Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Neka mi neko kaže šta je ono iznad ugla Brankove i Carice Milice? Kontam samo da je nešto sa (otprilike) istoka.

 

@Lou: Ako sam dobro naboo lokaciju u glavi, to bi trebalo da bude neka Izraelska hrana? Malo mesto, nije veliko kao restoran, nego mu vise dodje kao brza hrana?

 

То је оно јудејско срање. Јебем ти живот, како то смрди. Дође ми да плачем што не носим дезодоранс сваки пут када прођем поред. Далеко било да сам у џемперу. Морам три пута да га оперем после, да би се испрао тај смрад.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maharaja indijski restoran na Voždovcu. Hrana im je ukusna, ali to dođe više kao indijska hrana na srpski način :haha: Svakako preporuka jer je ukusno i povoljno.

каква им је телетина? :)

 

у Махараџи сам био пре 2-3 године, од 6 јела које смо наручили, 1 је било до јаја и 1 је имало статус ''мож да се једе''.

генерално ми се није свидело како спремају пилетину.

 

скоро ми је још неко рекао да му је у Махараџи било до јаја, тако да је могуће да су се променили на боље.

али су им и даље цене душманске, узевши у обзир локацију. мисле да могу да наплате 20-30% више од реалног јер вас служе цигоси.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је оно јудејско срање. Јебем ти живот, како то смрди. Дође ми да плачем што не носим дезодоранс сваки пут када прођем поред. Далеко било да сам у џемперу. Морам три пута да га оперем после, да би се испрао тај смрад.

Iskreni satanista u tebi čuči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Night Prowler: Ako hoces siguricu uzmi Specijalitet sa hrskavom piletinom i bambusom u finom sosu od praziluka :D Stvarno hrskava piletina, stvarno sos od praziluka... nema nista funky.

Ako volis sampinjone kul je i piletina s sampinjonima (d'oh).

Za ostalo ne mogu da garantujem (teletina je zilava al ti obicno napomenu kad je tako pre porucivanja), probala sam jos i pacetinu i svinjetinu ali mi se nije dopalo.

Btw pricam za Makao. Naravno jede se samo u onom ispod Pravnog, SVI drugi su sranje. Nije subjektivan utisak, stvarno je tamo najbolja kuhinja.

 

Baš krenuh da mu pišem isto :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kokopelli: Daj neku preporuku za jelo bez karija :D Ja ne volim funky ukuse pa bi neki default bio super :D

Ova veggy su ti uglavnom u tom fazonu, bez karija, ali super začinjena.

 

каква им је телетина? :)

 

али су им и даље цене душманске, узевши у обзир локацију.

 

O'kle znam, znaš da meso ne jedem(o) :D

 

Pa, da, za lokaciju i nisu povoljni, u pravu si. Najeli smo se, ali skapiraš da za te pare možeš isto da napraviš samo 5x više :haha: Uzevši u obzir da su svi sastojci srpski (pa čak i sir koji stavljaju u soseve i porcije). Očekivala sam nešto egzotičnije, ali dobro, ne mogu reći da nije bilo ukusno.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

препоручујем пекару трпковић (немањина, димитрија туцовића; устаничка две-три станице од храма). ја бољу досад нисам нашао. имају велики избор и све је укусно. бурек је кева. маслинов штапић исто, ситна пецива, лиснате пите, пирошке... скоро увек је велика гужва, али вреди.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cubura je bas skupa, ne valjaju joj cevapi (mada kuvana jela su valjda dobra). Da, mislila sam na Orasac :da:

Inace Pietro del Oro (kod restorana Kalenic) je promenio gazdu i pokusavaju da privuku goste. Tako da je kvalitet klope sad stvarno vrh a i ubacili su dnevno jelo (corba, jelo, dezert, ogromna salata) za oko 700din. Nije malo (pogotovo ako ste navikli na ubersoc) al nije ni previse... Preporucujem telecu corbu koja ima meso bez i jedne zilice :da: Mislim da je 200din.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...