. говорим из искуства,обилатог. боље јести качамак и сутлијаш него то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rostilj: Duff, pekara Bulevar i cevapis SIS na Novom Beogradu a ne tamo kod Mamuta i Banjalucki cevap u Ruzveltovoj ispod Vukovog spomenika.

Sendvici: Zvonce kod Tasmajdana!

Pice: Bucko i picerija Trg( na trgu jesu nekako male ali su socne majku mu jebem)

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

како можеш човече те нитрите...болест ти је то. говорим из искуства,обилатог. боље јести качамак и сутлијаш него то.

 

Тако је, масна храна ће ти уништити сексуални живот. Зато разбијач само једе здраву храну, са све зеленом јабуком на амбалажи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...