Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Izguglao sam da je Slovenacka firma, nego rekla "kupiti sirove u Perutnini Ptuj", a nisam do sad zapazio njihov logo po Maxiju, pa sam pomislio da imaju svoje radnje po Bgu.

Pa u Perutnini u smislu imaju svoje prodavnice koje se zovu tako (Perutnina Ptuj) :D Na Djermu, Kalenicu, u Ivana Djaje (kod Kalenica)...

 

Jej, ipak sam dobro ukapirao.

Blagodarim

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demon Seed: Ako ti se bas je*e za zdravo jelo imaju super chicken nuggets, prodaju se smrznuti u paketima od tipa kilo :D Zapravo imaju ukus na pile, za razliku od McDonalds varijanti. Isto ih je Chikenita pre drzala (ne znam sto vise ne).

Elem, ja od Perutnine kupujem mahom Koktel virsle (imaju najveci % cistog mesa i jebeno je zabavno jesti tako male virsle :haha: ) i Poli Light (koji je usput kod njih i do 100din jeftiniji nego u Maxi i sl. prodavnicama).

Imas listu maloprodaja na njihovom sajtu http://www.perutnina.com/maloprodaje-u-srbiji

Ko ima kinte nek proba i dimljeni cureci filet (kao pecenica od curke).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woody su najbolje virsle by far i sve pohvale za chicken nuggets super su.

 

 

Poncho je jedno veliko obožavanje. Tu su mi u kraju blizu, tako da kad se vrćem iz grada, uvek navratim kod njih na jednu pljeskavicu za laku noć <3

 

UVEK ALI UVEK, pravi ritual! Pogotovo posle koncerata ili svirki, kad te bas pojede pa moras da nadoknadis to. Zna se tacno da u 5 ili 6 ujutru budim matroce(ali do sada su se vec navikli) tako sto sedim u kuhinji i jedem stvari iz Poncoa, i to bas ovog kog Demon Seed pominje posto zivim veoma blizu tu.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod viršALA, ove Woody su odlične, nije me bilo sramota pre neku godinu da pitam ove što prodaju hot dogove na Slaviji i kod hrama koje viršle uzimaju :haha:

Jesu samo umeju mnogo nezgodno da sednu i nekad izdaleka mirisu na amonijak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...