Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Ја гајим пилиће товне и домаће и како год да се спреми није укуско као КФЦ пилетина то је Чињеница !

 

ne mariniras ih dovoljno dugo u nuklearnom otpadu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko naleti do NS-a da overi obavezno BUBI rostilj kod voshinog stadiona,spikovana pljeskavica nije sa ovog sveta :).

 

Mislim da sam ih pojeo najmanje pola miliona u posljednjih 7-8-9 godina, i kod Sajma i kod stadiona. 2 se jedu, nema šanse samo jedna.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ih pojeo najmanje pola miliona u posljednjih 7-8-9 godina, i kod Sajma i kod stadiona. 2 se jedu, nema šanse samo jedna.

Ahahah i ja 2 isto zderem,odlicne stvarno.Jeste mala al je zarazna jako :).I da,sve pohvale za urnebes,mozda najukusniji od svih fast food-ova gde sam jeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se KFC mnogo svidja, jer obozavam zacine. Ali cinjenica je da se ne svidja svakome, narocito onima koji ne gotive puno zacina u jelu. A sa druge strane, u KFC-u je pomfrit normalan u odnosu na Mek-ov, oseca se krompir generalno, i kada se ohladi izgleda kao svaki domaci pomfrit. Kada bih birao izmedju Kfc-a i Mac-a, uvek Kfc.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево морам да изјавим своју сагласност са Шинијем и Слејером,једном сам јео тамо,пред концерт Металике,реко друг ајде да пробамо одлично је,и одемо,наручимо једну кантицу,ја сам се одушевио,у фулу је било,јесте мало љуто , али врхунску, насупрот оним нагетима у Меку, задњи пут кад сам у Меку јео,било ми је огавно,узео сам те нагете и помфрит , било је тако...пластично и безукусно,једино што у Меку ваља су шејкови,и ако се добро сећам она јајца у назови лепињи за доручак ( мада и то је ГМО срање). Назови ме црнцем ( Лу ) али КФЦ дефинитивно доминира !

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da trazis extra ljutu kombinaciju, i plus one ljute soseve. Meni nikad nista nije dovoljno ljuto, al jbg, moze da se iskombinuje. I opet, sa druge strane, u KFC-u se najedem, u Meku nikada. U jednom i u drugom bez 400 dinara ne mozes da jedes normalno. Tako da, KFC u mom slucaju pobedjuje.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

KFC piletina ljuta? Meni to nema ukus piletine, a nije ni ljuto. A da je bolji od Meka, to jeste.

 

Glas razuma !

 

Je l' GMO = Genetski Modifikovan Obed?

Dveri ne jedu, vec obeduju.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja je i pileca pljeskavica u Chikeniti ali je mnogo bolje kupiti sirove u Perutnini Ptuj i spremiti kod kuce (iste su). Konacno nesto s ukusom piletine a fast food-asto xD Inace nije nista novo, vec par godina ima da se kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...